fbpx

Jak zbudować platformę sprzedażową dla B2B Online aby wygenerować jak największą sprzedaż?

Jesteś producentem, właścicielem hurtowni, resellerem czy dystrybutorem, który sprzedaje albo chce sprzedawać przez internet w modelu B2B? Chcesz dobrze zrozumieć potrzeby Twojego klienta i sprzedawać więcej? Posłuchaj 22 odcinka podcastu E Com On!

Posłuchaj Podcastu:

W tym odcinku podcastu opowiadamy m.in.:

  • jak problem użytkowania platform sprzedażowych B2B widzimy z 2 perspektyw tj. użytkownika takich platform (robiąc w nich zamówienia do naszego sklepu internetowego), jak i projektanta takich rozwiązań (projektując tego typu rozwiązania dla naszych klientów)?
  • co bardzo często bagatelizują firmy zamawiające zbudowanie platformy sprzedażowej B2B, a co jest kluczowe dla ich klientów i użytkowników, co zamiast budować współpracę i zaufanie powoduje gniew i frustrację?
  • o tym co sprawia, że nawet po wydaniu bardzo dużej ilości pieniędzy na stworzenie platformy sprzedażowej B2B online w dalszym ciągu handlowcy przyjmują od klientów zamówienia przez e-mail, exel czy telefonicznie, mimo tego, że platforma jest i działa?
  • na co należy szczególnie zwrócić uwagę podchodząc do projektowania platformy sprzedażowej B2B online w małej lub średniej firmie, hurtowni czy przedsiębiorstwie, chcąc sprzedawać przez internet
  • jakich błędów należy się wystrzegać i o czym nie wolno zapominać rozpoczynając taki proces?

Jesteś właścicielem firmy, który chciałby przenieść procesy związane ze sprzedażą do internetu? Potrzebujesz procesowego wsparcia w tym zakresie? Napisz: konsultacje@stereomatic.pl

Zasubskrybuj nasz podcast. Wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia o jego nowych odcinkach

Słuchaj, jak Ci najwygodniej

Sprawdź również:

Zamów Bezpłatną Konsultację

Jesteś właścicielem firmy, który chce sprzedawać, albo sprzedaje w modelu B2B w internecie? Chcesz rozwijać swoją sprzedaż i potrzebujesz wsparcia w tym zakresie? Umów się z nami na krótką rozmowę i opowiedz o swoich wyzwaniach i problemach.

    Subskrybuj Podcast

    Zasubskrybuj Podcast E com On, a poinformujemy Cię mailowo, jak tylko pojawi się nowy odcinek.