fbpx

Cykl Wyjazdów Zagranicznych Dla Orlen Asfalt

Dla firmy Orlen Asfalt zorganizowaliśmy wyjazdy konferencyjne dla kluczowych ich kluczowych klientów. Spotkania odbywały się kilka lat z rzędu, a brali w nich udział czołowi i kluczowi przedstawiciele partnerów biznesowych firmy.

Przeczytaj więcej

Orlen Asfalt w Polsce
– kilka słów o firmie

Firma Orlen Asfalt jest liderem i jednym z największych w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej dostawców asfaltu zwanego również lepiszczem asfaltowym, który jest wykorzystywany do produkcji nawierzchni drogowych.

Orlen Asfalt
– początek współpracy

Kilka lat temu firma Orlen Asfalt zaprosiła naszą firmę tj. Stereomatic do złożenia oferty na organizację wyjazdu konferencyjnego dla kluczowych klientów firmy. W wyniku współpracy i przeprowadzonego w firmie Warsztatu Startowego opracowaliśmy strategię komunikacji i organizację wyjazdów dla topowych kontrahentów firmy, którą z powodzeniem realizowaliśmy kilka lat z rzędu, obsługując firmę w tym zakresie od A do Z. Dodatkowo w ramach współpracy realizowaliśmy inne tj. pomniejsze projekty tj. konferencje i spotkania organizowane w Polsce.

Chcesz Zorganizować Wyjazd Firmowy?

Potrzebujesz kompleksowej organizacji wyjazdu firmowego dla swoich klientów B2B? Szukasz oryginalnych pomysłów i rozwiązań? Zostaw swój numer, aby nasz specjalista mógł oddzwonić do Ciebie. Podczas rozmowy określimy jak możemy Ci pomóc.

Wyślij Zapytanie

Wyjazdy dla Orlen Asfalt
– warsztat i planowanie

W myśl wyznawanej przez nas zasady, że “5 minut planowania oszczędza 1 godzinę pracy”, prace nad przygotowaniem i organizacją wydarzenia rozpoczęliśmy od kompleksowego briefingu i analizy sytuacji, jaką zastaliśmy w firmie.

Podczas Warsztatu Startowego, który odbyliśmy z Klientem, a więc podczas wstępnej fazy pracy nad wydarzeniem rozmawialiśmy m.in. o:

 • celu, jakie firma i jej właściciel chcą osiągnąć przez organizację konferencji i spotkań dla swoich kluczowych klientów
 • o wcześniejszych wyjazdach i doświadczeniach w tym zakresie
 • grupie docelowej, do której będzie kierowana komunikacja wydarzenia
 • elementów składowych scenariuszy spotkań
 • emocji  i wrażeń, jakie mają pozostać w głowach uczestników planowanych wyjazdów
 • sposobu komunikacji wydarzenia do grupy docelowej, do której miał być skierowany event

Na tej podstawie warsztatów wypracowaliśmy najlepsze i najbardziej dopasowane do oczekiwań klienta i jego gości rozwiązania oraz długoletni plan działania i organizacji tego typu wydarzeń.

Posłuchaj Podcastu

W tym odcinku opowiadamy m.in. o pomysłach na organizację wyjazdów firmowych, w tym o licznych case studies (w tym o wydarzeniach organizowanych dla Orlen Asfalt), które powiązane z celami sprzedażowymi, marketingowymi czy wizerunkowymi i odpowiednio oraz właściwie zaplanowane, mogą przynieść danej firmie zwrot z inwestycji z tych działań (ROI)

Orlen Asfalt – Efekty Działań

Chcesz Zorganizować Wyjazd Firmowy?

Zostaw swój numer, aby nasz specjalista mógł oddzwonić do Ciebie. Podczas rozmowy określimy jak możemy Ci pomóc.


  Wyjazdy Firmowe Orlen Asfalt
  – rezultat działań

  W ramach wieloletniej współpracy firma Stereomatic brała odpowiedzialność m.in. za:

  • Kompleksowe zaplanowanie scenariusza wydarzeń
  • Całościową i kompleksową logistykę wyjazdów od A do Z w danym miejscu wydarzenia
  • Planowaniu atrakcji podczas wyjazdu w tym za pełną współpracę z dostawcami usług na miejscu wydarzenia
  • Komunikacja z uczestnikami wydarzenia przed spotkaniem – przygotowanie zaproszeń, planu i agendy spotkania
  • Pełną opiekę nad uczestnikami wydarzenia na miejscu spotkań
  • Obsługę foto wydarzeń
  • Dobór i organizację cateringu / hoteli i transfer

  Orlen Asfalt – wyjazdy zagraniczne
  – podsumowanie i referencje

  W ramach współpracy Stereomatic zrealizowało kompleksowo kilka wyjazdów zagranicznych m.in. na mecz FC Barcelona – Real Madryt, do Toskanii czy do Kraju Basków. Każde wydarzenie było organizowane wg. autorskiego scenariusza i pomysłu przygotowanego dla klienta i zrealizowanego kompleksowo od A do Z.

  Jeśli mierzysz się z wyzwaniem organizacji wyjazdu firmowego dla klientów swojej firmy albo innego złożonego wydarzenia np. gali, konferencji, spotkania team building, umów się z nami na bezpłatną konsultację i opowiedz o swoich wyzwaniach w tym zakresie.

  Skontaktuj się z nami