fbpx

Eventy Ekologiczne
ESG & CSR

Dla firm, które chcą wykorzystać narzędzia z obszaru event marketingu i spójnie powiązać je ze strategią ESG (environment, social, governance), projektujemy i organizujemy eventy skierowane do klientów B2B, a także pracowników, czyli B2E. Wydarzenia te realizujemy wspierając działania CSR, a dodatkowo robimy to bez elementów tzw. "ekościemy", czy też "greenwashingu". Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Zobacz więcej

Eventy Ekologiczne
– wsparcie działań ESG i CSR

Zauważyliśmy, że coraz więcej firm szuka rozwiązań z zakresu organizacji eventów np. spotkań dla klientów, czy pracowników, które będą powiązane ze strategią ESG (environment, social, governance) oraz prowadzonymi w firmie działaniami CSR.

Dlatego planujemy i kompleksowo, tj. od A do Z, organizujemy eventy powiązane ze zrównoważoną kulturą organizacyjną, work-life balance, działaniami proekologicznymi, czy szeroko pojętym zdrowiem psychicznym. Dodatkowo podczas organizowanych przez nas wydarzeń możemy przedstawić informacje o śladzie węglowym, jakie generują organizowane przez nas wydarzenia.

Projekty ESG i CSR
– w jakich obszarach pomagamy?

Firmy, które chcą przygotować i zorganizować eventy dla swoich klientów lub pracowników przeprowadzamy przez pełen proces projektowania i organizacji takich działań, biorąc odpowiedzialność za wynik końcowy.

Oferując kompleksową organizację tych wydarzeń planujemy i realizujemy je w taki sposób, aby przyniosły one naszym klientom policzalny efekt, który będzie można zmierzyć i rozliczyć po zakończeniu projektu (return of investment). Mamy wiele sprawdzonych sposobów na to, aby zwiększyć skuteczność organizacji konferencji firmowych, biznesowych, sprzedażowych, czy marketingowych, a tym samym osiągnąć większą satysfakcję uczestników takich eventów, przy jednoczesnym połączeniu ich z obszarem ESG i CSR.

Dodatkowo organizowane przez nas wydarzenia są pozbawione elementów tzw. “greenwashingu”, a więc działań, które tylko pozornie mają związek z obszarem ESG, CSR, czy ekologią, a tak naprawdę są tzw. “ekościemą”.

Zobacz, jakie eventy powiązane z tym obszarem zorganizowaliśmy do tej pory. A jeśli wyda Ci się to interesujące, to poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat, które mogą być dla Ciebie ważne i istotne w kontekście planowanego przez Ciebie eventu lub konferencji dla klientów lub pracowników Twojej firmy.

Eventy ESG i CSR
– w czym możemy Ci pomóc?

Eventy Ekologiczne

Event Marketing Powiązany z ESG

Chcesz stworzyć plan organizacji eventów w Twojej firmie i powiązać go ze strategią ESG? Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy.

environmental social corporate governance

Mierzenie Skuteczności (ROI)

Chcesz móc zmierzyć skuteczność oddziaływania organizowanych w Twojej firmie eventów B2B lub B2E? Napisz lub zadzwoń.

Eventy CSR Organizacja Agencja

Odpowiedzialność Społeczna

Chcesz zorganizować event, którego uczestnicy doświadczą społecznej odpowiedzialności Twojej firmy (CSR)? Skontaktuj się.

Eventy Ekologiczne

Organizacja Eventów Ekologicznych

Chcesz zorganizować event ekologiczny bez “greenwashingu”, który będzie powiązany ze strategią ESG i CSR Twojej firmy? Porozmawiajmy.

Eventy work-life balance

Działania Work-Life Balance

Chcesz zorganizować event, którego wartością dodaną dla jego uczestników będzie poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu work-life balance? Skontaktuj się.

Eventy Employee Experience

Eventy Employee Experience

Chcesz zorganizować event dla swoich pracowników, który połączy cele employer brandingowe Twojej firmy z realnymi doświadczeniami jego uczestników? Porozmawiajmy.

environmental social corporate governance

Podnoszenie kompetencji 

Chcesz zorganizować event dla klientów, który będzie realnie podnosił wiedzę i kompetencje jego uczestników w danym obszarze? Odezwij sie.

Eventy Ekologiczne CSR

Budowanie trwałych relacji i więzi

Chcesz zorganizować wydarzenie, które realnie będzie wspierać budowanie relacji z Twoimi partnerami biznesowymi czy pracownikami? Napisz lub zadzwoń.

Eventy Ekologiczne & CSR
– napisz lub zadzwoń

Planujesz Zorganizować
Event Eko lub CSR?

Chcesz zorganizować event w oparciu o Twoją strategię ESG lub CSR?
Szukasz czegoś więcej, niż typowej agencji eventowej?
Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę,
podczas której ustalimy jak najlepiej możemy Ci pomóc.

Zostaw Namiary Na Siebie

Problemy przy organizacji wydarzeń CSR & ECO
– czy mierzysz się z podobnymi?

environment social corporate governance


Jak połączyć event ze strategią ESG?

Sygnalizowany problem:
Jak skutecznie powiązać organizowane eventy skierowane do klientów B2B i pracowników, aby były zgodne ze strategią ESG naszej firmy?

Imprezy Integracyjne Dla Firm


Jak liczyć skuteczność działań CSR?

Sygnalizowany problem:
W jaki sposób, jaką miarą i jakimi zmiennymi liczyć skuteczność i zwrot z inwestycji z organizowanych eventów zawierających elementy CSR?

Event Marketing ESG CSR


Jak zmierzyć skuteczność eventu?

Sygnalizowany problem:
Jak powiązać strategię ESG z organizowanymi eventami, aby realnie i policzalnie (ROI) zrealizować stawiane przed eventem cele biznesowe?

Eventy Ekologiczne Pomysły


Wartościowy event ekologiczny. Czyli jaki?

Sygnalizowany problem:
Jak zaplanować i przeprowadzić skuteczny event w stylu “eko”, aby nie zostać posądzonym o tzw. “ekościemę”? Jak zrobić to w zgodzie z polityką ESG?

Employer Branding Agencja Eventowa


Employer branding, a działania CSR?

Sygnalizowany problem:
Jak skutecznie wykorzystać działania event marketingowe powiązane z CSR, aby realnie wspierały strategię employee experience i działania employer brandingowe w firmie?

Eventy Ekologiczne Agencja Eventowa


Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Sygnalizowany problem:
Jak powinien wyglądać wartościowy pomysł i scenariusz eventu, aby był on jednocześnie spójny z polityką ESG firmy i wyróżniał się na tle innych eventów i działań konkurencji?

Event Marketing ESG CSR


Event marketing, a relacje w B2B?

Sygnalizowany problem:
Jak skutecznie zaplanować i zorganizować event, który będzie realnym wsparciem dla strategii marketingowej firmy, w powiązaniu z działaniami strategii ESG i CSR?

Eventy Ekologiczne Agencja


Jak budować więź z uczestnikami eventów?

Sygnalizowany problem:
Jak zaplanować i zorganizować eventy w naszej firmie, aby ich efektem było budowanie prawdziwej i realne więzi pomiędzy firmą, a ich uczestnikami?

Eventy Ekologiczne, ESG i CSR
– dlaczego warto współpracować z nami?

environment, social, governance agencja eventowa

Jesteśmy praktykami w obszarze ESG i CSR

Mamy praktyczne doświadczenie w obszarze łączenia event marketingu ze strategią ESG, działaniami CSR, employee experience czy marketingiem B2B. 

ESG environment, social, governance event marketing

Strategia Twojej firmy, jako punkt wyjścia

Wiele firm powierza nam organizację działań powiązanych z ESG czy CSR, bo potrafimy realnie powiązać cele i strategię firmy z organizowanym eventem, podnosząc tym samym jego skuteczność i efektywność w obszarze wsparcia sprzedaży, marketingu B2B, public relations itd.

CSR Eventy

Mierzymy zwrot z inwestycji (ROI)

Organizując wydarzenia powiązane z ESG i CSR, przy każdym projekcie ustalamy zmienne, dzięki którym będziemy mierzyć ustalone na etapie planowania cele, skuteczność działań czy ślad węglowy wydarzenia itd.

ESG environment, social, governance event marketing

Eventy ESG i CSR bez “greenwashingu”.

Organizując eventy, które mają być realnym wsparciem w budowaniu relacji pomiędzy firmą, a klientami B2B czy pracownikami B2E, unikamy pomysłów i atrakcji będącymi tzw. “ekościemą”, które nie mają nic wspólnego ze strategią ESG czy działaniami CSR.

CSR Eventy

Transparentny budżet eventowy

Nasi klienci cenią współpracę z nami, gdyż nie zawyżamy budżetów na organizację eventów. Przy ich organizacji pracujemy transparentnie na tzw. Open Book, co pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty na organizację wydarzeń.

CSR ESG Organizacja Eventów

Kompleksowa organizacja od A do Z

Organizując eventy zapewniamy pełną obsługę od A do Z wszystkich elementów składowych konferencji, a przede wszystkim bierzemy odpowiedzialność za efekt i wynik końcowy każdego eventu.

Event Marketing od A do Z
chciałbyś dołączyć do grona naszych klientów?

Organizujesz event powiązany ze
strategią ESG i CSR Twojej firmy?

Zostaw Namiar na siebie. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h. Sprawdź nas!
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

  Eventy oparte o strategię ESG i CSR
  – jak pracujemy z naszymi klientami?

  Aby dobrze zrozumieć cele organizacji eventu, który ma być z jednej strony powiązany ze strategią ESG i planowanymi działaniami CSR, a który z drugiej strony ma być narzędziem do budowania relacji pomiędzy Twoja firmą, a klientami B2B, do budowania wizerunku Twojej firmy, do wsparcia sprzedaży czy działań wizerunkowych, to proces jego planowania i organizacji rozpoczyniemy od poznania strategii Twojej firmy. Zanim zaproponujemy nasze pomysły i rozwiązania przyglądamy się dotychczasowym działaniom komunikacyjnym, przewagom konkurencyjnym i wartościom, jakimi kieruje się Twoja marka lub firma itd.

  Dlatego opracowaliśmy nasz autorski proces organizacji eventów, który bez względu na rodzaj organizowanego eventu wygląda następująco:

  Eventy powiązane z ESG i CSR
  – przygotowanie

  Pierwszy etap prac polega głównie na zrozumieniu Twoich celów i motywów biznesowych, jakie stoją przed Tobą w ramach organizowanego eventu, a także ustaleniu efektów, jakich Ty i Twoja firma spodziewacie się po jego organizacji.

  • PIERWSZA ROZMOWA – jak mawiał klasyk “warto rozmawiać”. Dlatego na początku zadzwonimy do Ciebie, albo umówimy się na krótką rozmowę online, aby poznać Twoje wstępne oczekiwania, jakie stawiasz przed planowaną przez Ciebie wydarzeniem. Jeśli wstępnie uznamy, że jesteśmy Ci w stanie pomóc, to wówczas przechodzimy do kolejnego kroku.
  • ANKIETA – a ten rozpoczynamy od szczegółowego poznania celów i efektów, które chcesz osiągnąć poprzez organizację eventu powiązanego ze strategią ESG i działaniami CSR. Służy nam do tego prosta i krótka ankieta, o której wypełnienie poprosimy Cię po naszej rozmowie i którą prześlemy Ci e-mailem.
  • DRUGA ROZMOWA – aby dobrze zrozumieć Twoje cele i oczekiwane efekty organizacji eventu, to po przesłaniu przez Ciebie odpowiedzi na nasze pytania, zaproponujemy Ci ciut dłuższą rozmowę (30-40 minut), podczas której rozwiniemy poruszone przez Ciebie w ankiecie wątki.
  • REKOMENDACJE – wyżej opisany proces kończymy przedstawieniem rekomendacji dla Twojej firmy, a więc opisaniem dalszych kroków, jak może wyglądać nasza współpraca.

  WAŻNE: do tego momentu nie ponosisz żadnych kosztów oprócz czasu, który musisz poświęcić, aby wypełnić ankietę, czy też porozmawiać z nami telefonicznie lub online. Jeśli uznasz, że nie jesteśmy firmą, jakiej szukasz, to po tym etapie rozstajemy się życząc sobie dużo zdrowia i biznesowej pomyślności.

  EVENTY EKOLOGICZNE I CSR
  – realizacja

  Jeśli natomiast po przedstawieniu naszych rekomendacji zdecydujesz, że chcesz iść dalej, to kolejne kroki prezentują się w następujący sposób.

  • WARSZTAT STARTOWY – w tym miejscu pojawiają się pierwsze inwestycje finansowe. Warsztat startowy, to spotkanie w gronie tzw. “zespołu roboczego”, który powołamy w Twojej firmie i w naszym zespole w celu bardzo szczegółowego przygotowania prac związanych z realizacją Twojego eventu
  • PROJEKT EVENTU – warsztat startowy trwa od 1 do 2 dni (w zależności od zakresu prac) i kończy się prezentacją oferty na realizacją eventu dla Twojej firmy, na którą składa się koncepcja kreatywna, szczegółowy kosztorys eventu oraz rekomendacje, co do scenariusza i programu.
  • ORGANIZACJA EVENTU – ostatnim etapem tego procesu jest fizyczne rozpoczęcie przygotowań, poprzedzone podpisaniem umowy i wpłatą zaliczki na poczet organizacji eventu
  • PRACE OPERACYJNE – w międzyczasie trwać będą tzw. prace operacyjne, polegające na realizacji kolejnych zaplanowanych i zakontraktowanych etapów realizacji Twojego wydarzenia (na każdym etapie robimy tzw. “pit stopy” przedstawiając Ci zaawansowanie kolejnych kamieni milowych projektu).
  • TWÓJ EVENT – aż w końcu następuje “ten dzień”, a więc spotykamy się na Twoim evencie, na które przyjeżdżają Twoi klienci i kontrahenci lub pracownicy.
  • PODSUMOWANIE – realizacja każdego eventu kończy się spotkaniem, podczas którego szczegółowo omawiamy i podsumowujemy wszystkie etapy realizacji projektu, aby na samym końcu policzyć “zwrot z inwestycji” (tzw. ROI), jaki uzyskała Twoja firma dzięki organizacji

  Eventy Eko, ESG & CSR w skrócie:

  CEL I EFEKT EVENTU

  Na samym początku rozmawiamy o celach, jakie Twoja firma stawia przed organizowanym wydarzeniem, a przede wszystkim o efektach, jakie chcesz osiągnąć poprzez organizację eventu dla Twoich pracowników lub klientów

  POZNANIE STRATEGII

  Aby zaproponować najlepsze rozwiązanie i pomysł na organizację konferencji, będziemy musieli zagłębić się w strategię ESG, poznać Twoje dotychczasowe działania w obszarze projektów skierowanych do pracowników i klientów Twojej firmy

  INTERESARIUSZE EVENTU

  Kolejny etap rozmów dotyczy tzw. interesariuszy projektu. Do kogo i dlaczego ma być kierowany? Jaki problem lub wyzwanie ma poruszyć tematyka Twojego wydarzenia? To przykładowe pytania, które zadamy Ci na tym etapie rozmów.

  NASZE REKOMENDACJE

  Proces kończymy analizą zebranych informacji i danych. Na tej podstawie przedstawiamy Ci najlepsze naszym zdaniem rekomendacje na organizację eventu powiązanego ze strategia ESG i działaniami CSR w Twojej firmie.

  Eventy Ekologiczne, ESG & CSR
  – napisz lub zadzwoń