fbpx

Case study
– zobacz przykłady
naszych realizacji

W tym miejscu znajdziesz szczegółowy opis naszych kilku przykładowych realizacji, które jednocześnie stanowią referencje Steromatic.

Zapoznaj się z case studies

Chciałbyś Porozmawiać?

Szukasz kompleksowego i praktycznego doradztwa w zakresie marketingu lub eventów B2B, albo w obszarze e-commerce? Umów się na bezpłatną konsultację i opowiedz nam o wyzwaniach z jakimi się mierzysz.

Bezpłatna konsultacja

Jak Pracujemy z Naszymi Klientami?

Określenie Celu Działania

Działanie bez celu mija się z celem! Dlatego każdy projekt rozpoczynamy od wnikliwej analizy biznesowej sytuacji danej firmy. Aby móc pomóc musimy poznać Twój biznes, Twoje problemy i wyzwania, z którymi się mierzysz.

Do Kogo Kierujemy Działania

Drugim etapem każdego projektu, jest szczegółowe poznanie wszystkich grup interesariuszy, do których ma być kierowany dany projekt. Na czynniki pierwsze rozkładamy potencjalne Persony projektu, do których ma być kierowane dane działanie.

Mapowanie Istniejących Procesów

Trzecim etapem współpracy, jest powiązanie celów i odbiorców danego projektu z istniejącymi procesami, które mają miejsce w firmie. Najczęściej audytowi działań poddajemy obszary marketingu, komunikacji, sprzedaży, employer brandingu itd.

Rekomendacje Rozwiązań i Działanie

Finałem ww. procesu jest przedstawienie wniosków i wypracowanie najlepszych możliwych dróg dotarcia do określonego celu, a także określenie sposobów mierzenia zwrotu z inwestycji z przeprowadzonego w danej firmie projektu.

Tym Firmom Już Pomogliśmy:

Potrzebujesz Porady i Wsparcia?

Potrzebujesz wsparcia w zakresie eventów, marketingu B2B lub e-commerce? Zostaw namiary na siebie, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o Twoim problemie.


    Skontaktuj się z nami