fbpx

Opis projektu:
Cykl warsztatów dla Eto Magnetic

SZCZEGÓŁY: Dla firmy produkcyjnej Eto Magnetic przeprowadziliśmy 3 letni program warsztatowo – szkoleniowy, w którym udział wzięło kierownictwo firmy.

Spotkania zostały poprzedzone analizą sytuacji w firmie i program, trenerzy, część integracyjna i szkoleniowa, zostały dopasowane jej wyniku. Bezpośrednim zleceniodawcą spotkań był dyrektor zarządzający tymże przedsiębiorstwem.

W trakcie 3 lat odbyło się 25 spotkań, w którym udział wzięło 14 trenerów. Tematyka warsztatów dotyczyła m.in. zrządzania sytuacjami kryzysowymi, współpracą w zespole, asertywności, zarządzania finansami firmy, autoprezentacji, realizacją projektów itd.

Każde spotkanie trwało dwa dni, a część wieczorna miała na celu integrację zespołu. W trakcie części team buildingowej przygotowaliśmy m.in. warsztaty gotowania, parzenia kawy, robienia sushi, turniej starych komputerów, składanie Maszyny Goldberga, grę fabularną, rajd rowerowy, offroad, spływ kajakowy, wyjście w góry, warsztaty pieczenia chleba, pokazy chemiczne itd.

Firma Stereomatic odpowiadała za całościową koncepcję, kreację, produkcję i organizację wydarzenia od A do Z. Odpowiadaliśmy również za dobór trenerów i część “miękką”, która w pełni była ustalana zarówno z dyrektorem przedsiębiorstwa, jak i z działem HR / employer branding.

ILOŚĆ OSÓB: 7-14 (na każde spotkanie / zależnie od charakteru)
ILOŚĆ SPOTKAŃ: 25
MIEJSCE: Różne lokalizacje – Dolny Śląsk, Wielkopolska
Odpowiedzialność Stereomatic: Inwestor Zastępczy (pełna produkcja i koordynacja całości – od A do Z)
Czas realizacji projektu: 3 lata
Czas poprzedzający przygotowania do projektu: 8 miesięcy

Zamów Bezpłatną Konsultację

Porozmawiajmy, bo warto rozmawiać. Podczas krótkiej bezpłatnej rozmowy wspólnie ocenimy, czy i jak możemy Ci pomóc rozwiązać Twój problem lub wesprzeć Cię w realizacji Twojego wyzwania.

Skontaktuj się z nami