fbpx

Kompleksowa Organizacja
Imprez Integracyjnych dla Firm

Dla firm chcących budować relacje ze swoimi pracownikami, oferujemy kompleksowe planowanie, organizację i obsługę imprez integracyjnych, wyjazdów firmowych, szkoleń, warsztatów i spotkań team building.

Planujemy, projektujemy i organizujemy wyjątkowe spotkania i wyjazdy firmowe, skierowane do pracowników.

Zdaniem naszych klientów wyjątkową wartością dodaną jaką wnosimy do współpracy, jest podnoszeniem efektywności w obszarach podnoszenia umiejętności i kompetencji miękkich, integracji, team buildingu. W tym celu łączymy organizację eventów z  działaniami employer brandingowymi, employee experience oraz CSR (ESG).

Każdy event to dla nas narzędzie do osiągniecia celów naszych klientów, a nie jedynie impreza. Ale ta musi oczywiście być zawsze wyjątkowa!

Jakie eventy i wyjazdy firmowe
najczęściej organizujemy:

Szukasz Czegoś Więcej Niż
Tylko Agencji Eventowej?

Szukasz pomocy w organizacji eventu dla Twoich pracowników?
Szukasz agencji eventowej, która zorganizuje go
kompleksowo od A do Z?
Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę,
podczas której ustalimy jak najlepiej możemy Ci pomóc.

Umów się na rozmowę z nami

Imprezy Integracyjne Dla Firm
– czym się wyróżniamy na tle innych?

16

Lat na rynku
Polski i Europy

92

Ukontentowanych
klientów

325

Zrealizowanych eventów
B2B i B2E

Organizacja Eventów Biznesowych

Agencja Stereomatic z Wrocławia zajmuje się podnoszeniem efektywności firm w obszarach employer brandingu, HR, marketingu B2B przy użyciu eventów i narzędzi live marketingowych.

Zdaniem naszych klientów wartością dodaną jaką wnosimy, jest wysokiej jakości wiedza merytoryczna, którą stosujemy w ramach organizowanych eventów w wymiarze firma - pracownik oraz firma - klient.

Od ponad 15 lat projektujemy oraz kompleksowo tj. od A do Z organizujemy spotkania integracyjne, wyjazdy firmowe, wydarzenia, konferencje, jubileusze, czy szkolenia, czyniąc je tym samym bardziej efektywnymi.

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 300 projektów z obszaru HR, employer branding, employee experience czy marketingu B2B oraz Public Relations w Polsce i kilku krajach Europy.

Event to dla nas narzędzie do osiągniecia celów biznesowych naszych klientów, a nie jedynie impreza! Chociaż ta zawsze musi być wyjątkowa.

Jakie eventy firmowe najczęściej organizujemy?

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Imprezy Firmowe Dla Pracowników

Chcesz zorganizować wyjątkowe spotkanie dla swoich pracowników? Galę, bankiet, wieczór w wyjątkowym miejscu z kreatywnymi atrakcjami? Zadzwoń!

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Wyjazdy Firmowe w Polsce

Myślisz o zorganizowaniu wyjazdu firmowego dla swoich pracowników na Mazury, w góry, nad morze, albo do ciekawego miasta w Polsce? Zadzwoń!

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Eventy Public Relations i CSR

Chcesz zorganizować event powiązany z Twoja polityką CSR lub działaniami public relations? Zostaw kontakt do siebie. Skontaktujemy się w ciągu 24h.

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Chcesz zorganizować wyjątkowe spotkanie integracyjne dla swoich pracowników? Szukasz kreatywnych i wyjątkowych atrakcji  pomysłów? Porozmawiajmy.

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Organizacja Konferencji Firmowej

Myślisz o zorganizowaniu konferencji firmowej dla swoich pracowników? Szukasz kompleksowego wsparcia? Porozmawiajmy!

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Organizacja Jubileuszu Firmy

Twoja firma obchodzi jubileusz? Zorganizujemy wyjątkową i niezapomnianą galę lub przyjęcie dla Twoich pracowników lub klientów i kontrahentów? Zadzwoń!

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Wyjazdy Zagraniczne Incentive

Chciałbyś zaprosić swoich najlepszych pracowników lub topowych klientów na wyjątkowy i niezapomniany event zagraniczny? Zadzwoń!

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Organizacja Eventów Team Building

Chcesz zintegrować swój zespół angażując go w wyjątkowe atrakcje budujące zaangażowanie i integrację? Zostaw kontakt do siebie.

Imprezy Integracyjne 
Organizowaliśmy Dla:

Organizacja Imprez Integracyjnych dla Firm
napisz lub zadzwoń: