fbpx

E Com On 41: Jak stworzyć umowę z firmą eventową, na organizację gali, konferencji czy wyjazdu?

W tym odcinku podcastu opowiemy Wam, jak należy skonstruować umowę z firmą eventową, aby zabezpieczyć się na wypadek niepowodzenia. Na co zwrócić uwagę podpisując umowę na organizację konferencji, gali, spotkania firmowego czy imprezy integracyjnej.

Posłuchaj Podcastu:

Słuchaj, jak Ci najwygodniej

W tym odcinku podcastu:

 • Podobno umowy tworzy się na czas wojny a nie na czas pokoju. Z drugiej jednak strony, to właśnie umowa jest podstawą wszelkich transakcji biznesowych, która w jednym dokumencie scala wszystkie ustalenia, które zostały zawarte pomiędzy stronami.
 • Można więc powiedzieć, że umowa, to zbiór zasad współpracy, która jest pewnego rodzaju kropką nad i porozumienia. Dobrze skonstruowana umowa zapobiega więc wielu potencjalnym konfliktom, czy sytuacjom kryzysowych, które nie muszą, ale mogą się wydarzyć.
 • A ponieważ organizacja konferencji, eventów firmowych, gali czy wyjazdów zagranicznych, to permanentne działanie w sytuacji kryzysowych, to naszym zdaniem ważne jest, aby umowa na tego typu usługę, w dodatku, jeśli dotyczy np. umów siedmiocyfrowych, musi być naprawdę dobrze skonstruowana.
 • A w dzisiejszym odcinku podcastu opowiemy Wam, dlaczego działy prawne i kancelarie naszych klientów bardzo szybko procedują i rekomendują do podpisu zarządom naprawdę dużych firm z którymi współpracujemy umowy skonstruowane przez nas. I to prawie bez poprawek.
 • Opowiemy Wam, jak wygląda nasza umowa i dlaczego jej konstrukcja, zapisy, a także jej forma uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów.
 • I dlaczego tym samym jest ona naszym wyróżnikiem, który buduje zaufanie u nich, dając im pewność, że nasze obietnice staną się faktem.
 • A jeśli szukasz pomocy w zakresie kompleksowej organizacji eventu dla Twojej firmy, to napisz do nas na hello@stereomatic.pl 🙂

Link do ogłoszenia o pracę w Stereomatic znajdziesz: TUTAJ 
Link do case studies naszej firmy zobaczysz: KLIKNIJ

Zasubskrybuj nasz podcast. Wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia o jego nowych odcinkach

Pobierz Wzór Umowy z Firmą Eventową

Chcesz otrzymać przykład, jak powinna wyglądać dobra umowa z firmą eventową? Jakie zapisy powinna zawierać? Na co należy zwrócić uwagę? Wypełnij prosty formularz i zostaw namiary na siebie. Wyślemy Ci ją na Twój służbowy e-mai, jeśli do nas napiszesz.

Sprawdź również:

  Subskrybuj Podcast

  Zasubskrybuj Podcast E com On, a poinformujemy Cię mailowo, jak tylko pojawi się nowy odcinek.