fbpx

Agencja Eventowa Warszawa
Eventy Firmowe

W Warszawie, ale również w całej Polsce organizujemy wydarzenia firmowe dla przedsiębiorstw działających w modelu B2B i B2C, łącząc je ściśle z m.in. z ich firmową strategią sprzedażową, marketingową, wizerunkową czy employer brandingową, biorąc pełną odpowiedzialność za rezultat końcowy eventu.

Poznaj szczegóły

Organizacja Imprez Firmowych
w Warszawie

Organizacja imprezy firmowej nie polega naszym zdaniem jedynie na opracowaniu i przedstawieniu oryginalnego i kreatywnego pomysłu na firmowy meeting, imprezy plenerowe czy imprezy tematyczne. Według nas dobra organizacja eventów opiera się przede wszystkim o profesjonalne doradztwo i przeprowadzenie danej firmy (na każdym etapie realizacji eventu) przez całościowy proces opracowania celów wydarzenie, które mają być rezultatem i efektem końcowym danego eventu.

Dlatego warto podkreślić, że Stereomatic to nie jest typowy organizator imprez czy agencja eventowa (w tradycyjnym tego słowa znaczeniu), ale przede wszystkim doradca i konsultant, którego głównym celem jest zagwarantować danej firmie kompleksową organizacją eventów w taki sposób, aby finalnie przyniosło to oczekiwane jej efekty, które będzie można zmierzyć i rozliczyć po zakończeniu organizacji imprezy.

Według nas, pomysł jest wart dolara, a dopiero jego realizacja milion.

Poszukujesz Firmy Eventowej w Warszawie?

Zostaw swój numer, abyśmy mogli oddzwonić i sprawdzić jak możemy Ci pomóc i tym zakresie.


  Wydarzenia Firmowe Warszawa
  – Początek Współpracy

  W przypadku każdego projektu, którego się podejmujemy, najistotniejsze dla nas jest dla nas poznanie w każdym calu sytuacji klienta. Na początku tego procesu musimy bardzo dobrze zrozumieć cele firmy, które przed organizacją danego eventu stawia nas dany klient.

  Planując eventy firmowe i imprezy, jako agencja eventowa, która oferuje Ci swoje wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń firmowych, od samego początku współpracy najistotniejsze będzie dla nas poznania strategii Twojej firmy (np. marketingowej, sprzedażowej, czy employer brandingowej – w zależności od tego, z jakimi obszarami Twojej działalności event będzie powiązany), co będzie podstawą wspólnych działań i która będzie ściśle łączona z planowanym eventem.

  I nie ważne, czy chodzi tu np. o spotkania typu pikniki rodzinne, wieczory tematyczne, pikniki firmowe, czy inny rodzaj imprez integracyjnych. W każdym przypadku organizację każdego eventu firmowego rozpoczynamy od Warsztatu Startowego, podczas którego omawiamy 3 kluczowe aspekty:

  CO – dany event będzie komunikować – aby nasze usługi dopasować do Twoich celów biznesowych, musimy określić cele projektu i jego oczekiwane przez Ciebie efekty imprezy.

  DO KOGO – będzie komunikowany przekaz – aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania na eventy musimy również porozmawiać o personach odbiorców Twojego wydarzenia firmowego. Jest to doskonały moment procesu, aby dowiedzieć się jakich gości masz zamiar zaprosić na planowane wydarzenie.

  JAK – będziemy to komunikować – lata doświadczeń pokazały nam, że nie ma eventów firmowych, które tak po prostu są dla każdego. Dlatego w tym momencie procesu planowania eventu ustalamy “plan drogi”, który pozwoli nam osiągnąć zamierzony przez klienta cel planowanego spotkania.

  Warsztat Startowy, który jest wstępem do często skomplikowanego i kosztownego procesu organizacji wydarzenia, który pozwala firmie sprawdzić i poznać nasze kompetencje, a także upewnić się, czy nasze podejście jest zbieżne z kulturą pracy jej oczekiwaniami.

  Zobacz nasze usługi
  – events i marketing

  Interesują Cię eventy firmowe w Warszawie?

  Szukasz firmy eventowej w Warszawie lub organizatora eventów na Mazowszu i chcesz zorganizować spotkanie dla swoich pracowników lub klientów? Chcesz aby te działania wyróżniły Twoją firmę na rynku? Umów się na rozmowę z jednym z naszych specjalistów. Kliknij w poniższy przycisk.

  Agencja eventowa Warszawa
  – dla kogo

  Z naszego wsparcia najczęściej korzystają:

  • Firmy, które stawiają na profesjonalizm i oczekują niesztampowego i nieschematycznego podejścia do organizacji eventu firmowego czy to planując event w Warszawie czy na terenie Mazowsza
  • Firmy, które szukają nie tylko samej usługi eventowej, ale przede wszystkim kompleksowej organizacji spotkania firmowego w Warszawie tj. od A do Z
  • Firmy z Warszawy ale również z całej Polski, dla których firma eventowa ma być nie tylko dostawcą usługi eventowej, ale przede wszystkim partnerem, który dysponuje praktycznym doświadczeniem w zakresie wsparcia sprzedaży i marketingu B2B, działań wizerunkowych i employer brandingowych.
  • Zarząd i managerowie firm, którzy chcą zmienić podejście do organizacji eventów np. dla pracowników lub klientów i przestać traktować spotkania firmowe jedynie jak koszt, a zacząć podchodzić do planowania wydarzeń, jak do przynoszącej wymierny zwrot inwestycji
  • Przedsiębiorstwa z Warszawy ale nie tylko, które nie dysponują odpowiednimi zasobami i czasem (np. zbyt małym działem marketingu, employer brandingu itp albo które w ogóle ich nie mają), aby kompleksowo przygotować i zrealizować go od A do Z.
  • Firmy, które nie interesują typowe agencje eventowe w Warszawie, sztampowa organizacja imprez, czy standardowa organizacja eventów, ale oczekują strategicznego i wielowymiarowego podejścia do oferty, potrzeb klienta i organizacji wydarzeń firmowych.

  Spotkania Firmowe Jakie Organizujemy

  Konferencja Warszawa

  Spotkania dla pracowników lub kontrahentów firm, często ściśle powiązane ze strategią employer brandingową, marketingowa, wizerunkową lub sprzedażową danej firmy

  Gala Firmowa Warszawa

  Firmowy event skierowany do partnerów biznesowych lub pracowników, organizowany w ciekawych miejscówkach eventowych lub najlepszych hotelach w stolicy

  Szkolenia Warszawa

  Warsztaty i szkolenia, często powiązane z organizacją imprezy firmowej, skierowane zarówno do pracowników jak i kontrahentów, często z zawierające elementy team buildingu czy employee experience

  Wyjazd Integracyjny Warszawa

  Imprezy integracyjne i spotkania firmowe organizowane na terenie Warszawy lub na terenie całego kraju, kierowane do pracowników lub klientów

  Agencja Eventowa Warszawa – dlaczego warto?
  – dlaczego warto

  • Bo jako agencja eventowa w naszej ofercie proponujemy organizację wydarzeń nie tylko w stolicy, ale na terenie całego kraju i w wielu krajach Europy, a naszą specjalnością jest strategiczne i procesowe podejście do wyznaczonych celów eventu, za których efekt bierzemy pełną odpowiedzialność
  • Bo mamy blisko 15 letnie doświadczenie w realizacji wszelkiej maści eventów, a w portfolio naszej agencji eventowej znajdziesz liczne wydarzenia, nasze przykładowe realizacje w tym zakresie to m.in. wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje, które przeprowadziliśmy dla takich firm jak Skanska, Raben, Press Glass, De Dietrich, Phoenix Contact, Orlen Asfalt czy Eto Magnetic
  • Bo współpracujemy w całej Polsce z dużą ilością sprawdzonych partnerów, dostawców usług eventowych czy najlepsze lokalizacje czy catering
  • Bo kompleksowa realizacja eventu na każdym etapie realizacji eventu nie jest dla nas wyjątkiem, a regułą i standardem każdej realizacji, której się podejmujemy z pełnym zaangażowaniem w każdy projekt i dbając o każdy najdrobniejszy szczegół.
  • Bo organizując event i wydarzenia firmowe bierzemy jako zespół profesjonalistów i agencja eventowa odpowiedzialność za oczekiwane efekty, cały proces planowania i organizacji danego działania projektu od A do Z

  Agencja Eventowa Warszawa

  Szukasz firmy eventowej z Warszawy lub chcesz zorganizować event firmowy w stolicy? Firmy która zaplanuje i zorganizuje Twój event firmowy od A do Z? Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich celach. Kliknij w przycisk.

  Wyślij Zapytanie

  Nasi Wybrani Klienci

  Firma Eventowa Warszawa

  Szukasz firmy, która zajmuje się organizacją eventów? Chcesz zorganizować event firmowy w Warszawie? Umów się na krótką rozmowę z nami, podczas której ustalimy jak możemy Ci pomóc. Kliknij w przycisk, aby umówić się na rozmowę.

  Skontaktuj się z nami