fbpx

Kompleksowa Organizacja Konferencji GS1 Polska “Kod Innowacji”

Dla GS1 Polska, Fundacji zarządzającej m.in. kodem kreskowym czy europejskim kodem towarowym EAN, zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy cykl konferencji Kod Innowacji, których celem było promowanie i wyróżnienie najlepszych wdrożeń GS1 w firmach takich jak np. Allegro, Raben, Carrefour, Decathlon itd.

Przeczytaj więcej

Kompleksowa Organizacja Konferencji
Studium Przypadku GS1 Polska

Fundacja GS1 Polska zarządza Systemem GS1 w naszym kraju. Jako jedyna instytucja upoważniona jest do dołączania przedsiębiorstw z Polski oraz UE do Systemu GS1 i do nadawania im uprawnień stosowania kodów GS1. Fundacja GS1 Polska nie tylko współpracuje w rozwijaniu międzynarodowych standardów, ale również tworzy  rozwiązania dla rynku krajowego, szukając nowych zastosowań dla biznesu i nie tylko.

Fundacja realizuje także różnorodne działania rozwojowe i badawcze, a także oferuje usługi doradcze, tym samym podnosząc efektywność łańcuchów dostaw polskich przedsiębiorstw.

Konferencja Dla GS1 Polska
– początek współpracy

Fundacja GS1 Polska zaprosiła nas do rozmów na temat zorganizowania konferencji skierowanej do ich obecnych i potencjalnych odbiorców rozwiązań. W wyniku wielomiesięcznych wspólnych prac stworzyliśmy projekt nazwany Kod Innowacji, którego celem jest promowanie najlepszych rozwiązań i wdrożeń GS1 w polskich firmach.

Kompleksowa Organizacja Konferencji
Zobacz Przykładową Realizację:

Chcesz Zorganizować Konferencję dla Klientów B2B?

Chcesz zorganizować konferencję dla swoich obecnych lub przyszłych klientów B2B? Potrzebujesz pomocy, wiedzy i wsparcia w tym zakresie? Zostaw namiary na siebie, a my oddzwonimy i porozmawiamy, jak możemy Ci pomóc.

Zostaw Namiary Na Siebie

Kompleksowa Organizacja Konferencji
– jak organizowaliśmy “Kod Innowacji”

W myśl wyznawanej przez nas zasady, że “5 minut planowania oszczędza 1 godzinę pracy”, prace nad przygotowaniem i organizacją wydarzenia rozpoczęliśmy od kompleksowego briefingu i analizy sytuacji, jaką zastaliśmy w firmie.

Podczas Warsztatu Startowego, który odbyliśmy z Klientem, a więc podczas wstępnej fazy pracy nad wydarzeniem rozmawialiśmy m.in. o:

 • celu, jakie fundacja chce osiągnąć po przez organizację konferencji skierowanej do obecnych i przyszłych klientów i partnerów biznesowych
 • o oczekiwanych efektach współpracy i rezultatach biznesowych, jakie fundacja chciałby osiągnąć przez organizację takiego wydarzenia
 • grupie docelowej, do której będzie kierowana komunikacja wydarzenia
 • o biznesie klienta, wartościach i emocjach, które mają pozostać w głowach uczestników planowanych spotkań
 • o sposobie komunikacji i narzędziach dotarcia do potencjalnych uczestnikach spotkania

Na tej podstawie warsztatów wypracowaliśmy najlepsze i najbardziej dopasowane do oczekiwań klienta i jego gości rozwiązania oraz plan działania i organizacji tego typu wydarzeń.

Kompleksowa Organizacja Konferencji
– Wybrane Zdjęcia z GS1 Polska

Kod Innowacji GS1 Polska
– rezultat działań

W ramach wieloletniej współpracy firma Stereomatic brała odpowiedzialność m.in. za:

 • Kompleksowe zaplanowanie scenariusza wydarzeń
 • Całościową i kompleksową logistykę konferencji od A do Z
 • Wybór miejsc na spotkanie i dopasowanie lokalizacji pod organizację konferencji
 • Pełna produkcja, reżyseria i kompleksowa organizacja konferencji
 • Scenografia, multimedia i technikalia spotań
 • Komunikacja z uczestnikami wydarzenia przed spotkaniem – przygotowanie rejestracji i landing pages spotka
 • Obsługę foto i video wydarzeń

Konferencja Kod Innowacji GS1 Polska
– podsumowanie i referencje

W ramach współpracy Stereomatic zrealizowało kompleksowo dwie konferencje Kod Innowacji, które odbyły się w 2018 i 2019 roku w Warszawie. W ramach tych spotkań udział w nich wzięło łącznie ponad 200 osób, kluczowych gości i klientów oraz kontrahentów GS1 Polska. W czasie obu konferencji nagrody za najlepsze wdrożenia standardów i rozwiązań GS1 Polska odebrały m.in. takie firmy jak: Allegro, Decathlon, Raben, Carrefour czy Bio Family.

Chcesz Zorganizować Konferencje Biznesową?

Zostaw swój numer telefonu i e-mail oraz krótko opisz temat rozmowy. Skontaktujemy się w ciągu 24h.
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

  Kompleksowa Organizacja Wydarzeń Biznesowych
  Szybki Kontakt: