fbpx

Podcast o eventach
Strategia Organizacji
Eventów

W tym podcaście dzielimy się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy podczas 15 lat organizacji projektów eventowych i live marketingowych dla największych firm z Polski i z Europy.

Dowiedz się więcej i posłuchaj

O czym usłyszysz w tym podcaście:

  • Naszym celem jest dzielenie się wartościową wiedzą z zakresu organizacji eventów, popartą licznymi przykładami z naszych doświadczeń ze współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami
  • Z tego podcastu dowiesz się, jak w holistyczny, a więc całościowy sposób, możesz połączyć strategię swojej firmy, a w szczególności prowadzone działania marketingowe, HR’owe, sprzedażowe, czy employer brandingowe z organizowanymi wydarzeniami dla klientów, czy pracowników Twojej firmy
  • Znajdziesz tu również liczne case studies z naszych realizacji, a także najlepsze przykłady realizacji eventowych z całego świata

Jeśli interesuje Cię, jak organizując eventy osiągnąć największy zwrot z inwestycji z prowadzonych przez Twoją firmę i Twój dział marketingu, sprzedaży, HR’u, employer brandingu, czy PR’u działań, to ten podcast jest dla Ciebie.

Prosimy, jeśli podoba Ci się to co robimy, to zasubskrybuj nasz podcast. Wówczas na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o nowych odcinkach.

Posłuchaj podcastu Strategia Organizacji Eventów

Słuchaj tak jak lubisz

Twórcy podcastu:

Kamila Watras - Haftkiewicz

Lodołamacz Schematów / Współwłaściciel Stereomatic

Uważa, że 5 minut planowania oszczędza godzinę pracy. Zwolenniczka optymalizacji przestrzeni i procesów. Absolwentka stosunków międzynarodowych na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Doświadczenie zdobywała m.in. otwierając restaurację, czy koordynując najemców na budowach galerii handlowych. Wraz ze swoim mężem Damianem od 2009 roku prowadzi Agencję Stereomatic. Wspólnie z Damianem współtworzy również podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Wraz z dwiema niesamowitymi córkami Alą i Kają, mieszkają we Wrocławiu w zaprojektowanym przez Kamilę mieszkaniu. Miłośniczka gór i rowerowych wycieczek. Lubi czytać reportaże i chodzić z mężem do teatru.

Damian Haftkiewicz

Niszczyciel Konwencji / Współwłaściciel Stereomatic

Wierzy, że pomysł jest wart jedynie dolara, a dopiero jego realizacja milion. Z wykształcenia socjolog, dziennikarz i marketer. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w radio, a także w kilku międzynarodowych korporacjach. W 2007 roku stworzył firmę Stereomatic, którą od 2009 r. rozwija wraz ze swoją żoną Kamilą. Od tego czasu zrealizowali ponad 250 projektów marketingowych i eventowych w Polsce i w Europie. Wspólnie z Kamilą tworzą też podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Prywatnie ojciec dwóch wesołych dziewczynek Ali i Kai, kolekcjoner płyt winylowych, "połykacz" książek, fotograf, pasjonat wycieczek rowerowych, gier strategicznych i RPG. Lubi gotować i łowić duże szczupaki.

Wybrane odcinki podcastu

Chcesz zorganizować event?

Szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie marketingu i eventów B2B lub działań skierowanych do pracowników firmy? Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę, abyśmy mogli sprawdzić jak możemy Ci najlepiej pomóc.

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami