fbpx

70-lecie Hiab na świecie
– Opis Projektu:

SZCZEGÓŁY:  Dla firmy Hiab (część grupy Cargotec) przygotowaliśmy i wyprodukowaliśmy event z okazji otwarcia nowej inwestycji w Stargardzie (woj. zachodniopomorskie), połączony ze świętowaniem 70-lecia istnienia firmy na świecie.

W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście z kilkunastu krajów na świecie, zaproszeni dziennikarze, włodarze Stargardu i województwa zachodniopomorskiego, a także pracownicy Hiab.

Wydarzenie odbyło się w specjalnie dla tego celu zaaranżowanej przestrzeni hali fabrycznej, co wymagało to m.in. zbudowania specjalnej scenografii.

Event był transmitowany na żywo do wszystkich spółek Hiab / Cargotec na świecie. Dodatkowo w trakcie wydarzenia uczestnicy spotkania łączyli się online w ramach konferencji prasowej z dziennikarzami zgromadzonymi na Międzynarodowych Targach Aut Użytkowych IAA Hannover.

W Stereomatic byliśmy odpowiedzialni za kompleksową produkcję i realizację spotkania od A do Z, w tym za obsługę PR wydarzenia. W ramach organizacji bezpośrednio współpracowaliśmy z departamentami marketingu Hiab w Szwecji i w Finlandii.

Podczas spotkania gwiazdą wydarzenia był Wojtek Mazolewski Quintet. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na lunch, którego podanie wymagało przygotowanie pełnego zaplecza kulinarnego w hali fabryki.

ILOŚĆ OSÓB: 200
MIEJSCE: Hala Fabryczna Hiab Stargard
Odpowiedzialność Stereomatic: Inwestor Zastępczy (pełna produkcja i koordynacja wydarzenia od A do Z)
Czas przygotowania projektu: 5 miesięcy

70-lecie Hiab
– Zobacz Video:

Potrzebujesz Kompleksowej Organizacji Eventu?

Zostaw swój numer, oddzwonimy i porozmawiamy jak możemy Ci pomóc.
    Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

    Zobacz nasze usługi eventy i marketing B2B

    Skontaktuj się z nami