fbpx

Kompleksowa Organizacja
Konferencji Dla Firm

Dla firm, które chcą budować wartościowe relacje ze swoimi klientami lub pracownikami, planujemy i kompleksowo, tj. od A do Z, organizujemy konferencje biznesowe. Organizowane przez nas konferencje, to nie tylko po prostu eventy, bo są one zazwyczaj przedłużeniem strategii marketingowej lub employer brandingowej naszych klientów. Kompleksowa organizacja konferencji dla firm - dowiedz się więcej.

Zobacz więcej

Organizacja Konferencji Dla Firm
– wparcie sprzedaży, marketingu i HR

Zauważyliśmy, że bardzo wiele firm, planujących organizację konferencji dla swoich klientów (obecnych lub przyszłych), albo dla pracowników, boryka się z podobnym problemem.

Nie potrafią w pełni powiązać planowanej konferencji ze strategią swojej firmy. Nie wiedzą, co zrobić, aby osiągnąć określone wymierne efekty biznesowe np. wspierające marketing, sprzedaż, czy też działania employer brandingowe. Nie umieją policzyć zwrotu z inwestycji z takich działań. Dlatego też bardzo dużo konferencji jest zorganizowanych źle i są one zazwyczaj jedynie kosztem, a nie inwestycją. Jak to zmienić?

Organizacja i Obsługa Konferencji
– w jakich obszarach pomagamy?

Dlatego firmy, które chcą zorganizować konferencję biznesową dla swoich klientów, albo zawierającą elementy employee experience dla swoich pracowników przeprowadzamy przez pełen proces projektowania i organizacji konferencji, biorąc odpowiedzialność za wynik końcowy.

Oferując kompleksową organizację konferencji planujemy i realizujemy ją w taki sposób, aby przyniosły one naszym klientom policzalny efekt, który będzie można zmierzyć i rozliczyć po zakończeniu projektu (return of investment). Mamy wiele sprawdzonych sposobów na to, aby zwiększyć skuteczność organizacji konferencji firmowych, biznesowych, sprzedażowych, czy marketingowych i tym samym osiągnąć większą satysfakcję uczestników takich eventów.

Zobacz, jakie konferencje biznesowe i dla jakich firm zorganizowaliśmy do tej pory. A jeśli wyda Ci się to interesujące, to poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat, które mogą być dla Ciebie ważne i istotne w kontekście planowanej przez Ciebie konferencji dla klientów lub pracowników Twojej firmy.

Kompleksowa organizacja i obsługa konferencji 
– w czym możemy Ci pomóc?

Kompleksowa Organizacja Konferencji Dla Firm

Organizacja
Konferencji
Biznesowych

Chcesz zorganizować spotkanie dla Twoich TOP klientów biznesowych? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich celach i oczekiwanych efektach.

Organizacja Konferencji Dla Firm

Konferencje
Wspierające
Sprzedaż

Chcesz zorganizować konferencję dla swoich pracowników, klientów, dystrybutorów lub partnerów biznesowych? Porozmawiajmy!

Organizacja i Obsługa Konferencji Dla Firm

Premiera
Nowego Produktu
Lub Usługi

Chcesz zakomunikować rynkowi swoją nową usługę lub premierowy produkt? Zorganizujemy event i zadbamy o wysoką frekwencję na nim.

Imprezy Integracyjne Dla Firm

Dbanie o Wysoką
Frekwencję
Na Konferencji

Chcesz zorganizować konferencję biznesową i cieszyć się wysoką frekwencją? Skontaktuj się, a zaoferujemy Ci wiedzę i narzędzia w tym zakresie.

Organizacja i obsługa konferencji

Kompleksowa
Organizacja
od A do Z

Szukasz agencji eventowej, która weźmie pełną odpowiedzialność za efekt końcowy, a przede wszystkim odciążając Cię od pracy? Napisz lub zadzwoń.

Organizacja Konferencji Dla Firm

Kreatywny
Pomysł
Na Konferencję

Chcesz odróżnić się od Twojej konkurencji? Chcesz, aby organizowana przez Twoją firmę konferencja była wyjątkowa w każdym calu? Porozmawiajmy.

Organizacja Konferencji Dla Firm

Wybór
Najlepszego Miejsca
Na Konferencję

Szukasz najlepszego miejsca na organizację Twojej konferencji? Znamy plusy i minusy każdego obiektu konferencyjnego w Polsce. Zadzwoń.

Kompleksowa Organizacja Konferencji Dla Firm

Organizacja
Konferencji
Prasowej

Chcesz zorganizować konferencję prasową i event z udziałem mediów? Pomożemy Ci w jej zaplanowaniu i kompleksowej organizacji.

Organizacja Konferencji Dla Firm
– napisz lub zadzwoń

Planujesz Zorganizować
Konferencję Biznesową?

Szukasz pomocy w organizacji i obsłudze konferencji firmowej?
Szukasz czegoś więcej, niż typowej agencji eventowej?
Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę,
podczas której ustalimy, jak najlepiej możemy Ci pomóc.

Zostaw Namiary Na Siebie

Problemy przy organizacji konferencji dla firm
– czy mierzysz się z podobnymi?

Organizacja Konferencji Biznesowej Agencja Eventowa


Konferencja
a strategia firmy

Sygnalizowany problem:
Jak zorganizować konferencję dla naszych klientów lub pracowników, aby była ona przedłużeniem strategii naszej firmy, a nie działaniem “ad hoc”?

Organizacja Konferencji Dla Firm


Jak wesprzeć
sprzedaż i marketing?

Sygnalizowany problem:
Jak wykorzystać organizowaną konferencję, aby była ona realnym wsparciem dla działu handlowego? Jak ją połączyć z marketingiem B2B?

Organizacja Konferencji Firmowej Agencja Eventowa


Jak osiągnąć wysoki
zwrot z inwestycji?

Sygnalizowany problem:
Jak zaplanować i zorganizować merytoryczną konferencję dla klientów lub pracowników firmy, aby przyniosła ona wysoki zwrot z inwestycji (ROI)?

Organizacja Konferencji Biznesowych


Jak wyróżnić się
na tle konkurencji?

Sygnalizowany problem:
Jak powinien wyglądać pomysł na konferencję, aby jej scenariusz nie był wtórny i podobny do tego, jaki robi konkurencja i inne firmy z naszej branży?

Wydarzenie Biznesowe Organizacja


Jak pokazać nowy
produkt lub usługę?

Sygnalizowany problem:
Jak zorganizować konferencję, podczas której będziemy mogli w atrakcyjny sposób zaprezentować nasz nowy produkt lub usługę?

Impreza Promocyjna dla B2B


Jak uzyskać wysoką
frekwencję?

Sygnalizowany problem:
Jak dobrze zaplanować komunikację konferencji, aby zaproszeni na nią goście nie tylko potwierdzili swój udział, ale realnie pojawili się na niej?

Kompleksowa Organizacja Konferencji Dla Firm


Najlepszy mówca
na konferencję

Sygnalizowany problem:
Jakiego mówcę lub prelegenta np. specjalizującego się w motywacji, sprzedaży, marketingu czy sytuacjach kryzysowych zaprosić na naszą konferencję?

Organizacja i obsługa konferencji


Jak połączyć event
z działaniami PR?

Sygnalizowany problem:
Jak zaangażować media, społeczność lokalną, liderów opinii, czy influencerów w organizowaną konferencję, aby przełożyło się to na rozpoznawalność naszej firmy?

Organizacja Konferencji Firmowych
– dlaczego warto współpracować z nami?

Event Konferencyjny Organizacja

Jesteśmy praktykami marketingu B2B

Rozumiemy na czym polega marketing i sprzedaż B2B i mamy duże doświadczenie w organizacji konferencji  m.in. dla takich firm jak Raben, Press Glass, Phoenix Contact, Sievert, ECE, Orlen Asfalt, czy Skanska.

Ile kosztuje organizacja konferencji biznesowej?

Transparentny budżet konferencji

Nasi klienci cenią współpracę z nami, gdyż nie zawyżamy budżetów na organizację konferencji. Przy organizacji eventów pracujemy transparentnie na tzw. Open Book, co pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty na organizację wydarzeń.

Kompleksowa Organizacja Konferencji

Kompleksowa organizacja od A do Z

Organizując konferencję zapewniamy pełną obsługę od A do Z wszystkich elementów składowych konferencji, a przede wszystkim bierzemy odpowiedzialność za efekt i wynik końcowy każdego eventu.

Organizator Konferencji Agencja Eventowa

Strategia Twojej firmy, jako punkt wyjścia

Wiele firm powierza nam organizację konferencji biznesowych, bo potrafimy powiązać cele i strategię firmy z organizowanym eventem, podnosząc tym samym jego skuteczność i efektywność w obszarze wsparcia sprzedaży, marketingu B2B, public relations itd.

Organizacja i obsługa konferencji

Tylko indywidualne projekty

Organizując konferencje, za każdym razem projekt tworzymy “od zera”, gdyż wiemy, że dzięki dostosowaniu rozwiązań do specyfiki danej branży oraz celów konkretnej firmy, można osiągnąć bardziej owocne rezultaty.

Event Biznesowy B2B

Mierzymy zwrot z inwestycji (ROI)

Organizując konferencje np. będące realnym wsparciem dla marketingu i sprzedaży B2B lub B2C, przy każdym projekcie ustalamy zmienne, dzięki którym będziemy mierzyć ustalone na etapie planowania cele, oceniając zwrot z inwestycji z przeprowadzonych działań.

Kompleksowa Organizacja Konferencji
– chciałbyś dołączyć do grona naszych klientów?

Chcesz Zorganizować Konferencję
Dla Klientów lub Pracowników?

Zostaw Namiar na siebie. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h. Sprawdź nas!
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

  Kompleksowa Organizacja Konferencji
  – jak pracujemy z naszymi klientami?

  Aby dobrze zrozumieć cele organizacji konferencji np. wspierającej biznes i sprzedaż, działania marketingowe, employee experience, czy działania PR i media relations, to proces jej planowania i organizacji rozpoczynamy od poznania strategii Twojej firmy. Zanim zaproponujemy nasze pomysły i rozwiązania przyglądamy się dotychczasowym działaniom komunikacyjnym, przewagom konkurencyjnym i wartościom, jakimi kieruje się Twoja marka lub firma.

  Dlatego opracowaliśmy nasz autorski proces organizacji konferencji, który bez względu na rodzaj organizowanego eventu wygląda następująco:

  ORGANIZACJA KONFERENCJI FIRMOWEJ
  – przygotowanie

  Pierwszy etap prac polega głównie na zrozumieniu Twoich celów i motywów biznesowych, jakie stoją przed Tobą w ramach organizowanej konferencji, a także ustaleniu efektów, jakich Ty i Twoja firma spodziewacie się po jej organizacji.

  • PIERWSZA ROZMOWA – jak mawiał klasyk “warto rozmawiać”. Dlatego na początku zadzwonimy do Ciebie, albo umówimy się na krótką rozmowę online, aby poznać Twoje wstępne oczekiwania, jakie stawiasz przed planowaną przez Ciebie konferencją. Jeśli wstępnie uznamy, że jesteśmy Ci w stanie pomóc, to wówczas przechodzimy do kolejnego kroku.
  • ANKIETA – ten krok rozpoczynamy od szczegółowego poznania celów i efektów, które chcesz osiągnąć poprzez organizację konferencji. Służy nam do tego prosta i krótka ankieta, o której wypełnienie poprosimy Cię po naszej rozmowie i którą prześlemy Ci e-mailem.
  • DRUGA ROZMOWA – aby dobrze zrozumieć Twoje cele i oczekiwane efekty organizacji konferencji, to po przesłaniu przez Ciebie odpowiedzi na nasze pytania, zaproponujemy Ci ciut dłuższą rozmowę (30-40 minut), podczas której rozwiniemy poruszone przez Ciebie w ankiecie wątki.
  • REKOMENDACJE – wyżej opisany proces kończymy przedstawieniem rekomendacji dla Twojej firmy, a więc opisaniem dalszych kroków, jak może wyglądać nasza współpraca.

