fbpx

Kompleksowa Organizacja Jubileuszu Firmy

Według nas organizacja jubileuszu firmy, to nie tylko impreza jubileuszowa, ale również szereg działań, które warto powiązać ze strategią marketingową, employer brandingową, wizerunkową, czy wsparciem sprzedaży. Dlatego dla firm, które chcą niebanalnie i kreatywnie świętować jubileusz swojej firmy, planujemy i kompleksowo, tj. od A do Z, organizujemy całość działań, związanych z firmowymi urodzinami.

Zobacz więcej

Organizacja Jubileuszu Firmy
– jak zrobić to lepiej i inaczej?

Zauważyliśmy, że bardzo mało firm potrafi w odpowiedni tj. efektywny sposób wykorzystać swój jubileusz do budowania relacji ze swoim klientami lub pracownikami.

W praktyce bowiem większość firm, nawet jeśli świętuje swój jubileusz, to ogranicza się do kiepskiego eventu, sztampowych i wtórnych pomysłów oraz słabej komunikacji. Cytując inżyniera Mamonia  „(…) nuda… Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic.”

Dlaczego tak jest? Bo w większości firm, z jakimi rozmawiamy na ten temat, przyjęło się, że jubileusz to po prostu impreza z jakąś gwiazdą na scenie, przemówieniem prezesa, wieloma efektami WOW, na morzu alkoholu kończąc. Nie jest tak zawsze, ale niestety zazwyczaj. Do tego jubileusz to w oczach zarządów większości firm z jakimi się spotykamy, po prostu strata pieniędzy. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach mało kto chce tracić je na zbytki.

Co zrobić, aby 
odróżnić się od konkurencji?

Czy można inaczej? Można! Dlatego ostatnie 10 lat poświęciliśmy na badaniu tego, co jest najważniejsze przy organizacji jubileuszu firm. Co zrobić, aby goście wydarzenia, czy to klienci, czy pracownicy, poczuli się wyjątkowo i aby mówili o tym czego doświadczyli innym. Do tego badaliśmy, co się musi stać, aby jubileusz nie był jedynie kosztem, a inwestycją, która przyniesie wysoki zwrot na wielu płaszczyznach, np. employer brandingowej, marketingowej, wizerunkowej, czy wspierającej sprzedaż.

Zobacz, jakie imprezy jubileuszowe i dla jakich marek zorganizowaliśmy do tej pory. A jeśli wyda Ci się to interesujące, to poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat, które mogą być dla Ciebie ważne i istotne w kontekście planowanego przez Ciebie jubileuszu Twojej firmy. 

Organizacja Jubileuszu Firmy
– jak możemy Ci pomóc?

Jubileusz Firmy Organizacja Event

Impreza
Jubileuszowa
Twojej Firmy

Chcesz zorganizować niezapomniany i wyjątkowy event z okazji jubileuszu Twojej firmy? Skorzystaj z naszego ponad 15-letniego doświadczenia!

Impreza Jubileusz Firmy Organizacja

Kompleksowa
Organizacja
od A do Z

Szukasz agencji eventowej, która weźmie pełną odpowiedzialność za efekt końcowy, a przede wszystkim odciąży Cię od pracy? Napisz lub zadzwoń.

Jubileusz Firmy Atrakcje

Atrakcje
Na Jubileusz
Twojej Firmy

Szukasz niesztampowych i oryginalnych atrakcji na urodziny Twojej firmy? Chcesz zaskoczyć  swoich klientów lub pracowników?  Porozmawiajmy!

Impreza Jubileuszowa Firmy

Kreatywny
Pomysł Na Jubileusz
Twojej Firmy

Chcesz odróżnić się od Twojej konkurencji? Chcesz, aby Twoja impreza jubileuszowa była wyjątkowa w każdym calu? Porozmawiajmy.

Impreza Jubileuszowa Firmy

Wyjątkowa
Oprawa
Artystyczna

Chcesz, aby jubileusz Twojej firmy był niezapomnianym przeżyciem artystycznym i wizualnym dla Twoich gości? Zadbamy i o to!

Jubileusz Firmy Organizacja Eventu

Powiązanie
Jubileuszu Ze
Strategią Firmy

Chcesz wykorzystać jubileusz do wsparcia działań marketingowych i wizerunkowych? Sprawdź nasze kompetencje!

