fbpx

3 Letni Projekt Clients Experience dla
Orlen Asfalt

Dla firmy Orlen Asfalt zorganizowaliśmy wyjazdy konferencyjne dla kluczowych ich kluczowych klientów. Spotkania odbywały się kilka lat z rzędu, a brali w nich udział czołowi i kluczowi przedstawiciele partnerów biznesowych firmy.

Przeczytaj więcej

Firma Orlen Asfalt jest liderem i jednym z największych w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej dostawców asfaltu zwanego również lepiszczem asfaltowym, który jest wykorzystywany do produkcji nawierzchni drogowych.

Orlen Asfalt
– początek współpracy

Firma Orlen Asfalt zaprosiła naszą firmę tj. Stereomatic do złożenia oferty na organizację wyjazdu konferencyjnego dla kluczowych klientów firmy. W wyniku współpracy i przeprowadzonego w firmie Warsztatu Startowego opracowaliśmy strategię komunikacji i organizację wyjazdów dla topowych kontrahentów firmy, którą z powodzeniem realizowaliśmy kilka lat z rzędu, obsługując firmę w tym zakresie od A do Z.

Dodatkowo w ramach współpracy realizowaliśmy inne tj. pomniejsze projekty tj. konferencje i spotkania organizowane w Polsce.

Porozmawiajmy o celach Twojej firmy

Jesteś ciekaw, jaką wartość możemy wnieść w Twojej firmie w obszarze eventów, marketingu B2B, działań live i employee experience? Wypełnij prosty formularz, abyśmy mogli umówić się na krótką i niezobowiązującą rozmowę.

Umów bezpłatną konsultację

Wyjazdy dla Orlen Asfalt
– warsztat i planowanie

W myśl wyznawanej przez nas zasady, że “5 minut planowania oszczędza 1 godzinę pracy”, prace nad przygotowaniem i organizacją wydarzenia rozpoczęliśmy od kompleksowego analizy sytuacji, jaką zastaliśmy w firmie.

Podczas Warsztatu Startowego, który odbyliśmy z Klientem, a więc podczas wstępnej fazy pracy nad wydarzeniem rozmawialiśmy m.in. o:

 • celu, jakie firma i jej właściciel chcą osiągnąć przez organizację konferencji i spotkań dla swoich kluczowych klientów
 • o wcześniejszych wyjazdach i doświadczeniach w tym zakresie
 • grupie docelowej, do której będzie kierowana komunikacja wydarzenia (to jest o interesariuszach projektu)
 • elementów składowych scenariuszy spotkań
 • emocji  i wrażeń, jakie mają pozostać w głowach uczestników planowanych wyjazdów
 • sposobu komunikacji wydarzenia do grupy docelowej, do której miał być skierowany event

Na tej podstawie warsztatów wypracowaliśmy najlepsze i najbardziej dopasowane do oczekiwań klienta i jego gości rozwiązania oraz długoletni plan działania i organizacji tego typu wydarzeń.

Posłuchaj Podcastu

W tym odcinku opowiadamy m.in. o pomysłach na organizację wyjazdów firmowych, w tym o licznych case studies (w tym o wydarzeniach organizowanych dla Orlen Asfalt), które powiązane z celami sprzedażowymi, marketingowymi czy wizerunkowymi i odpowiednio oraz właściwie zaplanowane, mogą przynieść danej firmie zwrot z inwestycji z tych działań (ROI)

Orlen Asfalt
– wybrane zdjęcia z realizacji

Wyjazdy Firmowe Orlen Asfalt
– rezultat działań

W ramach wieloletniej współpracy firma Stereomatic brała odpowiedzialność m.in. za:

 • Przygotowanie i wdrożenie strategii działań live marketingowych w firmie Orlen Asfalt
 • Kompleksowe zaplanowanie scenariusza wydarzeń i ich wdrożenie
 • Całościową i kompleksową logistykę wyjazdów od A do Z w danym miejscu wydarzenia (Włochy, 2 x Hiszpania)
 • Planowaniu atrakcji podczas wyjazdu w tym za pełną współpracę z dostawcami usług na miejscu wydarzenia
 • Komunikacja z uczestnikami wydarzenia przed spotkaniem – przygotowanie zaproszeń, planu i agendy spotkania
 • Pełną opiekę nad uczestnikami wydarzenia na miejscu spotkań
 • Obsługę foto wydarzeń
 • Dobór i organizację cateringu / hoteli i transfer

Orlen Asfalt – wyjazdy zagraniczne
– podsumowanie i referencje

W ramach współpracy Stereomatic zrealizowało kompleksowo kilka wyjazdów zagranicznych m.in. na mecz FC Barcelona – Real Madryt, do Toskanii czy do Kraju Basków. Każde wydarzenie było organizowane wg. autorskiego scenariusza i pomysłu przygotowanego dla klienta i zrealizowanego kompleksowo od A do Z.

Jeśli mierzysz się z wyzwaniem z zakresu działań live experience dla klientów Twojej firmy, to umów się z nami na krótką rozmowę i opowiedz o swoich wyzwaniach w tym zakresie.

Porozmawiajmy o celach Twojej firmy

Zostaw swój numer telefonu i e-mail oraz krótko opisz temat rozmowy. Skontaktujemy się w ciągu 24h
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności