fbpx

30-lecie C&C Partners Gala Jubileuszowa

Dla C&C Partners zaprojektowaliśmy i zorganizowaliśmy kompleksowo tj. od A do Z jubileusz 30-lecia firmy w Polsce. Spotkanie odbyło się w Zamku Topacz pod Wrocławiem.

Przeczytaj więcej

Firma C&C Partners z Leszna to lider w branży telekomunikacyjnej, teleinformatycznej oraz zabezpieczeń. Dostarcza swoje rozwiązania do wielu firm z różnych branż w Polsce i Europie. Stanowi część międzynarodowego holenderskiego holdingu TKH Group w ramach którego posiada ponad 20 zakładów produkcyjnych.

C&C Partners
– początek współpracy

Firma C&C Partners poprosiła nas o stworzenie szytego na miarę konceptu przebiegu obchodów 30-lecia firmy. Prace zlecił nam dział marketingu firmy, który z ramienia C&C Partners koordynował proces organizacji wydarzenia. W projekt od początku zaangażowany był zarząd firmy.

Od momentu pierwszego spotkania z firmą do momentu realizacji eventu minęło 4 miesiące.

Porozmawiajmy o celach Twojej firmy

Jesteś ciekaw, jaką wartość możemy wnieść w Twojej firmie w obszarze eventów, marketingu B2B, działań live i employee experience? Wypełnij prosty formularz, abyśmy mogli umówić się na krótką i niezobowiązującą rozmowę.

Umów Bezpłatną Konsultację

30-lecie C&C Partners
– warsztat i planowanie

W myśl wyznawanej przez nas zasady, że “5 minut planowania oszczędza 1 godzinę pracy”, prace nad przygotowaniem i organizacją wydarzenia rozpoczęliśmy od kompleksowego briefingu i analizy sytuacji, jaką zastaliśmy w firmie.

Podczas Warsztatu Startowego, który odbyliśmy z klientem, a więc podczas wstępnej fazy pracy nad wydarzeniem rozmawialiśmy m.in. o:

 • celu, jakie firma chce osiągnąć realizując omawiany projekt
 • elementach składowych, które mają składać się na projekt (must have)
 • o grupie docelowej, do której będzie kierowana komunikacja wydarzenia tj. o interesariuszach projektu
 • o biznesie klienta, wartościach i emocjach, które mają pozostać w głowach uczestników planowanych spotkań
 • o efekcie, jaki klient chce osiągnąć planując omawiane wydarzenie

Na tej podstawie warsztatów wypracowaliśmy najlepsze i najbardziej dopasowane do oczekiwań klienta i jego gości rozwiązania oraz plan działania i organizacji tego typu wydarzeń.

Posłuchaj Podcastu

W tym odcinku opowiadamy o naszych innych realizacjach jubileuszowych, o ich genezie, celach i efektach, jakie wypracowaliśmy na zlecenie m.in. firm Raben, De Dietrich, Phoenix Contact czy Press Glass.

30-lecie C&C Partners
– wybrane zdjęcia z realizacji

30-lecie C&C Partners
– rezultat działań

Finałem projektu było wyjątkowe wydarzenie, które zorganizowaliśmy w podwrocławskim Zamku Topacz. Agencja Stereomatic brała odpowiedzialność m.in. za:

 • Kompleksowe zaplanowanie scenariusza wydarzenia
 • Całościową i kompleksową logistykę eventu od A do Z
 • Wybór miejsc na spotkanie i dopasowanie lokalizacji pod organizację gali (Zamek Topacz)
 • Pełna produkcja, reżyseria i kompleksowa organizacja gali jubileuszowej
 • Obsługę multimedialną, oświetlenie i nagłośnienie wydarzenia
 • Dobór artysty i współpraca przy dedykowanym wydarzeniu koncercie z okazji 30-lecia firmy (Wojtek Mazolewski Quintet)
 • Przygotowanie wizualizacji i oprawy graficznej wydarzenia
 • Scenariusz i reżyserię specjalnego koncertu z okazji 30-lecia i ścisła współpraca z artystą przy produkcji wydarzenia
 • Organizacja afterparty (dyskoteka z Hirkiem Wroną)
 • Obsługę foto gali
 • Gadżety dla gości

30-lecie C&C Partners
– podsumowanie i referencje

W ramach współpracy firma Stereomatic wymyśliła i kompleksowo zrealizowała galę z okazji 30-lecia firmy. Kluczowym punktem wydarzenia był wymyślony przez nas i wyreżyserowany koncert, którego bohaterami była firma C&C Partners, jej historia, jej pracownicy, a także muzyka wykonana przez zespół Wojtek Mazolewski Quintet, który dwa dni później wystąpił w wypełnionym po brzegi wrocławskim NFM promując nowy album “Spirit to All”.

Wydarzenie odbyło się w Zamku Topacz. Wzięło w nim udział ponad 90 zaproszonych gości i pracowników firmy. Afterparty uświetniła dyskoteka poprowadzona przez znanego dziennikarza Hirka Wronę.

Jeśli mierzysz się z wyzwaniem organizacji wydarzenia jubileuszowego dla Twojej firmy i szukasz firmy, która zaprojektuje i zorganizuje wydarzenie od A do Z, umów się z nami na krótką rozmowę i opowiedz o swoich wyzwaniach w tym zakresie.

Porozmawiajmy o celach Twojej firmy

Zostaw swój numer telefonu i e-mail oraz krótko opisz temat rozmowy. Skontaktujemy się w ciągu 24h
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności