fbpx

50: Ranking Najlepszych Polskich Mówców
Na Event Lub Konferencję

Organizujesz event lub konferencje? Szukasz mówcy lub prelegentów, którzy uświetnią swoim wystąpieniem Twoje wydarzenie? Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w ramach organizacji eventu od A do Z? Posłuchaj naszego najnowszego odcinka podcastu.

Posłuchaj Podcastu:

Słuchaj, jak Ci najwygodniej

W tym odcinku podcastu

Przedstawiamy najnowszy ranking najlepszych (naszym zdaniem) mówców i prelegentów na event lub konferencję. Usłyszysz w nim m.in.

  • jakich mówców i prelegentów szczególnie polecamy i dlaczego
  • jakich osoby warto zaprosić na event, jeśli szukasz osoby, która specjalizuje w obszarze motywacji, przywództwa, sytuacji kryzysowych i zarządzania nimi, w tematach zmiany w organizacji czy employer branding
  • jakich prelegentów należy wziąć pod uwagę, jeśli szukasz wystąpienia z tematów marketingu, wsparcia sprzedaży, PR, nowych technologii, trendów czy sztucznej inteligencji (AI)
  • na co należy uważać zapraszając mówcę na event czy konferencje, jak przygotować zapytanie czy też ile kosztuje wystąpienie takiej osoby
  • dowiesz się też, w czym (jeśli organizujesz event lub konferencje) możemy Ci pomóc, jeśli chodzi o ten obszar

Linki, które mogą być dla Ciebie istotne:

  • Case Studies do których odnosimy się w podcaście: KLIKNIJ
  • Artykuł na naszym blogu, w którym znajdziesz czytaną wersję naszego rankingu: KLIKNIJ

Zasubskrybuj nasz podcast. Wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia o jego nowych odcinkach

 

 

Organizujesz event lub konferencję?

Jesteś ciekaw, jaką wartość możemy wnieść w Twojej firmie w obszarze event marketingu czy organizacji konferencji? Wypełnij prosty formularz, abyśmy mogli umówić się na krótką i niezobowiązującą rozmowę.

Umów się na rozmowę z nami

Sprawdź również: