fbpx

25-lecie Press Glass
– Opis Projektu:

SZCZEGÓŁY: Dla firmy Press Glass, jednego z największych producentów szkła budowlanego w Europie, zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy od A do Z galę z okazji jubileuszu 25-lecia istnienia firmy. Coroczne spotkanie dla pracowników i gości firmy Press Glass, które tym razem połączone było z jubileuszem firmy poprowadził Tomasz Kammel.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia był urodzinowy, autorski, wyprodukowany i wyreżyserowany przez naszą agencję koncert w wykonaniu Mateusza Ziółko oraz Orkiestry Krzysztofa Pszony, w czasie którego pracownikom Press Glass podziękowano za 25-lat wspólnej pracy.

Koncertowi składał się ze specjalnie przygotowanego i odnoszącego się do historii firmy repertuaru oraz przygotowane na potrzeby wydarzenia materiały video, które po spotkaniu zostały wydane na płytach DVD i rozdane pracownikom firmy.

Gwiazdą eventu był brytyjski wokalista soulowo – jazzowy Myles Sanko, który w ramach promującej nową płytę trasy koncertowej po Europie wystąpił na zamkniętym koncercie specjalnie dla pracowników Press Glass S.A.

W trakcie wydarzenia wystąpili również artyści z grupy akrobatycznej Fly Cube, event uświetniły pokazy barmańskie, a dyskotekę poprowadził Hirek Wrona.

ILOŚĆ OSÓB: 320
MIEJSCE: Hotel Double Tree By Hilton w Łodzi
Odpowiedzialność Stereomatic: Inwestor Zastępczy (pełna produkcja i koordynacja wydarzenia)
Czas przygotowania projektu: 7 miesięcy

25-lecie Press Glass
– Zobacz Making Off:

 

Potrzebujesz Kompleksowej Organizacji Eventu?

Zostaw swój numer, oddzwonimy i porozmawiamy jak możemy Ci pomóc.
    Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

    Zobacz nasze usługi eventy i marketing B2B

    Skontaktuj się z nami