fbpx

Opis Projektu
Konferencja z okazji 25-lecia Raben w Polsce

SZCZEGÓŁY: Dla firmy Raben, jednej z największych firm transportowych w Europie zorganizowaliśmy od A do Z konferencję z okazji 25-lecia firmy w Polsce. W spotkaniu udział wzięli topowi klienci firmy Raben z Polski i z kilku krajów Europy. Event osobiście poprowadził szef firmy tj. Ewald Raben, a jej hasło przewodnie brzmiało “On the Way”!

Spotkanie podzielone zostało na dwie części. Pierwsza tj. oficjalną, która składała się z wystąpień znakomitych mówców tj. prof. Leszka Balcerowicza, Jacka Santorskiego i Bartłomieja Goli. Drugą stanowiło afterparty z pokazem live cooking w wykonaniu Karola Okrasy.

W trakcie przygotowań wydarzenia odpowiadaliśmy nie tylko za kompleksową produkcję i realizację spotkania, ale również za przygotowanie i przeprowadzenie kompleksowej komunikacji przed wydarzeniem skierowaną do uczestników spotkania tj. do ponad 1000 osób zaproszonych do udziału w wydarzeniu.

ILOŚĆ OSÓB: 300
MIEJSCE: ATM Studio Warszawa
Odpowiedzialność Stereomatic: Inwestor Zastępczy (pełna produkcja i koordynacja wydarzenia od A do Z)
Czas przygotowania projektu: 8 miesięcy

Zobacz nasze pełne portfolio

Zamów Bezpłatną Konsultację

Porozmawiajmy, bo warto rozmawiać. Podczas krótkiej bezpłatnej rozmowy wspólnie ocenimy, czy i jak możemy Ci pomóc rozwiązać Twój problem lub wesprzeć Cię w realizacji Twojego wyzwania.

Skontaktuj się z nami