fbpx

Kim jesteśmy
i czym się zajmujemy?

Jesteśmy pierwszą agencją w Polsce zajmującą się eventami i live marketingiem B2B, która specjalizuje się w holistycznym łączeniu strategii marketingowej, employer brandingowej, PR'owej, HR'owej, czy sprzedażowej z organizacją wydarzeń.

Od 15 lat projektujemy dla naszych klientów strategie eventowe. Kompleksowo, od A do Z planujemy i organizujemy wydarzenia, biorąc pełną odpowiedzialność za efekt końcowy.

Event to dla nas narzędzie do osiągniecia celów biznesowych naszych klientów, a nie jedynie impreza. Myśl przewodnia naszego działania i pracy z klientami brzmi: "Pomysł jest wart dolara, a jego realizacja milion".

01.

Jak postrzegają nas nasi klienci?

Firmy, dla których pracujemy, postrzegają nas jako partnera strategicznego, który potrafi nie tylko zaprojektować dany proces np. dotyczący organizacji eventu, konferencji, wyjazdu firmowego, czy projektu live marketing wspierającego sprzedaż B2B, ale również takiego, który  bierze pełną odpowiedzialność za efekt końcowy danego projektu.

02.

Jaka jest nasza odpowiedzialność?

Najprościej naszą pracę można porównać do procesu budowy domu. Najpierw projektujemy dane działanie (niczym architekt), po czym przechodzimy do budowy (niczym generalny wykonawca), aby finalnie oddać klientowi projekt “pod klucz”. 

Oznacza to, że w każdym przypadku odpowiadamy również za wynik końcowy danego działania, a nie tylko przedstawiamy rekomendacje, czy pomysły (pracujemy od A do Z). Taki sposób pracy daje gwarancję pełnej kontroli nad projektem i wysokiej satysfakcji klienta z jego przeprowadzenia.

03.

Jak pracujemy z klientami?

Nie jesteśmy w stanie pracować dla każdej firmy. Mamy świadomość, że nie możemy pomóc każdemu. Dlatego w pracy z klientami najważniejsze dla nas jest poznanie sytuacji danej firmy, jej problemów i wyzwań, z którymi się mierzy, a także celów i efektów, jakich spodziewa się po współpracy z nami.

Dopiero po tym jesteśmy w stanie określić, czy, jak i kiedy jesteśmy w stanie podjąć się danego wyzwania.

04.

Od czego rozpoczynamy współpracę?

Dlatego pierwszym krokiem, jest tzw. Bezpłatna Konsultacja, a więc niezobowiązująca rozmowa (telefoniczna lub online), podczas której zadajemy szereg pytań, aby lepiej poznać sytuację danej firmy.

Po tym wspólnie określamy, czy i w jakim obszarze jesteśmy w stanie pomóc oraz na ile to, co jesteśmy w stanie zaproponować odpowiada oczekiwaniom klienta, co do efektu współpracy.

Kto bierze odpowiedzialność za projekty?

Kamila Watras - Haftkiewicz

Lodołamacz Schematów / Współwłaściciel Stereomatic

Uważa, że 5 minut planowania oszczędza godzinę pracy. Zwolenniczka optymalizacji przestrzeni i procesów. Absolwentka stosunków międzynarodowych na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Doświadczenie zdobywała m.in. otwierając restaurację, czy koordynując najemców na budowach galerii handlowych. Wraz ze swoim mężem Damianem od 2009 roku prowadzi Agencję Stereomatic. Wspólnie z Damianem współtworzy również podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Wraz z dwiema niesamowitymi córkami Alą i Kają, mieszkają we Wrocławiu w zaprojektowanym przez Kamilę mieszkaniu. Miłośniczka gór i rowerowych wycieczek. Lubi czytać reportaże i chodzić z mężem do teatru.

Damian Haftkiewicz

Niszczyciel Konwencji / Współwłaściciel Stereomatic

Wierzy, że pomysł jest wart jedynie dolara, a dopiero jego realizacja milion. Z wykształcenia socjolog, dziennikarz i marketer. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w radio, a także w kilku międzynarodowych korporacjach. W 2007 roku stworzył firmę Stereomatic, którą od 2009 r. rozwija wraz ze swoją żoną Kamilą. Od tego czasu zrealizowali ponad 250 projektów marketingowych i eventowych w Polsce i w Europie. Wspólnie z Kamilą tworzą też podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Prywatnie ojciec dwóch wesołych dziewczynek Ali i Kai, kolekcjoner płyt winylowych, "połykacz" książek, fotograf, pasjonat wycieczek rowerowych, gier strategicznych i RPG. Lubi gotować i łowić duże szczupaki.

Warto rozmawiać!

Zostaw swój numer telefonu i adres e-mail i napisz krótko o czym chciałbyś porozmawiać. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24h.


    Firmy, którym już pomogliśmy

    Umówmy się na krótką rozmowę

    Kliknij w poniższy przycisk, żeby umówić się na krótką i niezobowiązującą rozmowę, aby ustalić, czy i w jakim zakresie jesteśmy w stanie Ci pomóc.

    Skontaktuj się z nami