fbpx

Gala Jubileuszowa
30-lecie C&C Partner

Dla C&C Partners zaprojektowaliśmy i zorganizowaliśmy kompleksowo tj. od A do Z jubileusz 30-lecia firmy w Polsce. Wyjątkowe spotkanie, które odbyło się w Zamku Topacz pod Wrocławiem, było skierowane do pracowników firmy. Nasza agencja była odpowiedzialna za kompleksowe zaplanowanie i pełną organizację tego spotkania.

Przeczytaj więcej

Firma C&C Partners z Leszna to lider w branży telekomunikacyjnej, teleinformatycznej oraz zabezpieczeń. Dostarcza swoje rozwiązania do wielu firm z różnych branż w Polsce i Europie. Stanowi część międzynarodowego holenderskiego holdingu TKH Group w ramach którego posiada ponad 20 zakładów produkcyjnych.

C&C Partners
– początek współpracy

Firma C&C Partners poprosiła nas o stworzenie szytego na miarę konceptu przebiegu obchodów 30-lecia firmy. Prace zlecił nam dział marketingu firmy, który z ramienia C&C Partners koordynował proces organizacji wydarzenia. W projekt od początku zaangażowany był zarząd firmy.

Od momentu pierwszego spotkania z firmą do momentu realizacji eventu minęło 4 miesiące. Natomiast w tym czasie trwały intensywne prace dotyczące przygotowania wydarzenia, które zostało określone, jako wyjątkowe i niezapomniane.

Planujesz Jubileusz Twojej Firmy?

Twoja firma obchodzi jubileusz istnienia? Chcesz zorganizować wyjątkowe wydarzenie dla swoich pracowników lub klientów? Wypełnij prosty formularz, abyśmy mogli umówić się na krótką i niezobowiązującą rozmowę.

Zostaw Namiary Na Siebie

Jubileusz 30-lecie C&C Partners
– rezultat działań

Finałem projektu było wyjątkowe wydarzenie, które zorganizowaliśmy w podwrocławskim Zamku Topacz. Agencja Stereomatic brała odpowiedzialność m.in. za:

 • Kompleksowe zaplanowanie scenariusza wydarzenia
 • Całościową i kompleksową logistykę eventu od A do Z
 • Wybór miejsc na spotkanie i dopasowanie lokalizacji pod organizację gali (Zamek Topacz)
 • Pełna produkcja, reżyseria i kompleksowa organizacja gali jubileuszowej
 • Obsługę multimedialną, oświetlenie i nagłośnienie wydarzenia
 • Dobór artysty i współpraca przy dedykowanym wydarzeniu koncercie z okazji 30-lecia firmy (Wojtek Mazolewski Quintet)
 • Przygotowanie wizualizacji i oprawy graficznej wydarzenia
 • Scenariusz i reżyserię specjalnego koncertu z okazji 30-lecia i ścisła współpraca z artystą przy produkcji wydarzenia
 • Organizacja afterparty (dyskoteka z Hirkiem Wroną)
 • Obsługę foto gali
 • Gadżety dla gości

30-lecie C&C Partners
– wybrane zdjęcia z realizacji

30-lecie C&C Partners
– podsumowanie i referencje

W ramach współpracy firma Stereomatic wymyśliła i kompleksowo zrealizowała galę z okazji 30-lecia firmy. Kluczowym punktem wydarzenia był wymyślony przez nas i wyreżyserowany koncert, którego bohaterami była firma C&C Partners, jej historia, jej pracownicy, a także muzyka wykonana przez zespół Wojtek Mazolewski Quintet, który dwa dni później wystąpił w wypełnionym po brzegi wrocławskim NFM promując nowy album “Spirit to All”.

Wydarzenie odbyło się w Zamku Topacz. Wzięło w nim udział ponad 90 zaproszonych gości i pracowników firmy. Afterparty uświetniła dyskoteka poprowadzona przez znanego dziennikarza Hirka Wronę.

Jeśli mierzysz się z wyzwaniem organizacji wydarzenia jubileuszowego dla Twojej firmy i szukasz firmy, która zaprojektuje i zorganizuje wydarzenie od A do Z, umów się z nami na krótką rozmowę i opowiedz o swoich wyzwaniach w tym zakresie.

Chcesz Zorganizować Niezapomniany Jubileusz?

Zostaw swój numer telefonu i e-mail oraz krótko opisz temat rozmowy. Skontaktujemy się w ciągu 24h
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

  Organizacja Jubileuszy Firmowych
  Szybki Kontakt: