fbpx

Case study
– zobacz przykłady
naszych realizacji

W tym miejscu znajdziesz przykłady realizacji eventowych, które organizowaliśmy w powiązaniu ze strategią marketingową, sprzedażową, HR'ową, czy PR'ową klientów Agencji Stereomatic

Zapoznaj się z case studies

Jak pracujemy z naszymi Klientami

Określenie celu działania

Działanie bez celu mija się z celem! Dlatego każdy projekt rozpoczynamy od wnikliwej analizy biznesowej sytuacji danej firmy. Aby móc pomóc, musimy poznać Twój biznes i Twoją strategię!

Do kogo kierujemy działania

Następnie szczegółowo opisujemy wszystkie grupy interesariuszy, do których mają być kierowane planowane działania, co pozwoli nam spersonalizować dany projekt.

Mapowanie istniejących procesów

Dalej w zależności od celu projektu przyglądamy się dotychczasowym działaniom marketingowym, sprzedażowym, czy HR'owym prowadzonym w firmie.

Rekomendacje rozwiązań i działanie

Finałem pracy jest przedstawienie klientowi wniosków i najlepszych rekomendacji na dotarcie do określonego celu, a także sposobów mierzenia zwrotu z inwestycji w działania eventowe lub live marketingowe.

Planujesz organizację eventu?

Szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie marketingu i eventów B2B lub działań skierowanych do pracowników firmy? Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę, abyśmy mogli sprawdzić jak możemy Ci najlepiej pomóc.

Wyślij Zapytanie

Tym firmom już pomogliśmy

Skontaktuj się z nami