fbpx

Kim jesteśmy?
Agencja Stereomatic

Nazywamy się Kamila i Damian Haftkiewiczowie i prowadzimy pierwszą agencją w Polsce zajmującą się eventami i live marketingiem B2B, która specjalizuje się w holistycznym łączeniu strategii marketingowej, employer brandingowej, PR'owej, HR'owej, czy sprzedażowej z organizacją szeroko rozumianych wydarzeń.

Od 15 lat projektujemy dla naszych klientów strategie eventowe. Kompleksowo, od A do Z planujemy i organizujemy z naszym zespołem wydarzenia, biorąc pełną odpowiedzialność za efekt końcowy.

Event to dla nas narzędzie do osiągniecia celów biznesowych naszych klientów, a nie jedynie impreza. Myśl przewodnia naszego działania i pracy z klientami brzmi: "Pomysł jest wart dolara, a jego realizacja milion".

Poznaj Nas

Pytania i odpowiedzi

Zdajemy sobie sprawę, że nie znasz nas i przed jakimkolwiek kontaktem z nami miałbyś szereg różnych pytań. Aby ułatwić Ci ocenienie nas i naszych kompetencji zanim dojdzie do jakiejkolwiek rozmowy, przygotowaliśmy pewnego rodzaju “ściągę”. Znajdziesz w niej:

 • FAQ a więc najczęściej zadawane pytania dotyczące organizacji eventów, live marketingu i realizacji projektów marketingowych czy employer brandingowych i odpowiedzi na nie – KLIKNIJ
 • PODCAST – w którym dzielimy się wiedzą z zakresu strategii organizacji eventów i łączenia projektów live marketingowych ze strategią marketingową, employer brandingową czy sprzedażową – KLIKNIJ
 • CASE STUDIES – tutaj znajdziesz opisane studium przypadków projektów, które zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy od A do Z dla naszych dotychczasowych wybranych klientów – KLIKNIJ

Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Nasi wybrani klienci

Porozmawiajmy o celach Twojej firmy

Zostaw swój numer telefonu i adres e-mail i napisz krótko o czym chciałbyś porozmawiać. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24h.


  Kto bierze odpowiedzialność za projekty?

  Kamila Watras - Haftkiewicz

  Lodołamacz Schematów / Współwłaściciel Stereomatic

  Uważa, że 5 minut planowania oszczędza godzinę pracy. Zwolenniczka optymalizacji przestrzeni i procesów. Absolwentka stosunków międzynarodowych na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Doświadczenie zdobywała m.in. otwierając restaurację, czy koordynując najemców na budowach galerii handlowych. Wraz ze swoim mężem Damianem od 2009 roku prowadzi Agencję Stereomatic. Wspólnie z Damianem współtworzy również podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Wraz z dwiema niesamowitymi córkami Alą i Kają, mieszkają we Wrocławiu w zaprojektowanym przez Kamilę mieszkaniu. Miłośniczka gór i rowerowych wycieczek. Lubi czytać reportaże i chodzić z mężem do teatru.

  Damian Haftkiewicz

  Niszczyciel Konwencji / Współwłaściciel Stereomatic

  Wierzy, że pomysł jest wart jedynie dolara, a dopiero jego realizacja milion. Z wykształcenia socjolog, dziennikarz i marketer. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w radio, a także w kilku międzynarodowych korporacjach. W 2007 roku stworzył firmę Stereomatic, którą od 2009 r. rozwija wraz ze swoją żoną Kamilą. Od tego czasu zrealizowali ponad 250 projektów marketingowych i eventowych w Polsce i w Europie. Wspólnie z Kamilą tworzą też podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Prywatnie ojciec dwóch wesołych dziewczynek Ali i Kai, kolekcjoner płyt winylowych, "połykacz" książek, fotograf, pasjonat wycieczek rowerowych, gier strategicznych i RPG. Lubi gotować i łowić duże szczupaki.