fbpx

3 Letni Projekt Szkoleniowy Dla Eto Magnetic
– Szczegóły Projektu:

SZCZEGÓŁY: Dla firmy produkcyjnej Eto Magnetic przeprowadziliśmy 3 letni program warsztatowo – szkoleniowy, którego celem było podwyższanie kompetencji kadry kierowniczej firmy. 

Spotkania zostały poprzedzone drobiazgowym analizą sytuacji w firmie. Dopiero po jego przeprowadzeniu program, trenerzy, część integracyjna i szkoleniowa, zostały dopasowane wyniku, który był wynikiem przeprowadzonego procesu.

W trakcie 3 lat odbyło się 17 spotkań, w którym udział wzięło 7 trenerów. Tematyka warsztatów i szkoleń interpersonalnych dotyczyła m.in. zrządzania sytuacjami kryzysowymi, zarządzanie czasem, komunikacji, współpracą w zespole, zarządzanie zespołem, asertywności, zarządzania finansami firmy, autoprezentacji, trening kreatywności, realizacją projektów itd.

Każde spotkanie trwało dwa dni, a część wieczorna miała na celu integrację zespołu. W trakcie części team building dla uczestników spotkania przygotowaliśmy wiele atrakcji, których celem była integracja zespołu.

Były to m.in. warsztaty gotowania, parzenia kawy, robienia sushi, turniej starych komputerów, składanie Maszyna Goldberga, gra fabularna, rajd rowerowy, offroad, spływ kajakowy, wyjście w góry, warsztaty pieczenia chleba, warsztaty chemiczne itd.

Firma Stereomatic odpowiadała za całościową koncepcję, kreację, produkcję i organizację wydarzenia od A do Z. Odpowiadaliśmy również za dobór trenerów i część “miękką”, która w pełni była ustalana zarówno z dyrektorem przedsiębiorstwa, jak i z działem HR / employer branding.

Bezpośrednim zleceniodawcą spotkań był dyrektor zarządzający tymże przedsiębiorstwem, z którym rozmowę o efektach projektu możesz posłuchać poniżej. 

ILOŚĆ OSÓB: 7-14 (na każde spotkanie / zależnie od charakteru)
ILOŚĆ SPOTKAŃ: 17
MIEJSCE: Różne lokalizacje – Dolny Śląsk, Wielkopolska
Odpowiedzialność Stereomatic: Inwestor Zastępczy (pełna produkcja i koordynacja całości – od A do Z)
Czas realizacji projektu: 3 lata
Czas poprzedzający przygotowania do projektu: 8 miesięcy

Posłuchaj co o tym projekcie
mówi sam klient:

Szukasz Wartościowych Szkoleń Dla Twojej Firmy?

Zostaw swój numer, oddzwonimy i porozmawiamy jak możemy Ci pomóc.
    Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

    Zobacz nasze usługi eventy i marketing B2B

    Skontaktuj się z nami