fbpx

Organizacja Spotkań Biznesowych
Eventy Biznesowe B2B

Dla firm chcących budować najlepsze relacje ze swoimi klientami i kontrahentami kompleksowo, tj. od A do Z, organizujemy wyjątkowe eventy biznesowe, które zazwyczaj są istotnym wsparciem strategii marketingowej lub działań wspierających sprzedaż w kanale B2B. Organizacja spotkań biznesowych. Sprawdź, jak to robimy.

Zobacz więcej

Organizacja Spotkań Firmowych B2B
– jak pomagamy naszym klientom

Truizmem jest powiedzieć, że biznes budują ludzie, a nie firmy. A ludzie lubią i chcą się spotykać, bo spotkanie twarzą w twarz buduje relacje i tworzy więzi (nie tylko biznesowe).

W Stereomatic rozumiemy to doskonale i uważamy, że dobrze zaplanowane i zorganizowane spotkania biznesowe, takie jak event dla klientów, konferencja, uroczysty bankiet z okazji jubileuszu firmy, road show, przyjęcie biznesowe, czy zagraniczny wyjazd firmowy dla TOP klientów (incentive), mogą pomóc w budowaniu relacji pomiędzy Twoją firmą, a Twoimi klientami.

Dodatkowo rozumiemy, na czym polega różnica pomiędzy marketingiem B2B i B2C. Dlatego firmy, które chcą zorganizować event dla swoich klientów i kontrahentów, łącząc go ze swoją strategią sprzedażową i marketingową, przeprowadzamy przez pełen proces projektowania i organizacji takiego wydarzenia, biorąc odpowiedzialność za wynik końcowy.

Eventy biznesowe planujemy i realizujemy w taki sposób, aby przyniosły one naszym klientom policzalny efekt, który będzie można zmierzyć i rozliczyć po zakończeniu projektu (return of investment). Mamy wiele sprawdzonych sposobów na to, aby zwiększyć skuteczność organizacji eventów biznesowych i satysfakcję ich uczestników.

Zobacz, jakie spotkania firmowe i dla jakich marek zorganizowaliśmy do tej pory. A jeśli wyda Ci się to interesujące, to poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat, które mogą być dla Ciebie ważne i istotne w kontekście planowanego przez Ciebie spotkania dla klientów Twojej firmy. 

Organizacja Spotkań Biznesowych B2B
– w czym możemy Ci pomóc?

Eventy Biznesowe

Premiera Nowego Produktu Lub Usługi

Chcesz zakomunikować rynkowi swoją nową usługę lub premierowy produkt? Zorganizujemy event i zadbamy o wysoką frekwencję na nim.

Organizacja Jubileuszu Firmy

Organizacja
Jubileuszu Firmy

Zorganizujemy wyjątkową i niezapomnianą galę lub przyjęcie dla Twoich klientów, kontrahentów lub pracowników.

Spotkania i Wyjazdy Biznesowe

Spotkania i Wyjazdy Biznesowe B2B

Pomożemy Ci zorganizować wyjątkowe wydarzenie lub wyjazd dla Twoich obecnych lub przyszłych klientów (w Polsce lub na świecie).

Organizacja Konferencji Biznesowej

Konferencje
Branżowe B2B

Chcesz zorganizować konferencję branżową dla obecnych lub przyszłych klientów? Zorganizujemy ją kompleksowo od A do Z!

Otwarcie nowej siedziby firmy Event

Otwarcie Nowej Inwestycji

Otwierasz nowe biuro, siedzibę, fabrykę lub oddział? Zadbamy o kompleksową organizację i wyjątkową oprawę Twojego wydarzenia.

Warsztaty i Eventy Szkoleniowe

Warsztaty i Eventy
Szkoleniowe B2B

Angażując najlepszych polskich lub światowych trenerów, zorganizujemy warsztaty lub spotkania dla Twoich klientów lub pracowników.

Organizacja Road Show Event

Organizacja
Road Show dla B2B

Chcesz zorganizować cykl eventów w różnych miejscach w Polsce? Zadbamy o komunikację i całkowitą organizację Twojego Road Show.

Organizacja Bankietów Firmowych

Przygotowanie Do Udziału w Targach

Planujesz udział w targach? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Pomożemy Ci zaplanować program i zorganizować stoisko.

Organizacja Spotkań Biznesowych B2B
– napisz lub zadzwoń

Planujesz Zorganizować
Event Biznesowy?

Szukasz pomocy w organizacji spotkania biznesowego?
Szukasz agencji, która zaoferuje Ci kompleksowe wsparcie?
Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę,
podczas której ustalimy jak najlepiej możemy Ci pomóc.

Wyślij Zapytanie

Problemy przy organizacji eventów biznesowych
– czy mierzysz się z podobnymi?

Organizacja Eventów Biznesowych


Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Sygnalizowany problem:
Jak powinien wyglądać scenariusz eventu biznesowego, aby jego program nie był wtórny i podobny do tego, jaki robiła nasza konkurencja i inne firmy z naszej branży?

Event Biznesowy B2B


Jak połączyć event ze strategią firmy?

Sygnalizowany problem:
Jak zorganizować wydarzenie biznesowe dla naszych klientów B2B, aby było ono przedłużeniem strategii firmy, a nie było jedynie przypadkowym zbitkiem atrakcji?

Organizacja Spotkania Firmowego


Jak event może wesprzeć sprzedaż?

Sygnalizowany problem:
Jak wykorzystać organizowany event biznesowy, aby był on realnym wsparciem dla naszego działu handlowego? Jak połączyć go z naszym marketingiem B2B?

Organizacja Wydarzeń Biznesowych


Jak pokazać nowy produkt lub usługę?

Sygnalizowany problem:
Jak zorganizować event biznesowy, podczas którego będziemy chcieli w atrakcyjny sposób zaprezentować nasz nowy produkt lub usługę?

Organizacja Spotkania Firmowego


Jak uzyskać wysoką frekwencję?

Sygnalizowany problem:
Jak dobrze zaplanować komunikację spotkania biznesowego, aby zaproszeni goście nie tylko potwierdzili udział, ale realnie pojawili się na naszym evencie?

Organizacja Eventu Biznesowego


Jak zorganizować jubileusz firmy?

Sygnalizowany problem:
Jak zakomunikować jubileusz naszej firmy, aby był on narzędziem do budowy relacji z naszymi klientami (również przyszłymi), a nie tylko kolejną imprezą?

Organizacja Spotkań Biznesowych Agencja Eventowa


Jak połączyć event z działaniami PR?

Sygnalizowany problem:
Jak zaangażować media, społeczność lokalną, czy liderów opinii w organizowany event, aby przełożyło się to na rozpoznawalność naszej firmy?

Organizacja Eventu CSR


Jak połączyć event ze strategią CSR?

Sygnalizowany problem:
Jak zaprojektować i zorganizować event, aby był on sam w sobie wartością dodaną dla innych i jak go połączyć z polityką CSR naszej firmy?

Organizacja Eventów Biznesowych B2B
– dlaczego warto współpracować z nami?

Organizacja Eventów Biznesowych

Jesteśmy praktykami marketingu B2B

Rozumiemy na czym polega marketing i sprzedaż B2B i mamy duże doświadczenie w pracy w tym obszarze, pracując m.in. dla takich firm jak Raben, Press Glass, Phoenix Contact, Sievert, ECE, Orlen Asfalt, czy Skanska.

Event Promocyjny

Transparentny budżet eventowy

Nasi klienci cenią współpracę z nami, gdyż nie zawyżamy budżetów na organizację eventów. Przy organizacji eventów pracujemy transparentnie na tzw. Open Book, co pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty na organizację wydarzeń.

