fbpx

Szkolenia Motywacyjne

Dla Eto Magnetic zaprojektowaliśmy, wdrożyliśmy i kompleksowo zrealizowaliśmy trzyletni cykl warsztatów i szkoleń dla kierownictwa firmy, ściśle powiązany ze zmianą polityki employer brandingowej w firmie.

Przeczytaj więcej

Polski oddział Eto Magnetic we Wrocławiu będąc częścią Eto Gruppe stanowi drugi co do wielkości zakład produkcyjny firmy na świecie.

Firma produkuje produkty elektromagnetyczne do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Kluczowe obszary działania obejmują rozwój pneumatycznych i hydraulicznych zaworów elektromagnetycznych.

Firma istnieje w Polsce od 2000 roku i zatrudnia ponad 500 osób.

Posłuchaj, co o projekcie, jego przebiegu i rezultatach mówi w naszym podcaście dyrektor firmy Eto Magnetic, Pan dr Krzysztof Żaba tj. zleceniodawca projektu (Case Study)

Eto Magnetic 
– początek współpracy

Początkiem współpracy z Eto Magnetic była potrzeba zorganizowania w firmie warsztatu / szkolenia związanego z wyzwaniami dotyczącymi rozwoju i zmiany struktury firmy. Przedsiębiorstwo rozrosło się, a nowe wyzwania i cele firmy nie były w pełni skorelowane z przygotowaniem pracowników przedsiębiorstwa do zaistniałych zmian.

Początkiem współpracy z Eto Magnetic był Warsztat Startowy, który za każdym razem otwiera w naszej firmie proces pracy nad danym projektem. Podczas niego określiliśmy problemy i wyzwania firmy, a przede wszystkim cele, do których ww. działania miały firmę doprowadzić w krótkim, średnim i długim okresie czasu.

W warsztacie i planowaniu działania udział wziął Dyrektor Zarządzający przedsiębiorstwa, który był głównym inicjatorem przedsięwzięcia.

Warsztaty dla Eto Magnetic
– warsztat i planowanie

Elementem Warsztatu Startowego, który odbyliśmy z Klientem, a więc fazy wstępnej pracy nad wydarzeniem, od którego rozpoczynamy każdy proces rozmawialiśmy m.in. o:

 • celach, jakie firma chce osiągnąć przez organizację przedsięwzięcia
 • oczekiwaniach firmy, co co do efektu końcowego przedsięwzięcia
 • wartościach firmy, które firma chciałaby aby zostały doświadczone przed uczestników spotkania w trakcie jego przebiegu
 • kluczowych informacjach strategicznych dotyczących firmy i jej pracowników
 • o tym, w jaki sposób będziemy mierzyć zwrot z inwestycji z tych działań
 • o powiązaniu projektu ze zmianami polityki employer brandingowej, do której przygotowywała się firma w tym okresie

Porozmawiajmy o celach Twojej firmy

Jesteś ciekaw, jaką wartość możemy wnieść w Twojej firmie w obszarze eventów, marketingu B2B, działań live i employee experience? Wypełnij prosty formularz, abyśmy mogli umówić się na krótką i niezobowiązującą rozmowę.

Bezpłatna konsultacja

Eto Magnetic
– wybrane zdjęcia z realizacji

Warsztaty dla Eto Magnetic
– rezultat działań

W rezultacie nasza firma przygotowała, zaprojektowała i zrealizowała dla Eto Magnetic cykl szkoleń i warsztatów, które odbyły się w ciągu trzech lat.

Zakres odpowiedzialności naszej firmy polegał m.in. na:

 • Przygotowaniu założeń i podstaw realizacji warsztatów powiązanych z polityką employer brandingową firmy – poznanie oczekiwanych celów firmy, zdiagnozowanie problemu, przeprowadzenie audytu i warsztatu startowego
 • Przygotowanie strategicznego audytu z udziałem trenera / coacha wiodącego, którego diagnoza była podstawą przygotowania programu warsztatów
 • Pełnej produkcji i reżyseria cyklu spotkań (hotele, catering, sale szkoleniowe, część integracyjna)
 • Dobór tematyki warsztatów i trenerów pod konkretne cele i oczekiwania firmy
 • Przygotowanie raportu i audytu po zakończeniu cyklu warsztatowo – szkoleniowego

Warsztaty dla Eto Magnetic
– podsumowanie i referencje

W pierwszym sezonie (który trwał rok) wiodącym trenerem i coachem był Robert Kozak, były szef Brian Tracy International, jeden z topowych szkoleniowców w Polsce.

W drugim i trzecim roku warsztatów w spotkaniach udział wzięło kilkunastu trenerów, których ekspercka wiedza dotyczyła wybranych zagadnień i tematów związanych m.in. z zarządzaniem firmą, motywowaniem, finansami, prowadzeniem spotkań z pracownikami, sytuacjami kryzysowymi, asertywnością.

Spotkania odbywały się raz na 1-1,5 miesiąca (z wyłączeniem okresu wakacyjnego) w różnych obiektach na terenie Dolnego Śląska.

Łącznie odbyło się 15 spotkań w których udział wzięły osoby zarządzające firmą.

Jeśli mierzysz się z wyzwaniem organizacji warsztatów lub szkoleń dla Twojej firmy, które nie przynoszą oczekiwanych zwrotów z inwestycji i nie są Twoim zdaniem odpowiednio powiązane ze strategią employer brandingową, to umów się z nami na krótką rozmowę i opowiedz o swoich wyzwaniach w tym zakresie.

Porozmawiajmy o celach Twojej firmy

Zostaw swój numer telefonu i e-mail oraz krótko opisz temat rozmowy. Skontaktujemy się w ciągu 24h
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności