fbpx

Organizacja Eventów
i Wydarzeń
we Wrocławiu

Chociaż działamy w całej Polsce, a nawet w Europie, to bardzo lubimy działać lokalnie tj. organizować eventy i imprezy firmowe, gale, wyjazdy integracyjne, czy pikniki firmowe we Wrocławiu, a więc naszym zdaniem jednym z najciekawszych miast eventowych w Polsce.

Poznaj szczegóły

Organizacja Imprez Firmowych
we Wrocławiu

Firmy, które poszukują sprawdzonej agencji eventowej we Wrocławiu, coraz częściej oczekują nie tylko przedstawienia oryginalnego pomysłu na imprezy firmowe, imprezy plenerowe wyjazdy integracyjne czy imprezy tematyczne. Coraz częściej potrzebują doradztwa i przeprowadzenia przez cały proces planowania, organizacji imprez firmowych, a przede wszystkim połączenia organizacji imprez ze strategią marketingową, sprzedażową czy employer brandingową danego przedsiębiorstwa.

Dlatego Agencja Eventowa Streomatic to nie jest typowy organizator imprez, ale przede wszystkim organizator wydarzeń, który do planowania imprez firmowych podchodzi w taki sposób, aby przyniosły one firmie policzalny efekt, który będzie można zmierzyć i rozliczyć po zakończeniu eventu.

Kompleksowa organizacja imprez firmowych, to w naszej ofercie nie wyjątek, ale reguła. W Stereomatic bierzemy odpowiedzialność za 100% procesu organizacji eventów firmowych, oferując kompleksową obsługę wydarzeń firmowych od A do Z. Jako agencja eventowa pracujemy dla naszych klientów tylko w taki sposób.

Interesują Cię eventy firmowe we Wrocławiu?

Zostaw swój numer, abyśmy mogli oddzwonić i sprawdzić jak możemy Ci pomóc i tym zakresie.


  Wydarzenia Firmowe Wrocław
  – Początek Współpracy

  Organizacja imprez firmowych w przypadku naszej firmy eventowej, to proces, na początku którego musimy bardzo dobrze zrozumieć cele, które przed organizacją danego eventu stawia klient.

  I nie ma tu znaczenia o jakich eventach firmowych myślisz i czy imprezę firmową albo wyjazd integracyjny chcesz zorganizować we Wrocławiu, czy na terenie całej Polski. Czy będą to wielkie otwarcia inwestycji, czy chcesz swoich klientów zaprosić na wyjątkową konferencje, czy chodzą Ci imprezy integracyjne dla pracowników, szkolenia czy warsztaty, albo spotkanie dla kluczowych klientów Twojej firmy, których chcesz zaprosić do Wrocławia lub jego okolic.

  Planując eventy firmowe i imprezy, jako agencja eventowa, która oferuje Ci swoje 15 letnie doświadczenie w organizacji wydarzeń firmowych, od samego początku współpracy najbardziej istotne dla nas będzie poznania strategii Twojej firmy np. marketingowej, sprzedażowej, czy employer brandingowej (w zależności od tego, z jakimi obszarami Twojej działalności event będzie powiązany), która będzie podstawą i która będzie łączona z planowanym eventem.

  Organizacja eventów to naszym zdaniem złożony proces, który rozpoczynamy od Warsztatu Startowego, podczas którego omawiamy 3 kluczowe aspekty:

  CO dany event będzie komunikować – proponując indywidualne podejście do organizacji eventów firmowych, aby dobrze zrozumieć czego potrzebujesz i oczekujesz i aby nasze usługi dopasować do Twoich celów biznesowych, musimy określić cele projektu i jego oczekiwane przez Ciebie efekty imprezy.

  DO KOGO będzie komunikowany przekaz – aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania na eventy musimy również porozmawiać o personach odbiorców Twojego wydarzenia firmowego. Jest to doskonały moment procesu, aby dowiedzieć się jakich gości masz zamiar zaprosić na planowane wydarzenie.

  JAK będziemy to komunikować – lata doświadczeń pokazały nam, że nie ma eventów firmowych, które tak po prostu są dla każdego. Dlatego w tym momencie procesu planowania eventu ustalamy “plan drogi”, który pozwoli nam osiągnąć zamierzony przez klienta cel planowanego wydarzenia.

  Warsztat Startowy, który jest wstępem do często skomplikowanego i kosztownego procesu organizacji eventu, który pozwala firmie sprawdzić i poznać nasze kompetencje, a także upewnić się, czy nasze podejście jest zbieżne z kulturą pracy jej oczekiwaniami.

  Zobacz nasze usługi
  – events i marketing

  Interesują Cię Eventy Firmowe na Dolnym Śląsku?

  Szukasz agencja eventowa Wrocław lub firmy eventowej na Dolnym Śląsku i okolicy chcesz zorganizować spotkanie dla swoich pracowników lub klientów? Chcesz aby te działania wyróżniły Twoją firmę na rynku? Umów się na rozmowę z jednym z naszych specjalistów. Kliknij w poniższy przycisk.

  Agencja eventowa Wrocław
  – dla kogo

  Z naszego wsparcia najczęściej korzystają:

  • Firmy, które oczekują niesztampowego i nieschematycznego podejścia do organizacji eventu firmowego czy to planując event na terenie Wrocławia lub okolic, czy na terenie całego kraju
  • Firmy, które szukają nie tylko samej usługi, ale przede wszystkim kompleksowej organizacji eventu na najwyższym poziomie tj. od A do Z i interesują je firmy eventowe Wrocław, która zaplanują, zorganizuje i rozliczą daną imprezę, biorąc pełną odpowiedzialność za efekt końcowy.
  • Firmy z Wrocławia ale również z całej Polski, dla których agencja eventowa ma być nie tylko dostawcą usługi eventowej, ale przede wszystkim partnerem w zakresie organizacji eventów, która która dysponuje praktycznym doświadczeniem w zakresie wsparcia sprzedaży i marketingu B2B, działań wizerunkowych i employer brandingowych i rozumie jego specyfikę oraz posiada referencje w tym zakresie
  • Zarząd i managerowie firm, którzy chcą zmienić podejście do organizacji eventów np. dla pracowników lub klientów i przestać traktować eventy jedynie jak koszt, a zacząć podchodzić do planowania wydarzeń, jak do przynoszącej wymierny zwrot inwestycji
  • Przedsiębiorstwa z Wrocławia ale nie tylko, które nie dysponują odpowiednimi zasobami i czasem (np. zbyt małym działem marketingu, employer brandingu itp albo które w ogóle ich nie mają), aby kompleksowo przygotować i zrealizować events.
  • Firmy, które nie interesują typowe agencje eventowe, sztampowa organizacja imprez, czy standardowa organizacja eventów, ale oczekują strategicznego i wielowymiarowego podejścia do organizacji eventów firmowych.

  Imprezy Firmowe Wrocław

  Konferencje Wrocław

  Wydarzenia dla pracowników lub kontrahentów firm, często ściśle powiązane ze strategią employer brandingową, marketingowa, wizerunkową lub sprzedażową danej firmy

  Gale Firmowe Wrocław

  Firmowy event skierowany do partnerów biznesowych lub pracowników, organizowany w ciekawych miejscówkach eventowych lub najlepszych hotelach na terenie całego kraju

  Gry Miejskie Wrocław

  Imprezy firmowe integracyjne, skierowane zarówno do pracowników jak i kontrahentów, często z zawierające elementy szkoleń, które jako agencja eventowa organizujemy od A do Z

  Wyjazd Integracyjny Wrocław

  Imprezy integracyjne, wydarzenia i eventy firmowe organizowane na terenie Wrocławia lub na terenie całego kraju, kierowane do pracowników lub klientów

  Agencja Eventowa Wrocław – dlaczego warto?
  – dlaczego warto

  • Bo w naszej ofercie proponujemy organizację wydarzeń nie tylko we stolicy Dolnego Śląska, ale na terenie całego kraju i w wielu krajach Europy, a naszą specjalnością jest strategiczne i procesowe podejście do organizacji eventów, za których efekt bierzemy pełną odpowiedzialność
  • Bo w portfolio naszej agencji eventowej znajdziesz liczne wydarzenia, nasze przykładowe realizacje w tym zakresie to m.in. eventy firmowe, konferencje, czy wydarzenia z elementami szkoleń, które przeprowadziliśmy dla takich firm jak Skanska, Raben, Press Glass, De Dietrich, Phoenix Contact, Orlen Asfalt czy Eto Magnetic
  • Bo jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie oraz przykłady naszych licznych zadowolonych klientów i ich gości, dopiero łącząc event czy imprezę firmową z prowadzonymi działaniami w firmie np. ze strategią employer brandingową, HR’ową, sprzedażową, marketingową, czy z prowadzonymi w firmie działaniami employee experience (co potrafimy robić), można uzyskać najlepsze rezultaty i efekty na najwyższym poziomie, a przede wszystkim zwrot z inwestycji w firmowy event.
  • Bo jako firma eventowa dysponujemy dużą bazą partnerów biznesowych z którymi współpracujemy, podwykonawców i sprawdzonych dostawców usług, za których pracę przy danym projekcie bierzemy pełną odpowiedzialność, jak za działania własne (jesteśmy “architektem” i “inwestorem zastępczym” w każdym projekcie)
  • Bo przy organizacji eventów ustalamy zmienne, dzięki którym będziemy mierzyć ustalone na etapie planowania cele, planując zwrot z inwestycji z tych działań
  • Bo organizując event i imprezy firmowe bierzemy odpowiedzialność za cały proces planowania i organizacji danego działania projektu od A do Z, czyli na ostatni guzik. 

  Organizacja Imprez Wrocław

  Szukasz firmy eventowej z Wrocławia lub chcesz zorganizować event firmowy na Dolnym Śląsku, która zaplanuje i zorganizuje Twój event firmowy od A do Z? Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich celach. Kliknij w przycisk.

  Wyślij Zapytanie

  Nasi Wybrani Klienci

  Firma Eventowa Wrocław

  Szukasz firmy, która zajmuje się organizacją eventów? Chcesz zorganizować event firmowy na Dolnym Śląsku? Umów się na krótką rozmowę z nami, podczas której ustalimy jak możemy Ci pomóc. Kliknij w przycisk, aby umówić się na rozmowę.

  Skontaktuj się z nami