fbpx

Organizacja Eventów
i Wydarzeń w Poznaniu

Kompleksowo tj. od A do Z organizujemy wyjazdy integracyjne, eventy i wyjazdy firmowe, spotkania team building, konferencje czy wszelkiej maści spotkania biznesowe w Poznaniu i Wielkopolsce, a także na terenie całej Polski, biorąc pełną odpowiedzialność za efekt i rezultat końcowy.

Poznaj szczegóły

Organizacja Imprez Firmowych
w Poznaniu

Poszukując agencji eventowej na terenie Poznania czy jakiegokolwiek innego miasta w Polsce, warto zastanowić się, czy celem organizacji eventu firmowego ma być tylko dobra zabawa i miło spędzony czas, czy może event warto jest połączyć ze strategią marketingową, sprzedażową lub employer brandingową naszego przedsiębiorstwa. Naszym zdaniem dobrze zorganizowany event powinien łączyć ze sobą obie te kwestie.

Jako Agencja Eventowa Streomatic nie jesteśmy tylko organizatorem imprez firmowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w doradztwie oraz kompleksowym planowaniu wydarzeń od A do Z. Dzięki temu jesteśmy w stanie tak zorganizować event, aby przyniósł on firmie policzalny efekt, który będzie można zmierzyć i rozliczyć po jego zakończeniu.

Dlatego eventy firmowe, np. imprezy integracyjne, konferencje, bankiety, gale, imprezy tematyczne, czy pikniki firmowe planujemy tak, aby nie były one tylko kosztem, ale przede wszystkim inwestycją w relacje z np. klientami czy pracownikami firmy.

Całościowa organizacja eventów począwszy od doradztwa poprzez planowanie i realizację, to dla nas standard. Jako Stereomatic zapewniamy rzetelne wykonanie powierzonego nam zadania oraz bierzemy odpowiedzialność za 100% procesu organizacji wydarzeń firmowych, oferując kompleksową obsługę imprez firmowych “pod klucz”.

Szukasz Agencji Eventowej w Poznaniu?

Zostaw swój numer, abyśmy mogli oddzwonić i sprawdzić jak możemy Ci pomóc i tym zakresie.


  Imprezy Firmowe Poznań
  – Początek Współpracy

  Do organizacji imprez firmowych za każdym razem podchodzimy procesowo. Aby dobrze zaplanować i zorganizować wydarzenie firmowe, w pierwszej kolejności musimy bardzo dobrze zrozumieć cele, które przed organizacją danego eventu stawia klient.

  Dobra agencja eventowa to naszym zdaniem taka, która umie powiązać np. organizowaną imprezę integracyjną czy imprezy okolicznościowe np. jubileusz firmy z działaniami employee experience prowadzonymi w danym przedsiębiorstwie. Naszym zdaniem profesjonalna agencja eventowa potrafi patrzeć szerzej na problem i cel klienta, a nie tylko oferować jedynie rozrywkę i zabawę.

  Podejmując się organizacji eventu nie ma to dla nas znaczenia czy będą to pikniki firmowe, wyjazdy integracyjne czy jakakolwiek impreza firmowa, za każdym razem najważniejsze jest ustalenie celów, które będziemy realizować podczas organizowania wydarzenia. Poznanie ich pozwala odpowiednio zaplanować i w dalszej kolejności poprowadzić wydarzenie tak, aby przyniosło ono największe korzyści zarówno dla firmy jak i uczestników wydarzenia.

  Istotnym elementem w całym procesie planowania eventu firmowego przez naszą agencję jest poznanie strategii Twojej firmy, ponieważ to właśnie Twoja strategia marketingowa, sprzedażowa czy eployer brandingowa będzie łączona z planowanym eventem i to właśnie ona będzie punktem wyjścia do organizacji wydarzenia w Twojej firmie. Nasze 15 letnie doświadczenie w branży eventowej nauczyło nas, że ustalenie celów i poprawne zaplanowanie wydarzenia to najważniejszy element całego procesu, bez którego zorganizowanie eventu może okazać się tylko pustym kosztem.