Urodziny Firmy Organizacja Eventu

Wybór Najlepszej
Lokalizacji
Na Jubileusz

Szukasz wyjątkowego miejsca lub hotelu pod organizację imprezy z okazji jubileuszu Twojej firmy? Znamy najlepsze lokalizacje!

Jubileusz Firmy a Koszty

Koszty Organizacji
Jubileuszu
Firmowego

Zastanawiasz się ile ile może kosztować impreza jubileuszowa firmy? Skontaktuj się, a przedstawimy Ci ofertę i wycenę.

Organizujemy Firmowe Jubileusze
– szybki kontakt

Twoja Firma Będzie
Obchodzić Jubileusz?

Szukasz pomocy w organizacji jubileuszu Twojej firmy?
Szukasz agencji, która zaoferuje Ci kompleksowe wsparcie?
Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę,
podczas której ustalimy, jak najlepiej możemy Ci pomóc.

Zostaw kontakt do siebie

Problemy przy organizacji jubileuszy firmowych
– czy mierzysz się z podobnymi?

Imprezy Integracyjne Dla Firm


Jaki pomysł
na jubileusz firmy
wybrać?

Sygnalizowany problem:
Jaki pomysł na świętowanie jubileuszu naszej firmy będzie oryginalny, ciekawy i niestandardowy, co przełoży się na zadowolenie i pozytywny odbiór uczestników eventu?

Organizacja Jubileuszu Firmy Pomysły


Jak zdecydowanie
odróżnić się od
naszej konkurencji?

Sygnalizowany problem:
Na jakie elementy organizacji jubileuszu naszej firmy powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę, aby pomysł na jego świętowanie nie był wtórny, nudny i sztampowy?

Organizacja Jubileuszu Firmy Pomysły


Jak kreatywnie
i niebanalnie pokazać
historię firmy?

Sygnalizowany problem:
Jak kreatywnie wykorzystać kamienie milowe firmy, wplatając je w ciekawy sposób w komunikację naszego jubileuszu skierowanego do klientów i pracowników?

Impreza Jubileuszowa Firmy


Jak połączyć
jubileusz ze strategią
działania firmy?

Sygnalizowany problem:
Jak przygotować i przeprowadzić jubileusz naszej firmy, aby był on przedłużeniem naszej strategii np. marketingowej, employer brandingowej, czy wizerunkowej?

Organizacja Jubileuszu Firmy


Jak wykorzystać
jubileusz naszej firmy
marketingowo?

Sygnalizowany problem:
W jaki sposób wykorzystać jubileusz w naszej komunikacji marketingowej, public relations, media relations, w działania CSR oraz w działaniach wspierających sprzedaż?

Jubileusz Firmy Pomysły


Jak wykorzystać
jubileusz firmy
w działaniach HR?

Sygnalizowany problem:
Jak zaplanować i zorganizować jubileusz naszej firmy, aby był on wsparciem dla naszych działań z zakresu employer branidng, HR i employee experience?

Jubileusz Firmy Atrakcje


Jak uzyskać
wysoką frekwencję
na evencie?

Sygnalizowany problem:
Jak dobrze zaplanować komunikację jubileuszu firmy, aby zaproszeni goście nie tylko potwierdzili udział, ale realnie pojawili się na urodzinach naszej firmy?

Urodziny Firmy Organizacja Eventu


Gdzie zorganizować
jubileusz
naszej firmy?

Sygnalizowany problem:
Jakie miejsce wybrać na jubileusz naszej firmy, aby było ono wyjątkowe, w atrakcyjnej cenie, aby gwarantowało odpowiednią przestrzeń, miejsca noclegowe i wysoką jakość cateringu?

Organizacja Jubileuszu Firmy
– dlaczego warto współpracować z nami?

Organizacja Jubileuszu Firmy 20-lecie 25-lecie 30-lecie

Bo organizując eventy pracujemy na transparentnym kosztorysie

Nasi klienci cenią współpracę z nami, gdyż nie zawyżamy budżetów na organizację eventów. Pracujemy transparentnie na tzw. Open Book, co pozwala znacznie obniżyć koszty (nierzadko o dziesiątki tysięcy złotych, a jako dowód możemy przedstawić Ci referencje)

Impreza Jubileuszowa Firmy

Bo organizując imprezy jubileuszowe mamy na to odpowiednie i sprawdzone procesy 

Organizując spotkania biznesowe, za każdym razem projekt tworzymy “od zera”, gdyż wiemy, że dzięki dostosowaniu rozwiązań do specyfiki danej branży oraz celów konkretnej firmy, można osiągnąć bardziej owocne rezultaty.

Impreza Jubileuszowa Firmy

Bo oferujemy Ci wyjątkową wiedzę i praktyczne doświadczenie w organizacji jubileuszy

Jesteśmy pierwszą agencją eventową w Polsce, która specjalizuje się w działaniach jubileuszowych. Oferujemy Ci nasze doświadczenie i wiedzę popartą realizacją wielu projektów jubileuszowych dla największych polskich i zagranicznych firm.

Jubileusz Firmy Jak Zorganizować

Bo odciążymy Cię od pracy i weźmiemy odpowiedzialność za efekt

Organizując jubileusz firmy bierzemy pełną odpowiedzialność za efekt końcowy planując i organizując wszystkie działania kompleksowo, tj. od A do Z, a także łączymy jubileusz ze strategią marketingową, sprzedażową, employer brandingową, czy komunikacją firmy.

Jubileusz Firmowy Organizacja

Bo nasze eventy są inwestycją, a nie tylko kosztem (potrafimy zmierzyć ROI)

Organizując eventy biznesowe wspierające marketing i sprzedaż w B2B lub B2C, przy każdym projekcie ustalamy zmienne, dzięki którym będziemy mierzyć ustalone na etapie planowania cele, oceniając zwrot z inwestycji z przeprowadzonych działań.

Impreza Jubileuszowa Firmy

Bo punktem wyjścia do organizacji jubileuszu jest strategia Twojej firmy

Wiele firm powierza nam organizację eventów biznesowych, bo potrafimy powiązać cele i strategię firmy z organizowanym eventem, podnosząc tym samym jego skuteczność i efektywność w obszarze wsparcia sprzedaży, marketingu B2B, public relations itd.

Organizacja Jubileuszy Firmowych
– czy chciałbyś dołączyć do grona naszych klientów?

Chcesz Zorganizować Jubileusz
Dla Swoich Klientów Lub Pracowników?

Zostaw Namiar na siebie. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h. Sprawdź nas!
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

  Organizacja Jubileuszu Firmy
  – jak pracujemy z naszymi klientami?

  Aby dobrze zrozumieć cele organizacji jubileuszu dla Twojej firmy, proces przygotowań rozpoczynamy od poznania celów i efektów, jakie chcesz osiągnąć poprzez jego organizację. Zanim zaproponujemy nasze pomysły i rozwiązania przyjrzymy się Twojej firmie, jej historii, wcześniej realizowanym jubileuszom itd.

  Aby dobrze zrozumieć po co i dlaczego chcesz świętować jubileusz Twojego przedsiębiorstwa, opracowaliśmy nasz autorski proces organizacji imprez jubileuszowych, gali z okazji urodzin firmy, który wygląda następująco:

  Jubileusz Firmowy
  – przygotowania

  Pierwszy etap prac polega głównie na zrozumieniu Twoich celów i motywów biznesowych, jakie stoją przed Tobą w ramach planowanego jubileuszu firmy, a także ustaleniu efektów, jakich Ty i Twoja firma spodziewacie się po jego organizacji.

  • PIERWSZA ROZMOWA – jak mawiał klasyk “warto rozmawiać”. Dlatego na początku zadzwonimy do Ciebie, albo umówimy się na krótką rozmowę online, aby poznać Twoje wstępne oczekiwania, jakie stawiasz przed planowanym jubileuszem. Jeśli wstępnie uznamy, że jesteśmy Ci w stanie pomóc, to wówczas przechodzimy do kolejnego kroku.
  • ANKIETA – ten krok rozpoczynamy od szczegółowego poznania celów i efektów, które chcesz osiągnąć poprzez celebrację jubileuszu Twojej firmy. Służy nam do tego prosta i krótka ankieta, o której wypełnienie poprosimy Cię po naszej rozmowie i którą prześlemy Ci e-mailem.
  • DRUGA ROZMOWA – aby dobrze zrozumieć Twoje cele i oczekiwane efekty organizacji jubileuszu Twojej firmy, to po przesłaniu przez Ciebie odpowiedzi na nasze pytania, zaproponujemy Ci ciut dłuższą rozmowę (30-40 minut), podczas której rozwiniemy poruszone przez Ciebie w ankiecie wątki.
  • REKOMENDACJE – wyżej opisany proces kończymy przedstawieniem rekomendacji dla Twojej firmy, a więc opisaniem dalszych kroków, jak może wyglądać nasza współpraca.