Wydarzenie Biznesowe Organizacja

Kompleksowa organizacja od A do Z

Organizując przyjęcia biznesowe, imprezy korporacyjne, czy wszelkiej maści spotkania i wyjazdy biznesowe, bierzemy za nie pełną odpowiedzialność planując i organizując je od A do Z.

Organizacja Spotkań Firmowych

Strategia Twojej firmy, jako punkt wyjścia

Wiele firm powierza nam organizację eventów biznesowych, bo potrafimy powiązać cele i strategię firmy z organizowanym eventem, podnosząc tym samym jego skuteczność i efektywność w obszarze wsparcia sprzedaży, marketingu B2B, public relations itd.

Wydarzenie Biznesowe Organizacja

Tylko indywidualne projekty

Organizując spotkania biznesowe, za każdym razem projekt tworzymy “od zera”, gdyż wiemy, że dzięki dostosowaniu rozwiązań do specyfiki danej branży oraz celów konkretnej firmy, można osiągnąć bardziej owocne rezultaty.

Organizacja Eventu Biznesowego

Mierzymy zwrot z inwestycji (ROI)

Organizując eventy biznesowe wspierające marketing i sprzedaż w B2B lub B2C, przy każdym projekcie ustalamy zmienne, dzięki którym będziemy mierzyć ustalone na etapie planowania cele, oceniając zwrot z inwestycji z przeprowadzonych działań.

Eventy Biznesowe B2B
– chciałbyś dołączyć do grona naszych klientów?

Chcesz Zorganizować Event B2B
Dla Swoich Klientów?

Zostaw Namiar na siebie. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h. Sprawdź nas!




  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

  Eventy Biznesowe B2B
  – jak pracujemy z naszymi klientami?

  Aby dobrze zrozumieć cele organizacji danego eventu biznesowego, proces jego planowania i organizacji rozpoczynamy od poznania strategii sprzedażowej i / lub marketingowej Twojej firmy. Zanim zaproponujemy nasze pomysły i rozwiązania przyglądamy się dotychczasowym działaniom komunikacyjnym, przewagom konkurencyjnym i wartościom, jakimi kieruje się Twoje przedsiębiorstwo.

  Dlatego opracowaliśmy nasz autorski proces organizacji spotkań biznesowych, który bez względu na rodzaj organizowanego eventu wygląda następująco:

  Wydarzenie Biznesowe B2B
  – przygotowania

  Pierwszy etap prac polega głównie na zrozumieniu Twoich celów i motywów biznesowych, jakie stoją przed Tobą w ramach organizowanego eventu biznesowego, a także ustaleniu efektów, jakich Ty i Twoja firma spodziewacie się po jego organizacji.

  • PIERWSZA ROZMOWA – jak mawiał klasyk “warto rozmawiać”. Dlatego na początku zadzwonimy do Ciebie, albo umówimy się na krótką rozmowę online, aby poznać Twoje wstępne oczekiwania, jakie stawiasz przed planowanym eventem. Jeśli wstępnie uznamy, że jesteśmy Ci w stanie pomóc, to wówczas przechodzimy do kolejnego kroku.
  • ANKIETA – krok ten rozpoczynamy od szczegółowego poznania celów i efektów, które chcesz osiągnąć poprzez organizację eventu. Służy nam do tego prosta i krótka ankieta, o której wypełnienie poprosimy Cię po naszej rozmowie i którą prześlemy Ci e-mailem.
  • DRUGA ROZMOWA – aby dobrze zrozumieć Twoje cele i oczekiwane efekty organizacji eventu biznesowego, to po przesłaniu przez Ciebie odpowiedzi na nasze pytania, zaproponujemy Ci ciut dłuższą rozmowę (30-40 minut), podczas której rozwiniemy poruszone przez Ciebie w ankiecie wątki.
  • REKOMENDACJE – wyżej opisany proces kończymy przedstawieniem rekomendacji dla Twojej firmy, a więc opisaniem dalszych kroków, jak może wyglądać nasza współpraca.

