fbpx

Jubileusz 25-lecia Press Glass

Dla firmy Press Glass, jednej z największych polskich firm z branży budowlanej i europejskiego lidera w produkcji szkła zespolonego, zorganizowaliśmy galę z okazji 25-lecia istnienia firmy.

Przeczytaj więcej

25-lecie Press Glass
– kilka słów o firmie

Firma Press Glass, jest jednym z największych producentów szyb zespolonych w Europie. Firma posiada kilka zakładów produkcyjnych w Polsce, a także fabryki szkła w Chorwacji, Wielkiej Brytanii i USA. A 90% produkcji, jest sprzedawana za granicą.

Szkło wyprodukowane w Press Glass można znaleźć m.in. na budynkach w Nowym Yorku, G2 Arena w Rzeszowie, Ice Kraków, MCK Katowice, Muzeum II Wojny Światowej w Warszawie, Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, Złota 44 – najwyższy budynek Unii Europejskiej, Hala Koszyki w Warszawie, Sky Tower we Wrocławiu, Dworzec Kolejowy Warszawa Wschodnia, czy Stary Browar w Poznaniu.

Firma jest liderem w swojej branży, a Pan Arkadiusz Muś, założyciel Press Glass w 2021 roku zajął 17 miejsce na liście najbogatszych Polaków.

25-lecie Press Glass 
– początek współpracy

Na początku rozmów firma planowała zorganizowanie (jak co roku) świątecznego eventu w Warszawie. Spotkanie, które było kierowane do kadry zarządzającej i administracji firmy miało ustalony charakter i co roku było organizowane na zbliżonym poziomie i w podobnej formule.

Podczas warsztatu zerowego, który został przeprowadzony z udziałem działu marketingu firmy, określiliśmy nowe wartości, cele i założenia pod organizację spotkania jubileuszowego. Po rozmowach “przewróciliśmy do góry nogami” wstępne założenia pokazując firmie nowe drogi, możliwości, a także szanse zmiany konwencji spotkania z okazji 25-lecia Press Glass.

Warto dodać, że firma nie wybrała nas do współpracy w wyniku przetargu. Nasze doradcze i konsultacyjne podejście do organizacji eventu spotkało się z przychylnością osób decyzyjnych w firmie, przez co podjęto decyzję o powierzeniu nam kompleksowego zaprojektowania, zaplanowania i organizacji całości wydarzenia jako tzw. “inwestorowi zastępczemu”.

Bez wątpienia pomógł w tym fakt naszego dobrego zrozumienia specyfiki branży budowlanej, przez co łatwiej i szybciej mogliśmy reagować na oczekiwania Klienta, dopasowując się do stylu jego pracy.

 

Planujesz Organizację Jubileuszu?

Zostaw swój numer, aby nasz specjalista mógł oddzwonić do Ciebie. Podczas rozmowy określimy jak możemy Ci pomóc.


  25-lecie Press Glass
  – warsztat i planowanie

  Tak jak przy każdym projekcie i tutaj prace nad przygotowaniem i organizacją wydarzenia rozpoczęliśmy od kompleksowego briefingu i analizy sytuacji, jaką zastaliśmy w firmie. Podczas warsztatu zerowego, który odbyliśmy z Klientem, a więc fazy wstępnej pracy nad wydarzeniem rozmawialiśmy m.in. o:

  • celach, jakie właściciel firmy chciałby osiągnąć poprzez organizację jubileuszu
  • przebiegu poprzednich wydarzeń, które były organizowane w firmie
  • grupie docelowej, do której będzie kierowane wydarzenie
  • o miejscu wydarzenia (rekomendowaliśmy zmianę Warszawy na inną lokalizację)
  • o oczekiwanych elementach składowych scenariusza spotkania

  Na podstawie zebranych informacji przedstawiliśmy Klientowi nasze rekomendacje, po czym odbyliśmy wizję lokalną w wybranej pod kątem organizacji eventu lokalizacji. Po niej przygotowaliśmy projekt wykonawczy eventu, opracowaliśmy operat szacunkowy spotkania, a także zarys scenariusza (główne punkty eventu), po czym przystąpiliśmy do produkcji i realizacji spotkania.

  Posłuchaj Podcastu

  W tym odcinku opowiadamy m.in. o tym, jak wyglądała realizacja 25-lecia Press Glass od kuchni, a także innych projektów jubileuszowych, za które braliśmy jako Stereomatic strategiczną odpowiedzialność. Między innymi mówimy tu o 70-lecia Hiab, 25-leciu Raben, 20-leciu De Dietrich czy 20-leciu Phoenix Contact.

  25-lecie Press Glass
  – wybrane zdjęcia z realizacji

  Chcesz Zorganizować Jubileusz?

  Szukasz kompleksowego podejścia do projektu urodzin Twojej firmy? Chcesz Połączyć jubileusz ze strategią swojego przedsiębiorstwa? Zostaw swój numer, aby nasz specjalista mógł oddzwonić do Ciebie. Podczas rozmowy określimy jak możemy Ci pomóc.

  Bezpłatna konsultacja

  25-lecie Press Glass
  – rezultat działań

  Przygotowania do wydarzenia, w którym udział wzięło ponad 350 zaproszonych gości i pracowników Press Glass odbyło się w hotelu Double Tree By Hilton w Łodzi, a nasza firma była odpowiedzialna za kompleksowe zaprojektowanie, wyprodukowanie i realizację wszystkich elementów wydarzenia, a także pełną reżyserię wymyślonego na potrzeby spotkania show.

  Zakres odpowiedzialności naszej firmy polegał m.in. na:

  • Przygotowaniu stworzonego na potrzeby 25-lecia Press Glass widowiska, w którym udział wzięło ponad 50 artystów z Polski i zza granicy
  • Wyprodukowaniu specjalnego koncertu z okazji 25-lecia firmy, którego gwiazdą byli Mateusz Ziółko i Krzysztof Pszona Band, a dodatkowo  specjalnymi elementami choreograficznymi koncert okrasiła grupa akrobatyczna Fly Cube
  • Współpraca reżyserska przy scenariuszu wydarzenia z prowadzącym tj. Tomaszem Kammelem
  • Wyreżyserowanie filmu z okazji jubileuszu Press Glass, który stanowił integralną część ww. koncertu, a który po evencie został wydany w ilości kilku tysięcy egzemplarzy na DVD i rozdany jako pamiątka
  • Zaprojektowanie i wyprodukowanie wizualizacji oraz elementów i filmów 3D, a także specjalnej scenografii oraz mebli, które zostały stworzone na potrzeby eventu
  • Booking gwiazdy zagranicznej tj. brytyjskiego artysty Myles Sanko, który po kilkudziesięciu koncertach, które zagrał w ramach europejskiej trasy koncertowej, przyjechał na prywatny koncert na zaproszenie Press Glass
  • Przetarg na obsługę techniczną i multimedialną wydarzenia – nagłośnienie, oświetlenie, multimedia – koordynacja działań
  • Pełna reżyseria i produkcja wydarzenia
  • Afterparty – dyskoteka z Hirkiem Wroną
  • Catering – koordynacja cateringu i baru podczas wydarzenia / drobiazgowy wybór menu pod potrzeby wydarzenia (indywidualnie ustalane z szefem kuchni hotelu Double Tree by Hilton)
  • Przygotowanie reportażu video i foto z wydarzenia

  25-lecie Press Glass
  – podsumowanie i referencje

  W wydarzeniu wzięło udział ponad 350 pracowników i gości firmy Press Glass z Polski, Chorwacji i Wielkiej Brytanii.  Wydarzenie zostało bardzo wysoko ocenione przez pracowników firmy i jej właściciela tj. Pana Arkadiusza Musia.

  Z uwagi na wykonaną przez nas pracę firma Press Glass zgodziła się udzielić nam referencji w zakresie działań doradczo – konsultingowych związanych z planowaniem wydarzenia, jak i samej produkcji i organizacji eventu.

  Jeśli mierzysz się z wyzwaniem organizacji jubileuszu swojej firmy, albo innego złożonego wydarzenia np. gali, konferencji, spotkania team-building czy wydarzenia zagranicznego, umów się z nami na bezpłatną konsultację i opowiedz o swoich wyzwaniach w tym zakresie.

  Skontaktuj się z nami