fbpx

Jubileusz 20-lecie De Dietrich w Polsce

Dla firmy De Dietrich przygotowaliśmy projekt z okazji 20-lecia firmy w Polsce. Wydarzenie odbyło się w podwrocławskim zamku Topacz i wzięło w nim udział ponad 200 gości z całej polski i zza granicy.

Przeczytaj więcej

20-lecie De Dietrich na świecie
– kilka słów o firmie

Firma De Dietrich to światowy lider techniki grzewczej, którego historia istnienia na świecie sięga aż 1684 roku. W swojej ofercie proponuje szereg urządzeń odpowiadających za poprawę warunków cieplnych w domach i obiektach komercyjnych.

W swojej ofercie firma oferuje m.in. kotły kondensacyjne, olejowo-gazowe, pompy ciepła, zestawy fotowoltaiczne, systemy solarne itp.

W Polsce firma ma swoją siedzibę we Wrocławiu.

20-lecie De Dietrich
– początek współpracy

Firma De Dietrich poszukiwała partnera do zaprojektowania i wyprodukowania wydarzenia, które byłoby podsumowaniem 20-lecia istnienia firmy w Polsce.

Podczas warsztatu zerowego, który za każdym razem otwiera proces pracy nad danym projektem, określiliśmy cele biznesowe przedsięwzięcia, szanse i zagrożenia, zapoznaliśmy się z założeniami strategicznymi eventu, a także oczekiwanymi rezultatami przedsięwzięcia, które były stawiane przed producentem wydarzenia.

Warto dodać, że w procesie planowania działań udział brały osoby z różnych działów firmy np. sprzedaży, marketingu, a także sam szef firmy w Polsce. Dało nam to możliwość wnikliwego i dogłębnego poznania potrzeb i oczekiwań różnych interesariuszy spotkania.

Twoja Firma Obchodzi Jubileusz?

Szukasz firmy, która zorganizuje nie tylko event, ale powiąże te działanie ze strategią Twojej firmy? Zostaw swój numer, aby nasz specjalista mógł oddzwonić do Ciebie. Podczas rozmowy określimy jak możemy Ci pomóc.

Bezpłatna konsultacja

20-lecia De Dietrich
– wybrane zdjęcia z realizacji

20-lecie De Dietrich
– warsztat i planowanie

Elementem warsztatu zerowego, który odbyliśmy z Klientem, a więc fazy wstępnej pracy nad wydarzeniem, od którego rozpoczynamy każdy proces rozmawialiśmy m.in. o:

 • celach, jakie firma chce osiągnąć przez organizację przedsięwzięcia
 • oczekiwaniach firmy, co co do efektu końcowego przedsięwzięcia
 • o planowanym scenariuszu spotkania i elementach, które mają być jego składową
 • grupach docelowych wydarzenia

Posłuchaj Podcastu

W tym odcinku opowiadamy m.in. o tym, jak wyglądała realizacja 20-lecia De Dietrich od kuchni, a także innych projektów jubileuszowych, za które braliśmy jako Stereomatic strategiczną odpowiedzialność. Między innymi mówimy tu o 25-leciu Press Glass, 25-leciu Raben, 70-leciu Hiab czy 20-leciu Phoenix Contact.

Chcesz Zorganizować Jubileusz Firmy?

Zostaw swój numer, aby nasz specjalista mógł oddzwonić do Ciebie. Podczas rozmowy określimy jak możemy Ci pomóc.


  20-lecie De Dietrich
  – rezultat działań

  Finalnie spotkanie odbyło się w czerwcu 2018 roku w podwrocławskim Zamku Topacz (link do strony firmy i relacji z tegoż wydarzenia znajdziesz TUTAJ). W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście z Polski i zza granicy.

  Zakres odpowiedzialności naszej firmy polegał m.in. na:

  • Zaprojektowaniu i wdrożeniu koncepcji przebiegu wydarzenia
  • Doradztwie co do wyboru miejsca spotkania
  • Pełnej produkcji i reżyserii wydarzenia
  • Logistyce wszystkich podwykonawców wydarzenia
  • Przeprowadzeniu przetargu na obsługę techniczną i multimedialną wydarzenia – nagłośnienie, oświetlenie, multimedia – koordynacja działań
  • Przygotowanie reportażu video i foto ze spotkania

  20-lecie De Dietrich
  – podsumowanie i referencje

  Spotkanie miało charakter eleganckiego bankietu, w czasie którego rozdano nagrody wybranym partnerom, klientom i pracownikom firmy. Wieczorna gala odbyła się w Zamku Topacz, gwiazdą wydarzenia był Leszek Możdżer, a afterparty poprowadził Hirek Wrona.

  Jeśli mierzysz się z wyzwaniem organizacji jubileuszu swojej firmy, albo innego złożonego wydarzenia np. gali, konferencji, spotkania team-building czy wydarzenia zagranicznego, umów się z nami na bezpłatną konsultację i opowiedz o swoich wyzwaniach w tym zakresie.

  Skontaktuj się z nami