fbpx

Jubileusz 20-lecie De Dietrich w Polsce

Dla firmy De Dietrich przygotowaliśmy event z okazji 20-lecia firmy w Polsce. Wydarzenie odbyło się w podwrocławskim zamku Topacz i wzięło w nim udział ponad 200 gości z całej polski i zza granicy.

Przeczytaj więcej

20-lecie De Dietrich na świecie
– kilka słów o firmie

Firma De Dietrich to światowy lider techniki grzewczej, którego historia istnienia na świecie sięga aż 1684 roku. W swojej ofercie proponuje szereg urządzeń odpowiadających za poprawę warunków cieplnych w domach i obiektach komercyjnych.

W swojej ofercie firma oferuje m.in. kotły kondensacyjne, olejowo-gazowe, pompy ciepła, zestawy fotowoltaiczne, systemy solarne itp.

W Polsce firma ma swoją siedzibę we Wrocławiu.

20-lecie De Dietrich
– początek współpracy

Firma De Dietrich poszukiwała partnera do zaprojektowania i wyprodukowania wydarzenia, które byłoby podsumowaniem 20-lecia istnienia firmy w Polsce.

Podczas warsztatu zerowego, który za każdym razem otwiera proces pracy nad danym projektem, określiliśmy cele biznesowe przedsięwzięcia, szanse i zagrożenia, zapoznaliśmy się z założeniami strategicznymi eventu, a także oczekiwanymi rezultatami przedsięwzięcia, które były stawiane przed producentem wydarzenia.

Warto dodać, że w procesie planowania działań udział brały osoby z różnych działów firmy np. sprzedaży, marketingu, a także sam szef firmy w Polsce. Dało nam to możliwość wnikliwego i dogłębnego poznania potrzeb i oczekiwań różnych interesariuszy spotkania.

20-lecie De Dietrich
– warsztat i planowanie

Elementem warsztatu zerowego, który odbyliśmy z Klientem, a więc fazy wstępnej pracy nad wydarzeniem, od którego rozpoczynamy każdy proces rozmawialiśmy m.in. o:

 • celach, jakie firma chce osiągnąć przez organizację przedsięwzięcia
 • oczekiwaniach firmy, co co do efektu końcowego przedsięwzięcia
 • o planowanym scenariuszu spotkania i elementach, które mają być jego składową
 • grupach docelowych wydarzenia

Posłuchaj Podcastu

W tym odcinku opowiadamy m.in. o tym, jak wyglądała realizacja 20-lecia De Dietrich od kuchni, a także innych projektów jubileuszowych, za które braliśmy jako Stereomatic strategiczną odpowiedzialność. Między innymi mówimy tu o 25-leciu Press Glass, 25-leciu Raben, 70-leciu Hiab czy 20-leciu Phoenix Contact.

Zamów bezpłatną konsultację

Planujesz organizację jubileuszu swojej firmy? Interesuje cię biznesowe i całościowe podejście do projektu? Szukasz firmy, która weźmie pełną odpowiedzialność za zaplanowanie działań i za ich realizację? Umów się z nami na rozmowę i opowiedz o swoich wyzwaniach.

20-lecia De Dietrich
– wybrane zdjęcia z realizacji

20-lecie De Dietrich
– rezultat działań

Finalnie spotkanie odbyło się w czerwcu 2018 roku w podwrocławskim Zamku Topacz (link do strony firmy i relacji z tegoż wydarzenia znajdziesz TUTAJ). W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście z Polski i zza granicy.

Zakres odpowiedzialności naszej firmy polegał m.in. na:

 • Zaprojektowaniu i wdrożeniu koncepcji przebiegu wydarzenia
 • Doradztwie co do wyboru miejsca spotkania
 • Pełnej produkcji i reżyserii wydarzenia
 • Logistyce wszystkich podwykonawców wydarzenia
 • Przeprowadzeniu przetargu na obsługę techniczną i multimedialną wydarzenia – nagłośnienie, oświetlenie, multimedia – koordynacja działań
 • Przygotowanie reportażu video i foto ze spotkania

20-lecie De Dietrich
– podsumowanie i referencje

Spotkanie miało charakter eleganckiego bankietu, w czasie którego rozdano nagrody wybranym partnerom, klientom i pracownikom firmy. Wieczorna gala odbyła się w Zamku Topacz, gwiazdą wydarzenia był Leszek Możdżer, a afterparty poprowadził Hirek Wrona.

Jeśli mierzysz się z wyzwaniem organizacji jubileuszu swojej firmy, albo innego złożonego wydarzenia np. gali, konferencji, spotkania team-building czy wydarzenia zagranicznego, umów się z nami na bezpłatną konsultację i opowiedz o swoich wyzwaniach w tym zakresie.

Planujesz organizację jubileuszu swojej firmy?

Szukasz kompleksowego doradztwa i wsparcia w zakresie organizacji gali, konferencji, jubileuszu, eventu dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację i przedstaw wyzwania przed którymi stoisz.

Wyślij zapytanie

Posłuchaj Podcastu E Com On

  Subskrybuj Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco i nie przegapić nowych porcji wartościowej wiedzy z zakresu marketingu, eventów i e-commerce.  Skontaktuj się z nami