fbpx

Organizacja Spotkań Biznesowych
Eventy Biznesowe

Eventy biznesowe to doskonałe narzędzie podtrzymywania i budowania relacji pomiędzy firmą lub marką, a jej klientami. Zapewniamy kompleksowe planowanie i organizację spotkań biznesowych np. konferencji, spotkań z klientami, gali czy jubileuszy, będących realnym wsparciem dla sprzedaży i marketingu B2B.

Zobacz więcej

Organizacja Spotkań Biznesowych
– jak organizujemy eventy biznesowe?

W Stereomatic rozumiemy na czym polega różnica pomiędzy marketingiem B2B i B2C. Dlatego firmy, które chcą zorganizować event dla swoich klientów i kontrahentów B2B, łącząc go ze swoją strategią sprzedażową i marketingową, przeprowadzamy przez pełen proces projektowania i organizacji takiego wydarzenia, biorąc odpowiedzialność za wynik końcowy.

Event planujemy i realizujemy w taki sposób, aby przyniósł on firmie policzalny efekt, który będzie można zmierzyć i rozliczyć po zakończeniu projektu (return of investment). Wydarzenia tego typu bardzo często są elementem większej strategii, którą współtworzymy łącząc je z marketingiem B2B, działaniami typu Road Show, z udziałem w targach, z działaniami public relations, media relations czy działaniami CSR.

Kluczem do tego działania, jest poznanie strategii sprzedażowej lub / i marketingowej danej firmy. Z naszego doświadczenia wynika, że eventy zaprojektowane i zrealizowane właśnie w ten sposób, przyniosły naszym klientem największy zwrot z inwestycji (ROI).

Organizacja Spotkań Firmowych
– nasze obszary specjalizacji

Najczęściej organizowane przez nas spotkania biznesowe:

 • Konferencja wspierająca sprzedaż
 • Gala z okazji jubileuszu firmy
 • Warsztaty i spotkania szkoleniowe
 • Organizacja konferencji branżowej
 • Launching produktu / usługi
 • Otwarcie obiektu / firmy / inwestycji / fabryki
 • Organizacja wyjazdu zagranicznego tzw. incentive
 • Organizacja wyjazdowych spotkań członków zarządu firmy
 • Organizacja wizyty zagranicznych udziałowców / właścicieli w firmie
 • Organizacja spotkań dla działów handlowych firmy (szkolenia)
 • Udział firmy w targach (polskich i zagranicznych)
 • Road Show

Chcesz Zorganizować Event Biznesowy?

Szukasz pomocy w organizacji spotkania biznesowego? Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę, abyśmy mogli sprawdzić jak możemy Ci najlepiej pomóc.

Wyślij Zapytanie

Eventy Biznesowe
– jak pracujemy z naszymi klientami?

Aby dobrze zrozumieć cele organizacji danego eventu biznesowego, proces jego planowania i organizacji rozpoczynamy od strategii sprzedażowej i lub / i marketingowej firmy. Zanim zaproponujemy nasze pomysły i rozwiązania przyglądamy się jej dotychczasowym działaniom komunikacyjnym, przewagom konkurencyjnym i wartościom, jakimi kieruje się dane przedsiębiorstwo.

Organizując eventy biznesowe przeprowadzamy naszych klientów przez proces planowania i jego organizacji.  We wstępnej fazie prac podczas tzw. Warsztaty Startowego, wraz z klientem, odpowiadamy wspólnie na 3 kluczowe pytania:

 • CO dany event biznesowy będzie komunikował: określamy cele projektu i oczekiwane efekty jego organizacji
 • DO KOGO będzie kierowany event: w tym miejscu omawiamy persony odbiorców wydarzenia biznesowego, które ma być zorganizowane
 • JAK będzie wyglądał event: na tym etapie jesteśmy w stanie zarekomendować najlepsze pomysły i sposoby na organizacje eventu biznesowego, który spełni cele i założenia biznesowe danej firmy

W każdym przypadku organizowany event biznesowy staramy się maksymalnie połączyć ze strategią danej firmy. W ten sposób zrealizowaliśmy wiele eventów biznesowych, a ich efekty możesz zobaczyć w naszych Case Studies.

