fbpx

Eventy Firmowe Wspierające Działania
Employee Experience i HR

Planujesz Organizację Eventu?

Jesteś ciekaw, jaką wartość możemy wnieść w Twojej firmie w temacie działań eventowych, marketingowych czy employer brandingowych? Wypełnij prosty formularz, abyśmy mogli umówić się na krótką i niezobowiązującą rozmowę.

Umów się na rozmowę z nami

O nas

Nazywamy się Kamila i Damian Haftkiewiczowie i prowadzimy pierwszą agencją w Polsce zajmującą się eventami i live marketingiem B2B, która  specjalizuje się w holistycznym  łączeniu strategii marketingowej, employer brandingowej, PR’owej, HR’owej, czy sprzedażowej z organizacją szeroko rozumianych wydarzeń.

Od 15 lat projektujemy dla naszych klientów strategie eventowe. Kompleksowo, od A do Z planujemy i organizujemy z naszym zespołem wydarzenia, biorąc pełną odpowiedzialność za efekt końcowy.

Event to dla nas narzędzie do osiągniecia celów biznesowych naszych klientów , a nie jedynie impreza. Myśl przewodnia naszego działania i pracy z klientami brzmi: “Pomysł jest wart dolara, a jego realizacja milion”.

Nasi Kluczowi Klienci

Kompleksowo Zorganizujemy Twój Event od A do Z

Planujesz organizację eventu? Zostaw namiary na siebie. Odezwiemy się w ciągu 24h. Sprawdź nas!
    Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności