fbpx

E Com On 39: Jak właściwie przeprowadzić proces wyboru firmy od techniki na event?

Jak wynika z rozmów z naszymi klientami znaczącymi kosztami organizacji eventu np. konferencji, gali, jubileuszu czy spotkania firmowego, są koszty techniki. Jak dobrze wybrać taką firmę? Posłuchaj.

Posłuchaj Podcastu:

Słuchaj, jak Ci najwygodniej

W tym odcinku podcastu:

  • W tym odcinku porozmawiamy o tym, na co zwrócić uwagę szukając firmy od techniki na organizację wydarzenia np. konferencji, gali, jubileuszu czy koncertu.
  • Podzielimy się z Wami wiedzą, którą zdobyliśmy podczas realizacji setek mniejszych i bardzo dużych wydarzeń w Polsce i za granicą, gdzie musieliśmy często pracować z zupełnie nam nieznanymi firmami i wybierać pośród wielu ofert.
  • Pracując w tym czasie z wieloma ekipami technicznymi w tym odcinku mówimy o tym, na co zwrócić uwagę wybierając taką firmę do współpracy.
  • Ten podcast będzie wartościowy zarówno dla tych z Was, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki przy organizacji wydarzeń, jak i tych z Was, którzy mają w tym już duże doświadczenie. Nasza firma działa na rynku już blisko 15 lat, a my dalej zdobywamy nową wiedzę w tym zakresie.
  • A jeśli szukasz pomocy w zakresie kompleksowej organizacji eventu dla Twojej firmy, to napisz do nas na hello@stereomatic.pl 🙂

Link do ogłoszenia o pracę w Stereomatic znajdziesz: TUTAJ 
Link do case studies naszej firmy zobaczysz: KLIKNIJ

Zasubskrybuj nasz podcast. Wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia o jego nowych odcinkach

Sprawdź również:

    Subskrybuj Podcast

    Zasubskrybuj Podcast E com On, a poinformujemy Cię mailowo, jak tylko pojawi się nowy odcinek.