Jeśli szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie organizacji spotkania biznesowego dla swoich klientów lub kontrahentów, to wyślij do nas wiadomość, abyśmy mogli umówić się na krótką rozmowę. Podczas niej sam ocenisz, czy to co zrobiliśmy już dla innych firm, może być rozwiązaniem Twojego problemu lub wyzwania.

Jak wygląda nasz proces organizacji eventu biznesowego?

Określenie Celu i Efektu

Na samym początku rozmawiamy o celach jakie dana firma stawia przed organizowanym wydarzeniem, a przede wszystkim o efektach biznesowych, jakie mają zostać osiągnięte po przez organizację eventu biznesowego.

Adresaci Eventu

Kolejny etap rozmów dotyczy tzw. interesariuszy projektu. Do kogo i dlaczego ma być kierowany? Jaki problem lub ich wyzwanie ma poruszyć tematyka tego eventu? To przykładowe pytania, które zadajemy na tym etapie rozmów.

Poznanie Strategii

Aby zaproponować najlepsze rozwiązanie i pomysł na organizację eventu biznesowego dla Twojej firmy, będziemy musimy zagłębić się w strategię sprzedażową i / lub marketingową Twojego przedsiębiorstwa.

Analiza i Rekomendacje

Wyżej opisany proces kończymy przygotowaniem analizy zebranych informacji i danych. Na tej podstawie przedstawiamy najlepsze naszym zdaniem rekomendacje na organizację eventu biznesowego dla Twojej firmy.

Organizacja Eventów Biznesowych
– dlaczego warto współpracować z nami?

 • Bo rozumiemy na czym polega marketing i sprzedaż B2B i mamy duże doświadczenie w pracy w tym obszarze pracując m.in. dla takich firm jak Raben, Press Glass, Phoenix Contact, Sievert, ECE, Orlen Asfalt, czy Skanska
 • Bo potrafimy powiązać cele i strategię firmy z organizowanym wydarzeniem biznesowym podnosząc jego skuteczność i efektywność w obszarze wsparcia sprzedaży, marketingu B2B, public relations itd.
 • Bo za każdym razem projekt tworzymy “od zera”, gdyż wiemy, że dzięki dostosowaniu rozwiązań do specyfiki danej branży oraz celów konkretnej firmy, można osiągnąć bardziej owocne rezultaty
 • Bo przy każdym projekcie ustalamy zmienne, dzięki którym będziemy mierzyć ustalone na etapie planowania cele, planując zwrot z inwestycji z tych działań
 • Bo bierzemy odpowiedzialność za cały proces planowania i organizacji danego projektu od A do Z.

Efekty naszych dotychczasowych działań możesz zobaczyć poniżej.

Eventy Biznesowe
– dla kogo pracujemy?

Z naszego wsparcia w tym zakresie najczęściej korzystają:

 • Szefowie marketingu i/lub sprzedaży, którzy chcą zorganizować wyjątkowe spotkanie biznesowe dla swoich kontrahentów B2B np. konferencję, spotkanie dla klientów, jubileusz firmy, targi, road show, zagraniczny wyjazd firmowy
 • Firmy, które szukają agencji eventowej, która rozumie różnice pomiędzy marketingiem B2B i B2C, która dysponuje praktycznym doświadczeniem pozwalającym realnie podnieść efektywność organizowanych eventów biznesowych
 • Firmy, które szukają kompleksowej organizacji wydarzenia od A do Z i agencji eventowej, która zaplanuje, zorganizuje i rozliczy wydarzenie, biorąc pełną odpowiedzialność za efekt końcowy
 • Zarząd i dyrektorzy finansowi firm pracujących w modelu B2B, którzy chcą zmienić podejście do organizacji eventów i przestać traktować je jedynie jak koszt, a zacząć podchodzić do planowania wydarzeń, jak do przynoszącej wymierny zwrot inwestycji
 • Przedsiębiorstwa, które nie dysponują odpowiednimi zasobami i czasem, aby kompleksowo przygotować i zrealizować taki projekt (np. mają zbyt mały dział marketingu albo w ogóle go nie mają).
 • Firmy, które organizując spotkanie biznesowe chcą ściśle powiązać je ze strategią firmy

Naszą ofertę znajdziesz również tutaj.

Chcesz Zorganizować Spotkanie Biznesowe?

Zostaw Namiar na siebie. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h. Sprawdź nas!


  Eventy Biznesowe
  Zorganizowaliśmy Już Dla:

  Szybki kontakt z nami