fbpx

Kim jesteśmy?
Agencja Stereomatic

Jesteśmy pierwszą agencją w Polsce zajmującą się eventami i live marketingiem B2B, która specjalizuje się w holistycznym łączeniu strategii marketingowej, employer brandingowej, PR'owej, czy sprzedażowej z organizacją wydarzeń.

Eventy planujemy i organizujemy kompleksowo tj. od A do Z, biorąc pełną odpowiedzialność za efekt końcowy. Jesteśmy najpierw "architektem" tych działań, a następnie ich "generalnym wykonawcą".

Jesteśmy z Wrocławia, a więc ze stolicy Dolnego Śląska, ale działamy na terenie całej Polski i Europy.

Event to dla nas narzędzie do osiągniecia celów biznesowych naszych klientów, a nie jedynie impreza!

Jakie projekty eventowe najczęściej realizujemy?

Wydarzenie Biznesowe Organizacja

Organizacja Eventów Biznesowych

Pomagamy budować wyjątkowe relacje biznesowe, poprzez organizację spotkań kierowanych do klientów B2B, które wspierają sprzedaż i marketing.

Agencja Eventowa Kompleksowa Organizacja Konferencji

Organizacja Konferencji

Od A do Z planujemy i organizujemy konferencje biznesowe, które łączymy np. ze strategią marketingową, sprzedażową, czy HR’ową.

Jubileusz Firmy Organizacja Event

Organizacja Jubileuszy Firmowych

Planujemy i organizujemy niezapomniane eventy, których celem jest świętowanie jubileuszu firmy np. 20-lecia, 25-lecia, 30-lecia, czy nawet 100-lecia.

Eventy Employee Experience

Imprezy i Wyjazdy Integracyjne

Organizujemy niepowtarzalne i kreatywne imprezy firmowe, których charakter dopasowujemy polityki employer brandingowej i employee experience.

ESG environment, social, governance event marketing

Eventy i Projekty CSR, EKO, ESG

Kompleksowo i strategicznie łączymy organizowane eventy firmowe z działaniami CSR i EKO, tym samym wspierając politykę ESG firm.

Employer Branding Agencja Eventowa

Projekty Employee Experience

Wspierając działania z zakresu employee experience, organizujemy wyjątkowe eventy z pogranicza szkoleń, team buildingu i spotkań firmowych.

Wmurowanie Kamienia Węgielnego Event Impreza

Otwarcie Inwestycji, Fabryk, Biur

Organizujemy eventy z okazji wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję, a także event z okazji otwarcia np. fabryki, biura, oddziału firmy, czy nowej siedziby.

Eventy Marketingowe B2B

Organizacja Eventów Marketingowych

Organizujemy wszelkiego rodzaju eventy marketingowe i promocyjne, które łączymy ze strategią firmy, m.in. w obszarze wsparcia sprzedaży B2B.

Agencja Eventowa Stereomatic

Zdajemy sobie sprawę, że nie znasz nas i przed jakimkolwiek kontaktem z nami miałbyś szereg różnych pytań. Aby ułatwić Ci ocenienie nas i naszych kompetencji zanim dojdzie do jakiejkolwiek rozmowy, przygotowaliśmy pewnego rodzaju “ściągę”. Znajdziesz w niej:

 • FAQ a więc najczęściej zadawane pytania dotyczące organizacji eventów, live marketingu i realizacji projektów marketingowych, czy employer brandingowych i odpowiedzi na nie – KLIKNIJ
 • PODCAST – w którym dzielimy się wiedzą z zakresu strategii organizacji eventów i łączenia projektów live marketingowych ze strategią marketingową, employer brandingową, czy sprzedażową – KLIKNIJ
 • CASE STUDIES – tutaj znajdziesz opisane studia przypadków projektów, które zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy od A do Z dla naszych dotychczasowych wybranych klientów – KLIKNIJ

Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Nasi Kluczowi Klienci

Szukasz Czegoś Więcej Niż
Tylko Firmy Eventowej?

