fbpx

Szkolenia Dla Managerów Sprawdź Case Study Firmy Eto Magnetic

Zobacz, jak dla managerów firmy Eto Magnetic (lider w produkcji elektromagnesów dla branży automotive na świecie) zaprojektowaliśmy, wdrożyliśmy i kompleksowo zrealizowaliśmy trzyletni cykl warsztatów i szkoleń dla kierownictwa firmy, ściśle powiązany ze zmianą polityki employer brandingowej w firmie.

Przeczytaj więcej

O tym, jak przebiegł projekt opowiada nasz klient
Posłuchaj na:

Szkolenia Dla Managerów (studium przypadku)

Polski oddział Eto Magnetic we Wrocławiu będąc częścią Eto Gruppe stanowi drugi co do wielkości zakład produkcyjny firmy na świecie.

Firma produkuje produkty elektromagnetyczne do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Kluczowe obszary działania obejmują rozwój pneumatycznych i hydraulicznych zaworów elektromagnetycznych.

Firma istnieje w Polsce od 2000 roku i zatrudnia ponad 600 osób.

Szkolenia Dla Managementu
– początek współpracy

Początkiem współpracy z Eto Magnetic była potrzeba zorganizowania w firmie warsztatu / szkolenia związanego z wyzwaniami dotyczącymi rozwoju i zmiany struktury firmy. Przedsiębiorstwo rozrosło się, a nowe wyzwania i cele firmy nie były w pełni skorelowane z przygotowaniem pracowników przedsiębiorstwa do zaistniałych zmian.

Początkiem współpracy z Eto Magnetic był Warsztat Strategiczny, podczas którego szczegółowo określiliśmy problemy i wyzwania firmy, a przede wszystkim cele, do których ww. działania miały doprowadzić firmę Eto Magnetic w krótkim, średnim i długim okresie czasu od zakończenia projektu.

W warsztacie i planowaniu działania udział wziął Dyrektor Zarządzający przedsiębiorstwa, który był głównym inicjatorem przedsięwzięcia.

Warsztaty dla Top Managerów
– proces planowania projektu

Elementem Warsztatu Strategicznego, który odbyliśmy z Klientem, a więc fazy wstępnej pracy nad projektem, była dogłębna analiza firmy, która dotyczyła m.in.

 • problemów, z jakimi dyrektor zarządzający firmą, a także osoby, które miały wziąć udział w projekcie, mierzą się w ramach współpracy
 • sytuacji kryzysowych, konfliktów i innych zdarzeń, które miały miejsce w firmie, a które miały bezpośredni wpływ na np. wyniki, atmosferę, współpracę itd.
 • celów, jakie firma chce osiągnąć przez realizację tego projektu oraz o efektach (krótko, średnio i długoterminowych)
 • wartości firmy, które mieli doświadczać uczestnicy projektu w trakcie jego przebiegu
 • strategii firmy oraz polityki employer brandingowej
 • sposobów, w jaki będziemy mierzyć zwrot z inwestycji

Szkolenia Dla Managerów
Projekty Szyte Na Miarę

Szukasz wysokiej klasy szkoleń dla managerów Twojej firmy
Potrzebujesz "uszycia" projektu na miarę i kompleksowej obsługi?
Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę,
podczas której ustalimy jak najlepiej możemy Ci pomóc.

Umów Się Na Rozmowę

Rezultat i efekty współpracy
– jak zrealizowaliśmy cele klienta

W rezultacie nasza firma przygotowała, zaprojektowała i zrealizowała dla Eto Magnetic cykl szkoleń i warsztatów, które odbyły się w ciągu trzech lat. Wszystkie odbywały się według podobnego schematu tzn:

 • piątek rano przyjazd na miejsce (do wybranego przez nas i zarekomendowanego hotelu)
 • całodniowy warsztat w wybranej tematyce i z dobranym do problemu / etapu / sytuacji trenerem
 • popołudnie / wieczór poświęcone na integrację w zespole
 • sobota rano do godzin popołudniowych druga część warsztatu
 • sobota popołudniu powrót do Wrocławia

Za projekt i jego organizację odpowiadaliśmy kompleksowo tj. od A do Z.

Szkolenia Dla Menadżerów
– zdjęcia z części integracyjnej / szkoleniowej

Szkolenia Menadżerskie Dla Firm
– zakres naszej odpowiedzialności

Zakres naszej usługi polegał na:

 • Przygotowaniu założeń i podstaw realizacji warsztatów powiązanych z polityką employer brandingową firmy – poznanie oczekiwanych celów firmy, zdiagnozowanie problemu itd.
 • Przygotowanie strategicznego audytu z udziałem trenera / coacha wiodącego, którego diagnoza była podstawą przygotowania programu warsztatów
 • Pełnej produkcji i reżyseria cyklu spotkań (hotele, catering, sale szkoleniowe, część integracyjna)
 • Dobór tematyki warsztatów i trenerów pod konkretne cele i oczekiwania firmy
 • Przygotowanie raportu i audytu po zakończeniu cyklu warsztatowo – szkoleniowego

Warsztaty dla Eto Magnetic
– podsumowanie i referencje

W pierwszym sezonie (który trwał rok) wiodącym trenerem i coachem był Robert Kozak, były szef Brian Tracy International, jeden z topowych szkoleniowców w Polsce.

W drugim i trzecim roku warsztatów w spotkaniach udział wzięło kilkunastu trenerów, których ekspercka wiedza dotyczyła wybranych zagadnień i tematów związanych m.in. z zarządzaniem firmą, motywowaniem, finansami, prowadzeniem spotkań z pracownikami, sytuacjami kryzysowymi, asertywnością.

Spotkania odbywały się raz na 1-1,5 miesiąca (z wyłączeniem okresu wakacyjnego) w różnych obiektach na terenie Dolnego Śląska. Łącznie odbyło się 17 spotkań w których udział wzięły osoby zarządzające firmą. Po przerwie spowodowanej pandemią wróciliśmy do serii spotkań z kierownictwem Eto Magnetic.

Szkolenia Miękkie Dla Managerów
– jak możemy Ci pomóc?

Jeśli mierzysz się z problemami dotyczącymi komunikacji, współpracy, przywództwa, sprzedaży, rozwoju lub motywacji w Twoim zespole, a działania które realizowałeś do tej pory nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, to umów się z nami na krótką rozmowę.

Podczas niej zadamy Ci szereg pytań i wspólnie ustalimy czy i jak możemy Ci pomóc.

Warsztaty i Szkolenia Dla Managerów
Tylko Projekty “szyte na miarę”
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

  Szkolenia Miękkie Dla Menadżerów
  Szybki Kontakt: