Doradztwo we wdrożeniu i konfiguracji e-commerce na IdoSell (IAI)

Pomagamy w kompleksowym zbudowaniu, wdrożeniu i skonfigurowaniu sklepu internetowego B2C i B2B na platformie IdoSell, w oparciu o nasze praktyczne doświadczenie zdobyte podczas 4 lat budowania i prowadzenia własnego e-commerce na IAI Shop.

Poznaj szczegóły

Doradztwo we wdrożeniu i konfiguracji e-commerce na IdoSell (IAI)
– opis usługi

Z naszych obserwacji wynika, że dla wielu przedsiębiorców otwierających sklep internetowy lub uruchamiających sprzedaż B2B online, wybór odpowiedniego oprogramowania e-commerce stanowi spore wyzwanie.

Inwestorzy do wyboru mają platformy abonamentowe SaaS z gotowymi szablonami, takie jak IdoSell (dawniej IAI Shop), Shoplo i Shoper oraz platformy Open Source np. Woocommerce, Magento, czy Prestashop . Mogą też zamówić dedykowane oprogramowanie e-commerce tworzone specjalnie dla nich przez programistów.

Rozwiązania te są dość szczegółowo opisane na wielu stronach internetowych i w licznych artykułach, jednak z własnego doświadczenia wiemy, że najbardziej praktycznych informacji udzieli nam ktoś, kto sam od kilku lat stosuje dane rozwiązania np. w swoim e-commerce.

Dlatego w ramach tej usługi dzielimy się własnym doświadczeniem, które zdobyliśmy uruchamiając i prowadząc przez prawie 4 lata własny sklep internetowy na platformie IdoSell (IAI Shop). Dlatego też stworzyliśmy usługę, polegającą na doradztwie w wyborze odpowiedniej platformy e-commerce dla sklepu internetowego lub firmy sprzedającej swoje usługi lub produkty w modelu B2B oraz na praktycznej pomocy we wdrożeniu i konfiguracji ustawień sklepu internetowego na IdoSell (IAI Shop).

Doradztwo we wdrożeniu i konfiguracji e-commerce na IdoSell (IAI)
– dla kogo

Z naszej usługi najczęściej korzystają :

 1. Przedsiębiorcy, którzy dopiero zastanawiają się nad otwarciem swojego sklepu internetowego i szukają praktycznej wiedzy i informacji na temat plusów i minusów dostępnych platform dla e-commerce
 2. Osoby będące już w procesie tworzenia własnego e-commerce B2C lub B2B i stojące przed wyborem odpowiedniego oprogramowania
 3. Właściciele sklepów internetowych, którzy rozważają migrację swojego sklepu internetowego z innej platformy e-commerce na IdoSell
 4. Przedsiębiorcy, którzy już zdecydowali się na otwarcie sklepu internetowego na platformie IdoSell (IAI) i potrzebują pomocy w kwestiach wdrożeniowych i konfiguracyjnych
 5. Właściciele sklepów internetowych na IdoSell, potrzebujący doradztwa w wykorzystaniu możliwości jakie daje panel administracyjny IAI oraz w konfiguracji ustawień i wdrożeniu dodatkowych rozwiązań
 6. Właściciele firm, którzy potrzebują warsztatu lub szkolenia dla siebie bądź swoich pracowników w zakresie codziennej pracy z panelem administracyjnym IdoSell (IAI)

Jeśli mierzysz się z podobnymi wyzwaniami, umów się na bezpłatną konsultację, abyś mógł ocenić, czy nasze doświadczenie i wsparcie będzie pomocne dla Twojego biznesu.

Doradztwo we wdrożeniu i konfiguracji e-commerce na IdoSell (IAI)
– początek współpracy

Aby dobrze poznać sytuację, w jakiej znajduje się konkretna firma, współpracę rozpoczynamy od tzw. warsztatu zerowego, spełniającego kilka funkcji:

 1. Określamy miejsce, w którym znajduje się firma w procesie tworzenia, przebudowy lub konfigurowania ustawień swojego e-commerce lub witryny sprzedającej usługi B2B przez internet
 2. Określamy cele i potrzeby, jakie ma spełniać dana witryna sklepu internetowego B2C lub internetowej platformy sprzedażowej B2B
 3. Ustalamy obszary i zakres działań związanych z pracą na platformie IdoSell, w jakich dana firma potrzebuje wsparcia z naszej strony
 4. Określamy model współpracy i wstępną specyfikację dalszych działań

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem w swojej firmie sklepu internetowego na IdoSell, chcesz zacząć sprzedawać swoje produkty lub usługi w modelu B2B z wykorzystaniem tej platformy, albo już z niej korzystasz, ale potrzebujesz pomocy w konfiguracji ustawień, to zamów bezpłatną konsultację i opowiedz nam o sytuacjach, w których rozwiązaniu moglibyśmy Ci pomóc.

Zamów bezpłatną konsultację

Myślisz o skorzystaniu z IdoSell? Potrzebujesz porady i doradztwa we wdrożeniu sklepu na IAI, w konfiguracji ustawień Twojego e-commerce na IdoSell lub szkolenia w zakresie obsługi panelu administracyjnego sklepu? Umów się na bezpłatną konsultację, abyśmy mogli poznać Twoje potrzeby.

Modele współpracy

Audyt i doradztwo

Warsztat lub konsultacja dla e-commerce już działających na IdoSell, mająca na celu zidentyfikowanie obszarów wymagających poprawy, a także doradztwo w wyborze platformy e-commerce dla nowo powstających sklepów internetowych

Stała współpraca

Bieżąca obsługa w zakresie wprowadzania i konfigurowania danych w panelu administracyjnym IdoSell (np. produktowych), a także panelowych działań marketingowych (newslettery, UX, zarządzanie promocjami itp.)

