fbpx

Organizacja eventów
i wyjazdów zagranicznych B2B i B2E
(Incentive)

Doradzamy w zakresie wykorzystywania incentive jako narzędzia wspierającego budowanie relacji z klientami (B2B i B2C) oraz pracownikami (B2E). Tworzymy autorskie scenariusze wyjazdów, które organizujemy kompleksowo od A do Z.

Poznaj szczegóły oferty

Doradztwo w zakresie organizacji wyjazdów zagranicznych B2B i B2E (Incentive)
– dla kogo

Organizacji eventów i wyjazdów zagranicznych B2B lub B2E przyświecają różne cele, które firma chce osiągnąć przez ich realizację. Wśród naszych klientów, którzy skorzystali z naszych usług w zakresie organizacji eventów i wydarzeń incentive, najczęściej wyróżniamy:

 1. Firmy, dla których wyjazdy zagraniczne są narzędziem do budowania długotrwałych relacji z kluczowymi klientami B2B
 2. Dyrektorzy HR, którzy korzystają z eventów i wyjazdów zagranicznych B2E, jako narzędzi motywowania i nagradzania pracowników (np. zespołów handlowych)
 3. Dyrektorzy marketingu, którzy chcą wykorzystać eventy incentive w strategii marketingowej firmy
 4. Dyrektorzy sprzedaży w firmach, które wykorzystują eventy i  zagraniczne wyjazdy incentive we wsparciu sprzedaży B2C
 5. Firmy, które poszukują oryginalnych rozwiązań incentive i nie są zainteresowane gotowymi scenariuszami

Jeśli stoisz przed wyzwaniem organizacji eventu i wyjazdu incentive i czujesz, że potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, umów się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić, czy nasze kompetencje mogą być dla Ciebie przydatne.

Doradztwo w zakresie organizacji wyjazdów zagranicznych B2B i B2E (Incentive)
– początek współpracy

Zauważyliśmy, iż funkcje wyjazdu incentive mocno się różnią, w zależności od tego, jaki obszar działania firmy mają wspierać. Dlatego stworzyliśmy usługę, która pomaga naszym klientom w zaplanowaniu wyjazdów zagranicznych najlepiej realizujących funkcję, jaką mają pełnić.

Aby móc dopasować rodzaj i scenariusz wyjazdu zagranicznego do celów danej firmy, naszą współpracę zaczynamy od warsztatu zerowego, w czasie którego:

 1. Badamy i ustalamy cele, które firma chce osiągnąć, poprzez organizację eventu incentive
 2. Opisujemy i ustalamy efekty, jakie mają być widoczne po organizacji wyjazdu
 3. Definiujemy grupę interesariuszy / odbiorców / uczestników danego spotkania
 4. Mapujemy dotychczasowe działania incentive, które były realizowane w firmie (cel / wykonanie / zwrot z inwestycji / wnioski po realizacji)
 5. Ustalamy elementy twarde wyjazdu, które powinny się znaleźć w planowanym scenariuszu i które są oczekiwane przez klienta oraz wstępne ramy czasowe

Zazwyczaj po zakończeniu tego procesu już wiemy, jaki kierunek, formę, program i budżet spotkania są oczekiwane przez klienta. Pozwala nam to lepiej, szybciej i dokładniej zbudować i dopasować finalny projekt eventu inventive pod potrzeby danej firmy.

Dodatkową funkcją warsztatu zerowego jest możliwość sprawdzenia naszych kompetencji przez klienta jeszcze przed rozpoczęciem prac nad wyjazdem. To pozwala upewnić się, czy jesteśmy firmą, której szukacie.

Doradztwo w zakresie organizacji wyjazdów zagranicznych B2B i B2E (Incentive)
– obszary specjalizacji

Możliwości w zakresie charakteru wyjazdów zagranicznych są ogromne. Do najczęściej przez nas organizowanych możemy zaliczyć:

 1. Ekskluzywne wyjazdy B2B dla klientów VIP
 2. Zagraniczne wyjazdy motywacyjne i integracyjne (team building) dla pracowników (B2E)
 3. Wyjazdy dla klientów B2C, jako wsparcie marketingu i sprzedaży, programu partnerskiego lub lojalnościowego
 4. Wyjazdy tematyczne (enoturystyka, wyjazdy kulinarne, citybreak)
 5. Wyjazdy o charakterze sportowym (rowery, narty, wspinaczka, off-road, jachty, wędkarstwo itp.)
 6. Wyjazdy połączone z uczestnictwem w wydarzeniach kulturalnych (koncerty, festiwale itp.) lub sportowych (np. mecz piłki nożnej)
 7. Zwiedzanie zagranicznej siedziby firmy, fabryki itp. połączone ze zwiedzaniem okolic / regionu
 8. Wyjazdy połączone z uczestnictwem w międzynarodowych targach branżowych
 9. Ekskluzywne wyjazdy prywatne (np. grupy przyjaciół, urodzinowe, rodzinne), organizowane dla klientów VIP

Jeśli przygotowujesz się do zorganizowania wyjazdu zagranicznego w swojej firmie, zamów bezpłatną konsultację i opowiedz nam o sytuacjach, w których rozwiązaniu moglibyśmy Ci pomóc.

Zamów bezpłatną konsultację

Myślisz o zorganizowaniu wyjazdu incentive? Planujesz event zagraniczny dla swoich klientów lub pracowników? Umów się na bezpłatną konsultację, abyśmy mogli poznać Twoje potrzeby.

Zakres współpracy

Audyt incentive

Warsztat lub konsultacja dotycząca dotychczasowych działań eventowych i incentive realizowanych w firmie, w celu poprawy zwrotu z inwestycji po ich przeprowadzeniu

Warsztaty incentive

Szkolenie w zakresie wykorzystywania wyjazdów zagranicznych incentive jako np. narzędzi marketingowych, wsparcia sprzedaży, budowania relacji z kluczowymi klientami, czy pracownikami (employer branding)

Organizacja wyjazdu

Kompleksowe doradztwo i wsparcie przy organizacji pojedynczego eventu / wyjazdu incentive oraz zaplanowanie i zrealizowanie go od A do Z

Współpraca stała

Strategiczne planowanie działań incentive w danej firmie w dłuższym okresie czasu. Kompletna organizacja i produkcja (współpraca stała)

Doradztwo w zakresie organizacji wyjazdów zagranicznych B2B i B2E (Incentive)
– czy warto

 • Jako Agencja Stereomatic organizowaliśmy dla naszych klientów wyjazdy incentive do takich krajów, jak Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Holandia, Grecja i Czechy
 • Naszym klientom oferujemy doświadczenie, wiedzę i studium przypadków firm, dla których zorganizowaliśmy wyjazdy zagraniczne o różnym charakterze (np. Orlen, Tadmar, czy Häfele, firmy farmaceutyczne, firmy budowlane itp.)
 • Nie mamy gotowych ofert incentive, lecz każdorazowo przygotowujemy pomysł i scenariusz wyjazdu zagranicznego, odpowiadający na potrzeby i cele danej firmy oraz nastawiony na pełnienie określonej funkcji w działaniach przedsiębiorstwa
 • Koszty konsultacji zazwyczaj są wielokrotnie niższe, niż koszty potencjalnie popełnionych przy organizacji wyjazdu błędów
 • Bierzemy odpowiedzialność nie tylko za wykreowanie pomysłów na wyjazd, ale tez za ich wdrożenie i realizację od A do Z.

Doradztwo w zakresie organizacji wyjazdów zagranicznych B2B i B2E (Incentive)
– jakie są koszty

Koszty naszego doradztwa są policzone w taki sposób, aby były opłacalne zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Pośród naszych klientów są zarówno kilkunastoosobowe start’upy, kilkudziesięcioosobowe firmy software house, jak i duże międzynarodowe korporacje.

Co je ze sobą łączy? Większość naszych klientów podchodzi do naszej pracy jak do współpracy z prawnikiem, doradcą finansowym, czy np. architektem, czyli jak do inwestycji w pracę z doradcą i konsultantem, a nie jak do kosztu.

Naszemu działaniu przyświeca zasada, że “5 minut planowania oszczędza godzinę pracy”. Dlatego w łatwy i prosty sposób jesteśmy w stanie pokazać i udowodnić, że nasze projektowe i systemowe podejście do pracy przy organizacji eventów i wyjazdów incentive, może w świadomy sposób oszczędzić czas, nerwy i pieniądze przy ich organizacji.

A co za tym idzie, zaplanowany w ten sposób proces organizacji eventu incentive, przyniesie nie tylko większy efekt i zwrot z inwestycji i da wdrażającej go firmie przewagę konkurencyjną na rynku, ale też sprawi nieporównywalnie większą satysfakcję z realizacji projektu.

Jeśli chcesz poznać koszty doradztwa dla swojej firmy, zamów poniżej bezpłatną konsultację i opowiedz o sytuacji w jakiej jesteś.

Chcesz porozmawiać?

Myślisz o zorganizowaniu wyjazdu incentive? Planujesz event zagraniczny dla swoich klientów lub pracowników? Umów się na bezpłatną konsultację, abyśmy mogli poznać Twoje potrzeby.

Wyślij zapytanie

Posłuchaj Podcastu E Com On

Zostaw namiar na siebie

A my szybciutko oddzwonimy :)


  Nasi kluczowi klienci

  Skontaktuj się z nami