fbpx

Praca w
Agencji Eventowej

Lubisz akcję i wyzwania? Szukacz czegoś więcej niż tylko pracy? Rwiesz się do nowych zadań? Chcesz zdobywać nowe umiejętności? Lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi? Być może szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu

Pasjonująca praca dla
lubiących jak dużo się dzieje

Zapraszamy Cię do naszego zespołu w działającej ponad 15 lat rozwijającej się firmie z branży marketingu i eventów B2B. Dotychczas realizowaliśmy ponad 300 projektów w Polsce oraz m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Austrii, czy Niemczech.

Pracujemy głównie dla średnich i dużych przedsiębiorstw, a pośród naszych klientów, dla których pracowaliśmy strategicznie znajdują się takie firmy, jak Raben, Hoogwegt, Orlen Asfalt, Press Glass, De Dietrich, Skanska, T-Systems, GS1 Polska, Phoenix Contact, czy Deichmann.

ESKORTOWIEC AKCJI
– event manager

Praca Przy Eventach Wrocław

OFERTA: Eskortowiec Akcji
Miejsce pracy: Wrocław lub hyrydowo

Do naszego teamu produkcyjno – eventowego poszukujemy Eskortowca Akcji, a więc osoby, która będzie bezpośrednio pracować przy koordynacji projektów marketingowych i eventowych dla kluczowych klientów Stereomatic. Osoby, która ma doświadczenie w pracy np. przy organizacji koncertów, eventów, festiwali, wystaw, imprez sportowych, produkcji filmowej lub telewizyjnej itp

Zakres obowiązków:

  • produkcja eventów i projektów marketingowych dla naszych klientów B2B
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami usług eventowych
  • planowanie i koordynacja timingu prac projektowych
  • prace kreatywne i koncepcyjne przy realizacji projektów eventowych
  • współpraca z klientem końcowym przy realizacji projektów

Poszukiwane kompetencje:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy przy organizacji wszelkiej maści wydarzeń i eventów np. konferencji, koncertów, targów, wyjazdów firmowych, wystaw, imprez sportowych, produkcji filmowej lub telewizyjnej itp.
  • doskonała organizacja pracy i odpowiedzialność za wynik końcowy
  • perfekcyjna umiejętność ustalania priorytetów
  • bardzo dobra wiedza na temat rynku usług eventowych i marketingowych
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doskonałe zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość pracy w godzinach wieczornych, nocnych, czasami w weekendy
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stałą pracę stacjonarną we Wrocławiu lub hybrydową
  • umowę B2B z wynagrodzeniem początkowym między od 4.500 zł netto na okresie próbnym w górę + jasny i przejrzysty system dodatkowych gratyfikacji
  • bardzo elastyczny czas pracy
  • przełożonych dających dużą swobodę w działaniu, szukających partnera biznesowego
  • możliwość dołączenia do firmy o bardzo dużym potencjale, jasnej wizji rozwoju i strategii działania
  • narzędzia w postaci służbowego komputera i telefonu komórkowego
  • szkolenia i warsztaty, dostęp do absolutnie ekskluzywnej wiedzy
  • gotowe procesy działania i realizacji projektów marketingowych i eventowych
  • dodatkowe profity i benefity

Uwaga: w odpowiedzi na to ogłoszenie skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie wskazywało poszukiwane przez nas kompetencje.

Etapy procesu rekrutacyjnego:

a) weryfikacja Twojego CV i listu motywacyjnego
b) wysłanie wybranym kandydatom zadań do wykonania powiązanych z ww. stanowiskiem i obowiązkami
c) wykonanie przez Ciebie przesłanych zadań w określonej formule i czasie
d) nasza analiza wykonanych przez Ciebie zadań
e) 60 minutowa video rozmowa kwalifikacyjna
e) ostateczna rozmowa i propozycja współpracy (dla kandydatów, którzy przejdą do finału)

Na koniec każdego etapu rozmów wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Prosimy, abyś w liście motywacyjnym opisał, dlaczego chciałbyś z nami pracować (bardzo ważne – napisz jaki masz czas wypowiedzenia w obecnej pracy). Koniecznie opisz też, co jest Twoją mocną stroną, jak w praktyce prezentują się u Ciebie ww. umiejętności, jaką wartość otrzymamy zapraszając do współpracy właśnie Ciebie.

Jeśli zechcesz przystąpić do tego wyzwania, to wyślij swoją aplikację na adres e-mail; pracujznami@stereomatic.pl z dopiskiem ESKORTOWIEC AKCJI. Zachwyć nas! 🙂

Dołączasz do zespołu, który ma:

Bogate Portfolio

Nasze doświadczenie to setki projektów eventowych i marketingowych, które realizowaliśmy dla topowych firm z Polski i zza granicy.

Procesy Działania

Pracujemy w oparciu o sprawdzone i wdrożone procesy, skuteczne metody działania, co owocuje ponadprzeciętną satysfakcją klientów.

Strategię Rozwoju

Działamy w oparciu o plan i wizję rozwoju firmy, w ramach której w przeciągu kilku najbliższych lat staniemy się liderem w swojej dziedzinie.

Jasny Cel

Stereomatic będzie kluczowym dostawcą usług eventowych i marketingowych dla firm pracujących w modelu B2B. Chcemy być liderem!