fbpx

Podcast o eventach
Strategia Organizacji
Eventów

W tym podcaście dzielimy się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy podczas 15 lat organizacji projektów eventowych i live marketingowych dla największych firm z Polski i z Europy.

Dowiedz się więcej i posłuchaj

Czego dowiesz się z naszego podcastu:

Słuchaj tak jak lubisz

Misja naszego podcastu:

  • Naszym celem jest dzielenie się wartościową wiedzą z zakresu live marketingu i organizacji eventów, która poparta jest licznymi przykładami i naszym doświadczeniem, które zdobyliśmy we współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami
  • Chcemy, aby jak najwięcej firm umiało wykorzystywać organizowane w ich firmach eventy do realizacji ich celów biznesowych i potrafiło wiązać je ze strategię swojej firmy, a w szczególności z prowadzonymi działaniami marketingowymi, HR’owymi, wspierającymi sprzedaż, czy employer brandingowymi
  • Pokazujemy i edukujemy, jak liczyć zwrot z inwestycji z prowadzonych działań z zakresu eventów i live marketingu
  • Dzielimy się przy tym naszymi licznymi case studies, a także najlepszymi przykładami projektów live experience z całego świata

Jeśli mierzysz się z organizacja spotkań, wydarzeń, konferencji i eventów dla klientów czy pracowników Twojej firmy, to ten podcast jest dla Ciebie.

Prosimy, jeśli podoba Ci się to co robimy, to zasubskrybuj nasz podcast. Będzie to dla nas największą nagrodą i docenieniem za to, co robimy. Wówczas na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o nowych odcinkach.

Posłuchaj podcastu Strategia Organizacji Eventów

Kompleksowo Zorganizujemy Twój Event od A do Z

Jesteś ciekaw, jaką wartość możemy wnieść w Twojej firmie w obszarze eventów, marketingu B2B, działań live i employee experience? Wypełnij prosty formularz, abyśmy mogli umówić się na krótką i niezobowiązującą rozmowę.

Umów się na rozmowę z nami

Twórcy podcastu:

Kamila Watras - Haftkiewicz

Lodołamacz Schematów / Współwłaściciel Stereomatic

Uważa, że 5 minut planowania oszczędza godzinę pracy. Zwolenniczka optymalizacji przestrzeni i procesów. Absolwentka stosunków międzynarodowych na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Doświadczenie zdobywała m.in. otwierając restaurację, czy koordynując najemców na budowach galerii handlowych. Wraz ze swoim mężem Damianem od 2009 roku prowadzi Agencję Stereomatic. Wspólnie z Damianem współtworzy również podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Wraz z dwiema niesamowitymi córkami Alą i Kają, mieszkają we Wrocławiu w zaprojektowanym przez Kamilę mieszkaniu. Miłośniczka gór i rowerowych wycieczek. Lubi czytać reportaże i chodzić z mężem do teatru.

Damian Haftkiewicz

Niszczyciel Konwencji / Współwłaściciel Stereomatic

Wierzy, że pomysł jest wart jedynie dolara, a dopiero jego realizacja milion. Z wykształcenia socjolog, dziennikarz i marketer. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w radio, a także w kilku międzynarodowych korporacjach. W 2007 roku stworzył firmę Stereomatic, którą od 2009 r. rozwija wraz ze swoją żoną Kamilą. Od tego czasu zrealizowali ponad 250 projektów marketingowych i eventowych w Polsce i w Europie. Wspólnie z Kamilą tworzą też podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Prywatnie ojciec dwóch wesołych dziewczynek Ali i Kai, kolekcjoner płyt winylowych, "połykacz" książek, fotograf, pasjonat wycieczek rowerowych, gier strategicznych i RPG. Lubi gotować i łowić duże szczupaki.

Wybrane odcinki podcastu