fbpx

Kompleksowa obsługa BTL, foto, video, projektowanie, druk

Kreujemy, projektujemy i produkujemy wszelkie materiały związane z identyfikacją wizualną firmy np. BTL, foto, video, grafiki, gadżety, czy druk, łącząc je ściśle z celami marketingowymi, sprzedażowymi czy wizerunkowymi danego przedsiębiorstwa.

Poznaj nasze możliwości

Kompleksowa obsługa firm BTL, foto, video, projektowanie, druk
– opis usługi

Wykorzystaniu różnego rodzaju elementów kreatywnych i wizualnych w identyfikacji wizualnej firmy przyświecają różne cele, które firma chce osiągnąć przez ich zastosowanie. Odpowiedni dobór stosowanych rozwiązań jest więc sprawą bardzo indywidualną.

W naszej praktyce zauważyliśmy jednak, iż w wielu firmach bardzo często realizowane są standardowe, masowe schematy, w kompletnym oderwaniu od strategii marketingowej firmy, narażając naszych klientów nie tylko na niepotrzebne koszty, ale też nie wyróżniając ich na tle konkurencji, która robi dokładnie to samo i tak samo.

W czasach kiedy rynek jest zalany niezliczoną ilością podobnych do siebie produktów, usług, czy miejsc, kwestia wyróżnienia się z tłumu stała się jeszcze bardziej istotna niż kiedykolwiek wcześniej. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że wielu przedsiębiorców, którzy znakomicie funkcjonują od strony biznesowej, potrzebuje wsparcia, jeśli chodzi o kwestie kreatywne i wizualne.

Dlatego stworzyliśmy usługę, w której wykorzystujemy nasze 14-letnie doświadczenie, podczas którego projektowaliśmy, wykonywaliśmy i produkowaliśmy różnego rodzaju elementy identyfikacji wizualnej, które były wykorzystywane np. jako dodatek, rekwizyt, element scenografii, czy scenariusza produkowanego przez nas eventu. Dodatkowo, w ciągu niemalże 4 lat prowadzenia własnego e-commerce z powodzeniem zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy własne elementy odzieży w jakości premium (skarpetki, t-shirty, czapki) oraz autorskie kalendarze skierowane do miłośników wędkarstwa, które nie tylko z powodzeniem sprzedawaliśmy w naszym sklepie internetowym, ale które przede wszystkim stanowiły część działań marketingowych firmy.

Na czym polega nasza usługa w tym obszarze?

Kompleksowa obsługa firm BTL, foto, video, projektowanie, druk
– szczegóły usługi

Najczęściej pomagamy firmom w następujących obszarach:

 1. Tworzenie kompletnych identyfikacji wizualnych nowo powstających marek lub firm przechodzących rebranding
 2. Projektowanie wyglądu stron internetowych z uwzględnieniem UX oraz ich wdrażanie (e-commerce, strony firmowe, blogi itd.)
 3. Projektowanie elementów komunikacji online – bannery, newslettery, landing page, wiadomości transakcyjne itp. (grafika i copywriting, SEO)
 4. Projektowanie i produkcja gadżetów, odzieży oraz wydawnictw (np. skarpetki, czapki, koszulki, kalendarze, etykiety, naklejki, gry planszowe, druk cyfrowy i off-set, haft 3D)
 5. Projektowanie zaproszeń i innych materiałów drukowanych niezbędnych przy realizacjach eventowych i nie tylko
 6. Projektowanie stoisk targowych
 7. Projektowanie i realizacja dużych elementów graficznych (witryny sklepowe, ścianki foto, obrandowane meble itp.)
 8. Projektowanie i realizacja elementów scenografii eventowej / planów zdjęciowych
 9. Reportaże fotograficzne z wydarzeń
 10. Fotografia produktowa
 11. Sesje fotograficzne
 12. Realizacje video, w tym reportaże z wydarzeń
 13. Filmy korporacyjne – pełna produkcja
 14. Podcasty firmowe – planowanie / współtworzenie
 15. Wizualizacje 3D, mapping np. na potrzeby eventów
 16. Aplikacje mobile
 17. Landing Page
 18. Systemy rejestracji uczestników na eventy

Kompleksowa obsługa firm BTL, foto, video, projektowanie, druk
– dla kogo

Z naszych usług w tym zakresie najczęściej korzystają:

 1. Firmy potrzebujące kompleksowej i strategicznej obsługi (projekt / wykonanie) różnych elementów identyfikacji wizualnej w firmie
 2. Przedsiębiorstwa, które organizują event i potrzebują stworzyć identyfikację wizualną takiego wydarzenia (wszystkie aspekty – www, wizualizacje na scenie, materiały drukowane, meble, ścianki, stoiska, gadżety itp.)
 3. Nowo powstające firmy oraz firmy przechodzące rebranding, które potrzebują stworzenia kompletnej identyfikacji wizualnej dla swojej działalności i różnych elementów z nią związanych
 4. Firmy działające offline, które potrzebują zaprojektowania elementów graficznych np. w wystroju wnętrz, witryn sklepowych itp.
 5. Działy marketingu firm, które potrzebują wsparcia graficznego, foto i video pod kątem konkretnych realizacji, a także działań stałych, cyklicznych
 6. Sklepy i hurtownie internetowe, firmy prowadzące sprzedaż na Allegro i innych marketplace, a także dystrybutorzy i producenci, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć towarów na stronę internetową
 7. Przedsiębiorstwa, które chcą wyprodukować wysokiej jakości spersonalizowane produkty, jako prezenty dla swoich kontrahentów i pracowników (produkty spożywcze i alkohole z własną etykietą, elementy odzieży i galanterii, gry planszowe, wydawnictwa książkowe, prezenty świąteczne itp.)

Kompleksowa obsługa firm BTL, foto, video, projektowanie, druk
– początek współpracy

Podobnie jak w przypadku innych działań marketingowych, także w przypadku prac kreatywnych i wizualnych potrzeba odpowiedniej strategii, planu i założeń związanych z oczekiwanym zwrotem z zainwestowanych środków. W naszej praktyce zaobserwowaliśmy, że bardzo wiele firm nie traktuje tego obszaru działalności jako szczególnie istotnej i ponosi niepotrzebne koszty.

Jeśli czujesz, że w Twojej firmie ten obszar wymaga poprawy, wyślij zapytanie i umów się na bezpłatną konsultację, abyśmy mogli określić zakres w jakim jesteśmy w stanie Wam pomóc.

W przypadku rozbudowanych tematów strategicznych zaproponujemy tzw. warsztatu zerowy, podczas którego:

 1. Mapujemy dotychczasowe działania firmy w zakresie elementów kreatywnych i wizualnych
 2. Nakreślamy cele, jakie chce osiągnąć firma, które mają zostać wsparte poprzez zastosowanie danych rozwiązań
 3. Opisujemy grupę interesariuszy / odbiorców danych materiałów
 4. Ustalamy efekty, jakie mają zostać osiągnięte
 5. Tworzymy wstępny plan współpracy – w tym momencie rozumiemy już kierunek i cele, które mają zostać wsparte przez nasze realizacje

Na tej podstawie jesteśmy w stanie przygotować wstępny projekt i operat szacunkowy zaprojektowania i realizacji danej usługi.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów umów się z nami na bezpłatną konsultację i napisz, z jakimi wyzwaniami w ww. obszarze się mierzysz.

Zamów bezpłatną konsultację

Szukasz kompleksowego wsparcia dla swojej firmy z obszaru projektowania grafik, BTL, produkcji video i wysokiej jakości zdjęć, a także druku? Potrzebujesz całościowej obsługi w tym zakresie? Umów się na rozmowę i opowiedz nam o swoich potrzebach.

Kompleksowa obsługa firm BTL, foto, video, projektowanie, druk
– czy warto

Nasze doświadczenie to realizacja i projektowanie elementów BTL, foto, video, stron www., które były wykorzystywane w realizowanych przez nas wydarzeniach m.in. dla takich firm jak: Raben, Press Glass, Phoenix Contact, Orlen Asfalt, Idea Leasing, GS1 Polska, De Dietrich i wielu innych.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie oraz szerokie kompetencje w zakresie projektowania wszelkiego rodzaju elementów kreatywnych i wizualnych. Współpracujemy ze sprawdzonymi grafikami, rysownikami, fotografami, programistami, operatorami filmowymi, czy producentami wysokiej jakości wyrobów BTL / gadżetów / ubrań itp.

Posiadamy ogromną i ciągle się powiększającą bazę podwykonawców, a nasze doświadczenie i studium przypadków naszych klientów i nas samych pozwala nam zminimalizować ryzyko błędów, przy wyborze odpowiednich rozwiązań i dostawców, a także oszczędzić mnóstwo czasu w tym zakresie.

Pracujemy jedynie kompleksowo tj. od projektu, do efektu. Nie jesteśmy pośrednikiem, czy podwykonawcą działań. 

Kompleksowa obsługa firm BTL, foto, video, projektowanie, druk
– jakie są koszty

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Koszt usługi uzależniony jest od obszaru działania, terminu realizacji, specyfikacji itd.

Koszty naszego doradztwa są policzone w taki sposób, aby były opłacalne zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Pośród naszych klientów są zarówno kilkunastoosobowe start’upy sprzedające w modelu B2B, kilkudziesięcioosobowe firmy software house, polskie firmy rodzinne, jak i duże międzynarodowe korporacje.

Co je ze sobą łączy? Większość naszych klientów podchodzi do nas, jak do współpracy z prawnikiem, doradcą finansowym, czy np. architektem, czyli jak do inwestycji w pracę z doradcą i konsultantem, a nie jak do kosztu.

Naszemu działaniu przyświeca zasada, że “5 minut planowania oszczędza godzinę pracy”. Dlatego w łatwy i prosty sposób jesteśmy w stanie pokazać i udowodnić, że nasze projektowe i systemowe podejście do pracy przy projektowaniu i produkcji np. elementów BTL związanych z identyfikacją wizualną firmy, filmów korporacyjnych, firmowych sesji zdjęciowych, stron www. czy gadżetów firmowych, może w świadomy sposób oszczędzić czas, nerwy i pieniądze poświęcone na te działania.

A co za tym idzie, zaplanowane w ten sposób procesy, przyniosą nie tylko większy efekt i zwrot z inwestycji i dadzą wdrażającej go firmie przewagę konkurencyjną na rynku, ale też sprawią nieporównywalnie większa satysfakcję z realizacji projektu.

Jeśli chcesz poznać koszty doradztwa i realizacji dla swojej firmy, zamów poniżej bezpłatną konsultację i opowiedz o swojej sytuacji i potrzebach.

Chcesz porozmawiać?

Szukasz kompleksowego wsparcia dla swojej firmy z obszaru projektowania grafik, BTL, produkcji video i wysokiej jakości zdjęć, a także druku? Potrzebujesz całościowej obsługi w tym zakresie? Umów się na rozmowę i opowiedz nam o swoich potrzebach.

Wyślij zapytanie

Nasi kluczowi klienci

Posłuchaj Podcastu E Com On

Zostaw namiar na siebie

A my szybciutko oddzwonimy :)


  Skontaktuj się z nami