  Aby więc sprawić, że event będzie dla Twojej firmy inwestycją, a nie tylko kosztem, cały proces planowania i organizacji wydarzenia rozpoczynamy od Warsztatu Startowego, podczas którego omawiamy 3 kluczowe aspekty:

  CO – dany event będzie komunikować – proponując indywidualne podejście do organizacji spotkań firmowych, aby dobrze zrozumieć czego potrzebujesz i oczekujesz aby nasze usługi dopasować do Twoich celów biznesowych, musimy określić cele projektu i oczekiwane przez Ciebie efekty danej firmowej imprezy.

  DO KOGO – będzie komunikowany przekaz – aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania na eventy musimy również porozmawiać o personach odbiorców Twojego wydarzenia firmowego. Jest to doskonały moment procesu, aby dowiedzieć się jakich gości masz zamiar zaprosić na planowane wydarzenie.

  JAK – będziemy to komunikować – lata doświadczeń pokazały nam, że nie ma eventów firmowych, które tak po prostu są dla każdego. Dlatego w tym momencie procesu planowania eventu ustalamy “plan drogi”, który pozwoli nam osiągnąć zamierzony przez klienta cel planowanego wydarzenia. Takie podejście gwarantuje dopiero rzetelne wykonanie zadania.

  Warsztat Startowy, który jest wstępem do często skomplikowanego i kosztownego procesu organizacji eventu, pozwala firmie sprawdzić czy nasza agencja eventowa spełnia jej oczekiwania. Podczas warszatu startowego klient może poznać nasze kompetencje, a także upewnić się, czy nasze podejście jest zbieżne z kulturą pracy jej oczekiwaniami.

  Zobacz nasze usługi
  – events i marketing

  Interesują Cię agencje eventowe w Poznaniu?

  Szukasz firmy eventowej w Poznaniu lub organizatora eventów w Wielkopolsce i chcesz zorganizować spotkanie dla swoich pracowników lub klientów? Chcesz aby te działania wyróżniły Twoją firmę na rynku? Umów się na rozmowę z jednym z naszych specjalistów. Kliknij w poniższy przycisk.

  Organizacja Eventów Poznań
  – dla kogo

  Z naszego wsparcia najczęściej korzystają:

  • Firmy, które oczekują niesztampowego i nieschematycznego podejścia do organizacji eventu firmowego czy to planując event na terenie miasta Poznań lub okolic, czy na terenie całego kraju, które zapadną w pamięci uczestników
  • Firmy, które szukają nie tylko samej usługi, ale przede wszystkim kompleksowej organizacji eventu na najwyższym poziomie zorganizowanej przez kreatywny zespół tj. od A do Z i interesują je agencje eventowe Poznań, która zaplanują, zorganizuje i rozliczą daną imprezę, biorąc pełną odpowiedzialność za efekt końcowy.
  • Firmy z Poznania ale również z całej Polski, dla których agencja eventowa ma być nie tylko dostawcą usługi eventowej, ale przede wszystkim partnerem w zakresie imprez firmowych, która która dysponuje praktycznym doświadczeniem w zakresie wsparcia sprzedaży i marketingu B2B, działań wizerunkowych i employer brandingowych i rozumie jego specyfikę oraz posiada referencje w tym zakresie
  • Zarząd i managerowie firm, którzy chcą zmienić podejście do organizacji eventów np. dla pracowników lub klientów i przestać traktować eventy jedynie jak koszt, a zacząć podchodzić do planowania wydarzeń, jak do przynoszącej wymierny zwrot inwestycji.
  • Przedsiębiorstwa z Poznania ale nie tylko, które nie dysponują odpowiednimi zasobami i czasem (np. zbyt małym działem marketingu, employer brandingu itp albo które w ogóle ich nie mają), aby kompleksowo przygotować i zrealizować eventy firmowe.
  • Firmy, które nie interesują typowa firma eventowa i sztampowa organizacja imprez, czy standardowa organizacja eventów, ale oczekują strategicznego i wielowymiarowego podejścia do organizacji spotkań firmowych.