  WAŻNE: do tego momentu nie ponosisz żadnych kosztów oprócz czasu, który musisz poświęcić, aby wypełnić ankietę, czy też porozmawiać z nami telefonicznie lub online. Jeśli uznasz, że nie jesteśmy firmą, jakiej szukasz, to po tym etapie rozstajemy się życząc sobie dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Twojej firmy.

  Impreza Jubileuszowa Firmy
  – realizacja

  Jeśli natomiast po przedstawieniu naszych rekomendacji zdecydujesz, że chcesz iść dalej, to kolejne kroki prezentują się w następujący sposób.

  • WARSZTAT STARTOWY – w tym miejscu pojawiają się pierwsze inwestycje finansowe. Warsztat startowy, to spotkanie w gronie tzw. “zespołu roboczego”, który powołamy w Twojej firmie i w naszym zespole w celu bardzo szczegółowego przygotowania prac związanych z realizacją jubileuszu Twojej firmy.
  • PROJEKT EVENTU – warsztat startowy trwa od 1 do 2 dni (w zależności od zakresu prac) i kończy się prezentacją oferty na realizację Twojego jubileuszu, na którą składa się koncepcja kreatywna, w ramach której przedstawiamy atrakcje i pomysły, szczegółowy kosztorys eventu oraz rekomendacje, co do scenariusza i programu.
  • ORGANIZACJA JUBILEUSZU FIRMY – ostatnim etapem tego procesu jest fizyczne rozpoczęcie przygotowań, poprzedzone podpisaniem umowy i wpłatą zaliczki na poczet organizacji eventu.
  • PRACE OPERACYJNE – w międzyczasie trwać będą tzw. prace operacyjne, polegające na realizacji kolejnych zaplanowanych i zakontraktowanych etapów realizacji jubileuszu Twojej firmy (na każdym etapie robimy tzw. “pit stopy” przedstawiając Ci zaawansowanie kolejnych kamieni milowych projektu).
  • TWÓJ EVENT – aż w końcu następuje “ten dzień”, a więc spotykamy się na wydarzeniu, na które przyjeżdżają Twoi klienci i kontrahenci albo pracownicy.
  • PODSUMOWANIE – realizacja każdego eventu jubileuszowego kończy się spotkaniem, podczas którego szczegółowo omawiamy i podsumowujemy wszystkie etapy realizacji projektu, aby na samym końcu policzyć “zwrot z inwestycji” (tzw. ROI), jaki uzyskała Twoja firma dzięki zrealizowanemu przy naszej pomocy projektowi jubileuszowemu.

  Organizacja Jubileuszu Firmy w skrócie:

  CEL I EFEKT EVENTU

  Na samym początku rozmawiamy o celach, jakie stawiasz przed planowanym działaniem, a przede wszystkim o efektach, jakie chcesz osiągnąć poprzez organizację jubileuszu Twojej firmy np. 20-lecia, 25-lecia, czy 30-lecia.

  POZNANIE STRATEGII

  Aby zaproponować najlepsze rozwiązanie i pomysł na organizację jubileuszu dla Twojej firmy, będziemy musieli zagłębić się w przeszłość tj. poznać historię Twojej firmy, a także w przyszłość, a więc strategię rozwoju na kolejne lata.

  INTERESARIUSZE JUBILEUSZU

  Kolejny etap rozmów dotyczy tzw. interesariuszy urodzin Twojej firmy. Zapytamy Cię m.in. o to, do kogo i dlaczego ma być kierowany, czy na jaki przekaz związany z historią i przyszłością Twojej firmy będziemy kładli nacisk?

  NASZE REKOMENDACJE

  Wyżej opisany proces kończymy przygotowaniem analizy zebranych informacji i danych. Na tej podstawie przedstawiamy Ci najlepsze naszym zdaniem rekomendacje i pomysły na organizację jubileuszu Twojej firmy.

  Jubileusz Firmy Organizacja
  – napisz lub zadzwoń