CYKL 20 EVENTÓW SZKOLENIOWYCH DLA ETO MAGNETIC

Gdzie: Różne lokalizacje na terenie Dolnego Śląska
Kiedy: 21 spotkań od stycznia 2014 do grudnia 2016 roku
od 7 do 16 osób na każdym spotkaniu

W ramach trzyletniego autorskiego projektu przygotowaliśmy 21 spotkań szkoleniowych dla kadry managerskiej wrocławskiej firmy Eto Magnetic.

Ww. działania poprzedzone zostały audytem przeprowadzonym przez współpracującego z agencją trenera. W jego wyniku została opracowana autorska siatka działań warsztatowych, połączonych z elementami team buildingowymi.

Po stronie agencji leżało nie tylko merytoryczne przygotowanie warsztatów i dobór trenerów, ale również pełna logistyka, booking hoteli, koordynacja podwykonawców.

W ramach projektu udział wzięło łącznie 9 trenerów. Tematyka spotkań dotyczyła m.in. komunikacji, zarządzania, sytuacji kryzysowych, planowania, prezentacji, perswazji, presji i asertywności.

Spotkania odbywały się w różnych lokalizacjach (hotelach) na terenie Dolnego Śląska. Jeśli chodzi o część integracyjną uczestnicy zostali zaproszeni m.in. na warsztaty gotowania, warsztaty sushi, warsztaty chemiczne, baristyczne, off road z przygodami czy spływ kajakowy.

Wspólnie budowaliśmy tzw. Maszynę Goldberga, byliśmy na nartach, czy na górskiej wyprawie rowerowej. Stworzyliśmy dedykowaną na potrzebę szkolenia grę fabularną. Przygotowaliśmy spotkanie z zawodowym krupierem, czy mistrzem świata w trikach bilardowych.

Zaprosiliśmy również do zabawy starymi komputerami, w czasie której uczestnikom spotkania udostępniliśmy takie maszyny jak Amiga, Atari, ZX Spectrum, Commodore 64, czy stare konsole Nitendo.