  Dla Firm w Poznaniu Najczęściej Organizujemy Eventy

  Konferencja Poznań

  Wydarzenia dla pracowników lub kontrahentów firm, często ściśle powiązane ze strategią employer brandingową, marketingowa, wizerunkową lub sprzedażową danej firmy

  Gala Firmowa Poznań

  Firmowy event skierowany do partnerów biznesowych lub pracowników, organizowany w ciekawych miejscówkach eventowych lub najlepszych hotelach w Poznaniu

  Gra Miejska Poznań

  Wydarzenia skupione na integracji pracowników, często z zawierające elementy szkoleń, team buildingu, oparte na współpracy, które jako agencja eventowa organizujemy od A do Z

  Imprezy Integracyjne Poznań

  Imprezy integracyjne, wydarzenia i eventy firmowe organizowane na terenie Poznania lub na terenie całego kraju, kierowane do pracowników lub klientów

  Agencja Eventowa Poznań – dlaczego warto?

  • Bo w naszej ofercie proponujemy organizację imprez firmowych nie tylko we stolicy Wielkopolski, ale na terenie całej Polski i w wielu krajach Europy, a naszą specjalnością jest strategiczne i procesowe podejście do organizacji eventów, za których efekt bierzemy pełną odpowiedzialność
  • Bo w portfolio naszej agencji eventowej znajdziesz liczne wydarzenia, nasze przykładowe realizacje w tym zakresie to m.in. eventy firmowe, konferencje, czy wydarzenia z elementami szkoleń, które przeprowadziliśmy dla takich firm jak Skanska, Raben, Press Glass, De Dietrich, Phoenix Contact, Orlen Asfalt czy Eto Magnetic
  • Bo jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie oraz przykłady naszych licznych zadowolonych klientów i ich gości, dopiero łącząc event czy imprezę firmową z prowadzonymi działaniami w firmie np. ze strategią employer brandingową, HR’ową, sprzedażową, marketingową, czy z prowadzonymi w firmie działaniami employee experience (co potrafimy robić), można uzyskać najlepsze rezultaty i efekty na najwyższym poziomie, a przede wszystkim zwrot z inwestycji w firmowy event.
  • Bo jako agencja eventowa Poznań dysponujemy dużą bazą partnerów biznesowych z którymi współpracujemy, podwykonawców i sprawdzonych dostawców usług, za których pracę przy danym projekcie bierzemy pełną odpowiedzialność, jak za działania własne (jesteśmy “architektem” i “inwestorem zastępczym” w każdym projekcie)
  • Bo przy organizacji eventów ustalamy zmienne, dzięki którym będziemy mierzyć ustalone na etapie planowania cele, planując zwrot z inwestycji z tych działań
  • Bo organizując eventy i imprezy firmowe jako firma eventowa bierzemy odpowiedzialność za cały proces planowania i organizacji danego działania projektu od A do Z

  Firmowe Imprezy Integracyjne Poznań

  Szukasz firmy eventowej z Poznania lub chcesz zorganizować event firmowy w Wielkopolsce, która zaplanuje i zorganizuje Twój event firmowy od A do Z? Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich celach. Kliknij w przycisk.

  Wyślij Zapytanie

  Nasi Wybrani Klienci

  Agencja Eventowa Poznań

  Szukasz firmy, która zajmuje się organizacją eventów? Chcesz zorganizować event firmowy w Poznaniu? Umów się na krótką rozmowę z nami, podczas której ustalimy jak możemy Ci pomóc. Kliknij w przycisk, aby umówić się na rozmowę.

  Skontaktuj się z nami