  WAŻNE: do tego momentu nie ponosisz żadnych kosztów oprócz czasu, który musisz poświęcić, aby wypełnić ankietę, czy też porozmawiać z nami telefonicznie lub online. Jeśli uznasz, że nie jesteśmy firmą, jakiej szukasz, to po tym etapie rozstajemy się życząc sobie dużo zdrowia i biznesowej pomyślności.

  KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA KONFERENCJI
  – realizacja

  Jeśli natomiast po przedstawieniu naszych rekomendacji zdecydujesz, że chcesz iść dalej, to kolejne kroki prezentują się w następujący sposób:

  • WARSZTAT STARTOWY – w tym miejscu pojawiają się pierwsze inwestycje finansowe. Warsztat startowy, to spotkanie w gronie tzw. “zespołu roboczego”, który powołamy w Twojej firmie i w naszym zespole w celu bardzo szczegółowego przygotowania prac związanych z realizacją konferencji.
  • PROJEKT EVENTU – warsztat startowy trwa od 1 do 2 dni (w zależności od zakresu prac) i kończy się prezentacją oferty na realizację Twojej konferencji, na którą składa się koncepcja kreatywna, szczegółowy kosztorys eventu oraz rekomendacje, co do scenariusza i programu.
  • ORGANIZACJA EVENTU – ostatnim etapem tego procesu jest fizyczne rozpoczęcie przygotowań, poprzedzone podpisaniem umowy i wpłatą zaliczki na poczet organizacji konferencji.
  • PRACE OPERACYJNE – w międzyczasie trwać będą tzw. prace operacyjne, polegające na realizacji kolejnych zaplanowanych i zakontraktowanych etapów realizacji konferencji (na każdym etapie robimy tzw. “pit stopy” przedstawiając Ci stopień zaawansowania kolejnych kamieni milowych projektu).
  • TWÓJ EVENT – aż w końcu następuje “ten dzień”, a więc spotykamy się na Twojej konferencji, na którą przyjeżdżają Twoi klienci i kontrahenci lub pracownicy.
  • PODSUMOWANIE – realizacja każdej konferencji kończy się spotkaniem, podczas którego szczegółowo omawiamy i podsumowujemy wszystkie etapy realizacji projektu, aby na samym końcu policzyć “zwrot z inwestycji” (tzw. ROI), jaki uzyskała Twoja firma dzięki organizacji konferencji.

  Organizacja i obsługa konferencji w skrócie:

  CEL I EFEKT KONFERENCJI

  Na samym początku rozmawiamy o celach, jakie Twoja firma stawia przed organizowanym wydarzeniem, a przede wszystkim o efektach, jakie chcesz osiągnąć poprzez organizację konferencji biznesowej dla Twoich pracowników lub klientów.

  POZNANIE STRATEGII

  Aby zaproponować najlepsze rozwiązanie i pomysł na organizację konferencji, będziemy musieli zagłębić się w strategię sprzedażową i / lub marketingową albo employer brandingową Twojego przedsiębiorstwa.

  INTERESARIUSZE KONFERENCJI

  Kolejny etap rozmów dotyczy tzw. interesariuszy projektu. Do kogo i dlaczego ma być kierowany? Jaki problem lub wyzwanie ma poruszyć tematyka Twojej konferencji? To przykładowe pytania, które zadamy Ci na tym etapie rozmów.

  NASZE REKOMENDACJE

  Wyżej opisany proces kończymy przygotowaniem analizy zebranych informacji i danych. Na tej podstawie przedstawiamy Ci najlepsze naszym zdaniem rekomendacje na organizację konferencji dla Twojej firmy.

  Kompleksowa Organizacja Konferencji
  – napisz lub zadzwoń