Planujesz organizację eventu? Zostaw namiary na siebie. Odezwiemy się w ciągu 24h. Sprawdź nas!
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

  Nasze wartości:

  Event Promocyjny Organizacja

  Odpowiedzialność

  Rozumiemy, że projekty, które realizujemy dla naszych klientów, są zazwyczaj wizytówką danej firmy w oczach jej pracowników, klientów, czy rynku. Dlatego chcemy i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność, organizując je kompleksowo od A do Z.

  Event Marketing ESG CSR

  Współpraca

  Wierzymy, że szczera komunikacja, jest podstawą dobrej współpracy  i biznesowego partnerstwa. Dlatego najlepiej pracuje się nam z takimi osobami, czy klientami, którzy chcą komunikować się w otwarty sposób.

  Eventy Ekologiczne Agencja

  Szacunek

  Bez względu na to z kim i dla kogo pracujemy traktujemy wszystkich tak, jak sami chcemy, by nas traktowano. Wierzymy, że nawet różniąc się co do poglądów, możemy znaleźć wspólny mianownik do współpracy.

  Employer Branding Agencja Eventowa

  Zaufanie

  Naszym największym kapitałem jest zaufanie do naszego zespołu, podwykonawców, a także klientów. Tego samego oczekujemy w drugą stronę, wiedząc, że na zaufanie ciężko jest sobie zapracować, a bardzo łatwo można je stracić.

  Eventy Employee Experience

  Zaangażowanie

  Do pracy dla naszych klientów motywują nas wyzwania, przed którymi jesteśmy stawiani. Najbardziej mobilizuje nas cel i efekt, jaki chce osiągnąć nasz klient, przez realizację danego eventu. Zawsze szukamy rozwiązań, które będą nieszablonowe.

  Agencja Eventowa Wrocław

  Profesjonalizm

  Pracując z naszymi klientami i kontrahentami oferujemy procesy i wiedzę, którymi dzielimy się na każdym etapie projektu. Wszystko po to, aby oferować najwyższe standardy współpracy i niepodważalną wysoką jakość organizowanych eventów.

  Kręgosłup Agencji Stereomatic:

  Kamila Watras - Haftkiewicz

  Lodołamacz Schematów / Współwłaściciel Stereomatic

  Uważa, że 5 minut planowania oszczędza godzinę pracy. Zwolenniczka optymalizacji przestrzeni i procesów. Absolwentka stosunków międzynarodowych na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Doświadczenie zdobywała m.in. otwierając restaurację, czy koordynując najemców na budowach galerii handlowych. Wraz ze swoim mężem Damianem od 2009 roku prowadzi Agencję Stereomatic. Wspólnie z Damianem współtworzy również podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Wraz z dwiema niesamowitymi córkami Alą i Kają, mieszkają we Wrocławiu w zaprojektowanym przez Kamilę mieszkaniu. Miłośniczka gór i rowerowych wycieczek. Lubi czytać reportaże i chodzić z mężem do teatru.

  Damian Haftkiewicz

  Niszczyciel Konwencji / Współwłaściciel Stereomatic

  Wierzy, że pomysł jest wart jedynie dolara, a dopiero jego realizacja milion. Z wykształcenia socjolog, dziennikarz i marketer. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w radio, a także w kilku międzynarodowych korporacjach. W 2007 roku stworzył firmę Stereomatic, którą od 2009 r. rozwija wraz ze swoją żoną Kamilą. Od tego czasu zrealizowali ponad 250 projektów marketingowych i eventowych w Polsce i w Europie. Wspólnie z Kamilą tworzą też podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Prywatnie ojciec dwóch wesołych dziewczynek Ali i Kai, kolekcjoner płyt winylowych, "połykacz" książek, fotograf, pasjonat wycieczek rowerowych, gier strategicznych i RPG. Lubi gotować i łowić duże szczupaki.