Współpraca jednorazowa

Pomoc w momencie skumulowania dużej ilości prac w panelu administracyjnym, kiedy własne moce przerobowe firmy nie są wystarczające (np. rozszerzanie asortymentu, remont ustawień dotyczących dużych ilości produktów itp.)

Szkolenia z obsługi IdoSell

Szkolenia dla właścicieli i pracowników sklepu internetowego w zakresie obsługi panelu IdoSell. Tworzenie wewnętrznych procedur, instrukcji, procesów i metodologii działania

Doradztwo we wdrożeniu i konfiguracji e-commerce na IdoSell (IAI)
– obszary specjalizacji

Uruchomienie gotowego sklepu internetowego na platformie IdoSell jest poprzedzone wykonaniem szeregu działań programistycznych, wdrożeniowych i konfiguracyjnych, niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania.

Po prawie 4 latach praktycznego doświadczenia w uruchomieniu i prowadzeniu własnego e-commerce na IdoSell (IAI Shop) pomagamy innym firmom w następujących obszarach:

 1. Konfiguracja panelu administracyjnego w zakresie podstawowych ustawień (regulaminy, RODO, strony informacyjne, nadawanie uprawnień użytkownikom)
 2. Konfiguracja zarządzania magazynem i wysyłką zamówień (ustawienia typów magazynów, integracja systemów informatycznych, fulfillment, kurierzy, profile dostaw)
 3. Tworzenie bazy produktowej (pliki importowe, hurtowe dodawanie produktów, priorytety wyświetlania, filtrowanie, ścieżki dostępowe i menu produktowe, zestawy produktów)
 4. Tworzenie kart wszystkich produktów z uwzględnieniem UX i SEO
 5. Wdrażanie panelowych rozwiązań marketingowych wspierających sprzedaż w sklepie internetowym (promocje i oferty specjalne, newslettery, grafiki i bannery, systemowe wiadomości e-mail i sms, programy lojalnościowe)
 6. Szkolenia dla właścicieli i pracowników sklepu internetowego w zakresie obsługi panelu administracyjnego IdoSell (IAI)
 7. Projektowanie i budowa e-commerce na platformie IdoSell lub zmiana maski sklepu z wykorzystaniem maski standardowej lub indywidualnej, z uwzględnieniem UX

Doradztwo we wdrożeniu i konfiguracji e-commerce na IdoSell (IAI)
– czy warto

 • Posiadamy praktyczną wiedzę i doświadczenie zdobyte w czasie tworzenia oraz prawie 4 lat prowadzenia własnego e-commerce na platformie IdoSell (IAI)
 • Posiadamy również dużą wiedzę w pomocy i konfiguracji kilkudziesięciu sklepów internetowych i platform sprzedających usługi B2B lub B2C z wykorzystaniem IdoSell
 • Zazwyczaj koszty konsultacji są wielokrotnie niższe od kosztów błędów potencjalnie popełnianych przy otwieraniu i kontynuowanych podczas kolejnych miesięcy prowadzenia sklepu internetowego
 • Zaangażowanie konsultanta posiadającego praktyczną wiedzę w pracy z panelem IdoSell, zdobytą na własnych błędach, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne na samodzielne zdobycie praktycznego doświadczenia w tym zakresie

Doradztwo we wdrożeniu i konfiguracji e-commerce na IdoSell (IAI)
– jakie są koszty

Koszty naszego doradztwa są skalkulowane tak, aby przyniosły zwrot z inwestycji nawet w małych i średnich firmach. Pośród naszych klientów są zarówno bardzo małe, jak i duże sklepy internetowe.

Co je ze sobą łączy? Większość naszych klientów podchodzi do nas, jak do współpracy z prawnikiem, doradcą finansowym, czy np. architektem, czyli jak do inwestycji w pracę z doradcą i konsultantem, a nie jak do kosztu.

Naszemu działaniu przyświeca zasada, że “5 minut planowania oszczędza godzinę pracy”. Dlatego w łatwy i prosty sposób jesteśmy w stanie pokazać i udowodnić, że nasze projektowe i systemowe podejście do pracy na IdoSell może w świadomy sposób oszczędzić czas, nerwy i pieniądze przy jego wdrożeniu, konfiguracji, czy zmianie.

A co za tym idzie, zaplanowany w ten sposób proces, przyniesie nie tylko większy efekt i zwrot z inwestycji i da wdrażającej go firmie przewagę konkurencyjną na rynku, ale też sprawi nieporównywalnie większą satysfakcję z realizacji projektu.

Jeśli chcesz poznać koszty doradztwa dla swojej firmy, zamów poniżej bezpłatną konsultację i opowiedz o sytuacji w jakiej jesteś.

Chcesz porozmawiać?

Myślisz o skorzystaniu z IdoSell? Potrzebujesz porady i doradztwa we wdrożeniu sklepu na IAI, w konfiguracji ustawień Twojego e-commerce na IdoSell lub szkolenia w zakresie obsługi panelu administracyjnego sklepu? Umów się na bezpłatną konsultację, abyśmy mogli poznać Twoje potrzeby.

Wyślij zapytanie

Posłuchaj Podcastu E Com On

Nasi kluczowi klienci:

Zostaw namiar na siebie

A my szybciutko oddzwonimy :)


  Skontaktuj się z nami