  WAŻNE: do tego momentu nie ponosisz żadnych kosztów oprócz czasu, który musisz poświęcić, aby wypełnić ankietę, czy też porozmawiać z nami telefonicznie lub online. Jeśli uznasz, że nie jesteśmy firmą, jakiej szukasz, to po tym etapie rozstajemy się życząc sobie dużo zdrowia i biznesowej pomyślności.

  SPOTKANIE BIZNESOWE B2B
  – realizacja

  Jeśli natomiast po przedstawieniu naszych rekomendacji zdecydujesz, że chcesz iść dalej, to kolejne kroki prezentują się w następujący sposób.

  • WARSZTAT STARTOWY – w tym miejscu pojawiają się pierwsze inwestycje finansowe. Warsztat startowy, to spotkanie w gronie tzw. “zespołu roboczego”, który powołamy w Twojej firmie i w naszym zespole w celu bardzo szczegółowego przygotowania prac związanych z realizacją Twojego eventu biznesowego
  • PROJEKT EVENTU – warsztat startowy trwa od 1 do 2 dni (w zależności od zakresu prac) i kończy się prezentacją oferty na realizację Twojego eventu biznesowego, na którą składa się koncepcja kreatywna, szczegółowy kosztorys eventu oraz rekomendacje, co do scenariusza i programu.
  • ORGANIZACJA EVENTU BIZNESOWEGO – ostatnim etapem tego procesu jest fizyczne rozpoczęcie przygotowań, poprzedzone podpisaniem umowy i wpłatą zaliczki na poczet organizacji eventu.
  • PRACE OPERACYJNE – w międzyczasie trwać będą tzw. prace operacyjne, polegające na realizacji kolejnych zaplanowanych i zakontraktowanych etapów realizacji Twojego eventu biznesowego (na każdym etapie robimy tzw. “pit stopy” przedstawiając Ci stopień zaawansowania kolejnych kamieni milowych projektu).
  • TWÓJ EVENT – aż w końcu następuje “ten dzień”, a więc spotykamy się na wydarzeniu, na które przyjeżdżają Twoi klienci i kontrahenci.
  • PODSUMOWANIE – realizacja każdego eventu biznesowego kończy się spotkaniem, podczas którego szczegółowo omawiamy i podsumowujemy wszystkie etapy realizacji projektu, aby na samym końcu policzyć “zwrot z inwestycji” (tzw. ROI), jaki uzyskała Twoja firma dzięki organizacji eventu biznesowego.

  Organizacja eventu biznesowego dla B2B w skrócie:

  CEL I EFEKT EVENTU

  Na samym początku rozmawiamy o celach, jakie Twoja firma stawia przed organizowanym wydarzeniem, a przede wszystkim o efektach biznesowych, jakie chcesz osiągnąć poprzez organizację eventu biznesowego.

  POZNANIE STRATEGII

  Aby zaproponować najlepsze rozwiązanie i pomysł na organizację eventu biznesowego dla Twojej firmy, będziemy musieli zagłębić się w strategię sprzedażową i / lub marketingową Twojego przedsiębiorstwa.

  INTERESARIUSZE EVENTU

  Kolejny etap rozmów dotyczy tzw. interesariuszy projektu. Do kogo i dlaczego ma być kierowany? Jaki problem lub wyzwanie ma poruszyć tematyka Twojego eventu? To przykładowe pytania, które zadamy Ci na tym etapie rozmów.

  NASZE REKOMENDACJE

  Wyżej opisany proces kończymy analizą zebranych informacji i danych. Na tej podstawie przedstawiamy Ci najlepsze naszym zdaniem rekomendacje na organizację eventu biznesowego dla Twojej firmy.

  Organizacja Imprez Biznesowych
  – napisz lub zadzwoń: