fbpx

Jakie wydarzenia biznesowe wspierają sprzedaż i marketing?

Zarządzasz działem marketingu lub sprzedaży w Twojej firmie? Planujesz organizację wydarzenia dla swoich obecnych lub przyszłych klientów? Poznaj najlepsze i sprawdzone metody organizacji eventów i konferencji biznesowych, które realnie wspierają wyniki sprzedaży.

Posłuchaj Podcastu

Posłuchaj tam, gdzie będzie Ci najwygodniej:

Wydarzenia Biznesowe
Wspierające Sprzedaż i Marketing B2B

Z tego odcinka podcastu dowiesz się:

  • jak powiązać organizację wydarzenia biznesowego ze strategią Twojego przedsiębiorstwa?
  • co zrobić, aby organizując event biznesowy zachwycić jego uczestników?
  • jakich narzędzi należy użyć, aby organizowane wydarzenie biznesowe przyniosły zwrot z inwestycji?
  • w jaki sposób połączyć organizowane spotkania czy konferencje biznesowe w Twojej firmie ze strategią sprzedaży i marketingu?
  • co jest najważniejsze przy organizacji eventów biznesowych?

Zasubskrybuj nasz podcast. Wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia o jego nowych odcinkach

Chcesz Zorganizować Event Biznesowy?

Szukasz pomocy w organizacji spotkania biznesowego? Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę, abyśmy mogli sprawdzić jak możemy Ci najlepiej pomóc.

Wyślij Zapytanie

Wydarzenia Biznesowe

Z pracy z naszymi klientami B2B wynika, że niewiele firm potrafi zaplanować i skutecznie zrealizować wydarzenie biznesowe dla swoich klientów. Mamy na myśli np. organizację konferencji wspierającej sprzedaż, gali z okazji jubileuszu firmy, wyjazdu dla topowych klientów czy spotkania firmowego.

Co zrobić, aby skutecznie połączyć organizowane spotkanie biznesowe ze strategią firmy?

Punktem wyjścia, są Twoje cele, które stawiasz przed organizowanym wydarzeniem biznesowym. Kolejna, bardzo ważna kwestia, to efekty, które chcesz osiągnąć organizując event dla klientów Twojej firmy.

Dlatego ten odcinek naszego podcastu zainteresuje przede wszystkim właścicieli firm, dyrektorów odpowiadających za sprzedaż, a także dyrektorów marketingu, którzy mierzą się z organizacją wydarzenia biznesowego i szukają skutecznych sposobów na ich organizację. 

Jeśli mierzysz się z takim wyzwaniem i potrzebujesz wsparcia w zakresie organizacji spotkań biznesowych, to skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać o Twoich problemach lub wyzwaniach.

Poniżej możesz również zobaczyć efekty przykładowych spotkań biznesowych, jakie zorganizowaliśmy już dla naszych klientów np. takich firm jak Raben, Press Glass, De Dietrich, Phoenix Contact czy Orlen Asfalt.