fbpx

Opis Projektu
70-lecie Hiab na Świecie

SZCZEGÓŁY:  Dla firmy Hiab (część grupy Cargotec) przygotowaliśmy i wyprodukowaliśmy event z okazji otwarcia nowej inwestycji w Stargardzie (woj. zachodniopomorskie), połączony ze świętowaniem 70-lecia istnienia firmy na świecie.

W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście z kilkunastu krajów na świecie, zaproszeni dziennikarze, włodarze Stargardu i województwa zachodniopomorskiego, a także pracownicy Hiab.

Wydarzenie odbyło się w specjalnie dla tego celu zaaranżowanej przestrzeni hali fabrycznej, co wymagało to m.in. zbudowania specjalnej scenografii.

Event był transmitowany na żywo do wszystkich spółek Hiab / Cargotec na świecie. Dodatkowo w trakcie wydarzenia uczestnicy spotkania łączyli się online w ramach konferencji prasowej z dziennikarzami zgromadzonymi na Międzynarodowych Targach Aut Użytkowych IAA Hannover.

W Stereomatic byliśmy odpowiedzialni za kompleksową produkcję i realizację spotkania od A do Z, w tym za obsługę PR wydarzenia. W ramach organizacji bezpośrednio współpracowaliśmy z departamentami marketingu Hiab w Szwecji i w Finlandii.

Podczas spotkania gwiazdą wydarzenia był Wojtek Mazolewski Quintet. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na lunch, którego podanie wymagało przygotowanie pełnego zaplecza kulinarnego w hali fabryki.

ILOŚĆ OSÓB: 200
MIEJSCE: Hala Fabryczna Hiab Stargard
Odpowiedzialność Stereomatic: Inwestor Zastępczy (pełna produkcja i koordynacja wydarzenia od A do Z)
Czas przygotowania projektu: 5 miesięcy

Zobacz nasze pełne portfolio

Zamów Bezpłatną Konsultację

Porozmawiajmy, bo warto rozmawiać. Podczas krótkiej bezpłatnej rozmowy wspólnie ocenimy, czy i jak możemy Ci pomóc rozwiązać Twój problem lub wesprzeć Cię w realizacji Twojego wyzwania.

Skontaktuj się z nami