fbpx

Agencja Eventowa Wrocław
– najnowszy ranking 2023/24

Planujesz organizację eventu w Twojej firmie? Chcesz go zorganizować na Dolnym Śląsku, albo szukasz sprawdzonej i polecanej agencji eventowej z Wrocławia? Sprawdź nasz ranking: Agencja Eventowa Wrocław 2023/24 i znajdź najlepszego organizatora Twojego wydarzenia np. konferencji, imprezy firmowej, wyjazdu integracyjnego, gali, jubileuszu czy spotkania biznesowego. Zobacz więcej.

Ten artykuł przeczytasz w 10 minut

Organizatorzy Eventów we Wrocławiu
– z tego artykułu dowiesz się

 • jakie firmy eventowe działają we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku
 • w czym się specjalizują i na jaką pomoc lub wsparcie możesz liczyć z ich strony
 • które z nich są według nas warte polecenia i jakie mają doświadczenie w zakresie organizacji eventów
 • do jakich firm eventowych warto wysłać zapytanie, czy brief dotyczący organizacji eventu dla Twojej firmy
 • jak takie zapytanie przygotować, aby otrzymać rzetelną ofertę

Lista Agencji Eventowych we Wrocławiu
– posłuchaj w formie podcastu

Po co i dla kogo stworzyliśmy ten ranking?

Zauważyliśmy, że wiele firm szuka sprawdzonego organizatora wydarzeń. Firmy eventowej, która jest warta polecenia, ma dobre referencje i atrakcyjne realizacje, a przez to jest godna zaufania.

Z naszego doświadczenia wynika, że wiele firm, które planują organizację spotkania dla swoich pracowników lub klientów zadaje sobie te same pytania. Jaka firma eventowa będzie odpowiednia dla na nas? Jak wybrać tą, która najlepiej obsłuży nasze wydarzenie? Na co zwrócić uwagę? Jak dokonać wyboru?

Dlatego stworzyliśmy pierwszy w Polsce ranking najlepszych firm organizujących eventy firmowe, konferencje, jubileusze, gale, czy wyjazdy integracyjne, które działają na terenie aglomeracji wrocławskiej tj. we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku.

Celem tego rankingu jest pomoc firmom takim jak Twoja, które szukają sprawdzonej i polecanej agencji eventowej, w podjęciu decyzji, co do wyboru organizatora ich wydarzenia firmowego. Dlatego w jednym miejscu zebraliśmy wszystkich (naszym zdaniem) godnych polecenia organizatorów wydarzeń, którzy działają w stolicy Dolnego Śląska, czyli we Wrocławiu.

Dla kogo ta wiedza może być przydatna?

 • Po pierwsze nasz ranking może być szczególnie wartościowy dla firm z innych regionów Polski niż Dolny Śląsk, które chcą przyjechać do Wrocławia lub w jego okolice wraz ze swoimi klientami, czy pracownikami i zorganizować właśnie tutaj swój event i szukają partnera, który dobrze zna lokalny rynek i możliwości
 • Po drugie informacje te mogą być istotne dla firm działających na Dolnym Śląsku, które we Wrocławiu lub w jego okolicach chcą zorganizować event i szukają organizatorów wydarzeń, którzy działają na tym obszarze kraju
 • Po trzecie nasze zestawienie może być istotne i ważne dla firm, które działają na Dolnym Śląsku i które szukają lokalnej agencji eventowej, natomiast event dla swoich klientów, czy pracowników chcą zorganizować niekoniecznie lokalnie tzn. może się on odbyć w innym regionie Polski, a nawet poza nią
Agencja Eventowa Wrocław Lista
Co ta wiedza Ci da i jak pomoże w Twoim zadaniu?

Przede wszystkim pomoże Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Zamiast po omacku wysyłać oferty do wielu firm eventowych, dzięki temu zestawieniu, w zależności od tego, jakiego typu eventu szukasz, będziesz mógł skontaktować się z wybranymi firmami eventowymi z Wrocławia, które specjalizują się w danym rodzaju eventów.

Dodatkowo, na końcu naszego rankingu umieściliśmy wartościowe linki do innych naszych artykułów i podcastów, w których znajdziesz podpowiedzi w zakresie np. wyboru hotelu, czy lokalizacji na event, przygotowania umowy z firmą eventową, oszacowania budżetu na organizację eventu, czy przygotowania Twojej firmy do organizacji eventu firmowego. Dzięki temu uzyskasz dodatkową wiedzę, jak dobrze przeprowadzić wybór firmy eventowej.

Metodologia i założenia rankingu wrocławskich agencji eventowych

Ważne jest, że ranking najlepszych firm eventowych we Wrocławiu 2023/24 nie odpowiada na pytanie, którą agencję powinieneś wybrać jako producenta Twojego eventu. Dlaczego? Bo organizatorów wydarzeń, konferencji, wyjazdów firmowych, czy jubileuszy jest wielu, a ostatecznego wyboru dokonujesz Ty.

Nie wiemy też, jaki cel przyświeca organizacji Twojego eventu, bo każda firma chce zorganizować swoje wydarzenie z innego powodu i dla innego efektu. Organizatorzy eventów też są różni i każdy z nich wyróżnia się w czymś innym i ma inną specjalizację. Nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi, która agencja eventowa działająca we Wrocławiu jest najlepsza.  

Jedno jest pewne, że nasz ranking pomoże Ci wybrać 2-3 firmy eventowe, do których warto będzie wysłać zapytanie o organizację wydarzenia dla Twojej firmy. Jak takie zapytanie przygotować piszemy na końcu rankingu najlepszych firm eventowych.

Ważne jest również, że nasze zestawienie nie pokazuje wszystkich organizatorów eventów działających na Dolnym Śląsku, czy we Wrocławiu. Dlaczego? Bo aby dana firma znalazła się w tym rankingu musiała spełniać następujące kryteria.

Agencja Eventowa Kompleksowa Organizacja Konferencji
Minimum 5 lat na rynku, albo dłużej

Agencje eventowe, które znalazły się w tym rankingu, musiały działać minimum 5 lat, a najlepiej dłużej, co było jednym z kryteriów naszej oceny.

Organizacja i obsługa konferencji
Szerokie portfolio i bogata oferta eventowa

Dodatkowo, agencje te musiały mieć szerokie portfolio eventowe tj. brak wąskiej specjalizacji w organizacji eventów

Event Konferencyjny Organizacja
Minimum 5 dużych klientów na swoim koncie

Ważnym elementem była ilość i wielkość organizowanych eventów, a także rozpoznawalność klientów agencji

Organizacja Konferencji Biznesowej Agencja Eventowa
Ogólnopolski, a nie lokalny zasięg organizacji eventów

Priorytetem były te agencje eventowe, które działają na terenie całej Polski, a nie tylko we Wrocławiu (wyżej w rankingu znalazły się również firmy eventowe organizujące eventy poza naszym krajem)

Event Konferencyjny
Kompleksowa Organizacja Eventów od A do Z

W rankingu pominęliśmy tzw. dostawców usług eventowych, a skupiliśmy się na agencjach eventowych, które są wstanie zorganizować event całościowo

Jubileusz Firmy Organizacja Event
Unikatowe USP, czyli wyróżnik agencji eventowej

Ważnym kryterium był tzw. USP, a więc tzw.  Unique Selling Proposition. O co chodzi? O wartość dodaną albo specjalizację, którą dana agencja może zaoferować Twojej firmie.

Dlatego też w naszym rankingu najlepszych firm eventowych z Wrocławia 2023/24 nie znajdziesz firm, które dostarczają pojedyncze usługi eventowe. Umieściliśmy w nim tylko i wyłącznie organizatorów wydarzeń, konferencji, imprez firmowych, czy gali, które świadczą kompleksowe usługi eventowe od A do Z.

A te, które znajdziesz poniżej przedstawiliśmy alfabetycznie.

No to zaczynamy!

Szukasz Czegoś Więcej Niż
Tylko Agencji Eventowej?

Chcesz zorganizować event dla swoich pracowników lub klientów?
Szukasz świeżego podejścia i oryginalnych rozwiązań?
Kliknij w poniższy przycisk i umów się na krótką rozmowę,
podczas której ustalimy jak najlepiej możemy Ci pomóc.

Zostaw kontakt do siebie

Firmy Eventowe we Wrocławiu
– pikniki firmowe

Agencja Eventowa Wrocław Oferta
Argentum Event specjalizuje się w wyjazdach integracyjnych, team buildingu, w piknikach firmowych, imprezach tematycznych, galach i jubileuszach, w otwarciach inwestycji, działaniach incentive travel, konferencjach, targach i imprezach świątecznych. Można powiedzieć, że działalność Argentum Event, jest bardzo szeroka i uniwersalna, podobnie jak w innych firmach organizujących eventy i wydarzenia firmowe we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku.

W portfolio Argentum Event można znaleźć ciekawe realizacje eventowe dla takich firm jak między innymi: ZPUE, GE Aviation, Qatar Airways, Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej, WAL-MAR, Jowat, PGE, Ten Square Games.

Warto dodać, że firma eventowa Argentum znalazła się w 2022 roku w TOP 3 agencji eventowych najlepiej ocenianych przez klientów. Badanie zostało przeprowadzone przez agencję badawczą Kantar Polska na zlecenie Media Marketing Polska.

Argentum Event posiada również polisę OC na kwotę 1 miliona złotych, a także wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i stosowną gwarancję ubezpieczeniową, co pozwala jej organizować zagraniczne wyjazdy incentive.

Dla kogo: Agencja eventowa Argentum to firma, do której zapytanie i brief powinny wysłać te firmy, które szukają partnera do organizacji dużego i złożonego wydarzenia. W realizacjach Argentum na pierwszy plan wybijają się przede wszystkim biesiady i pikniki, których firma realizuje najwięcej. W portfolio firmy przeważają również wszelakie imprezy tematyczne typu impreza w klimacie PRL, James Bond itp. Argentum chwali się również wieloma zorganizowanymi  przez ich zespół wyjazdami zagranicznymi typu incentive np. do Chorwacji, Berlina, czy Wietnamu.

USP: działalność w całej Polsce, szerokie portfolio, możliwość realizacji eventów poza Polską, duży zespół i własne zaplecze eventowe, a także wyróżnienia w rankingu Media Marketing Polska.

Reasumując: Argentum to firma eventowa, która głównie sprawdzi się przy typowych eventach takich jak duże pikniki, biesiady i gale. Jeśli szukasz eventów tego typu, to warto wysłać zapytanie do wrocławskiej agencji eventowej Argentum Event.

Agencja Eventowa Wrocław
– eventy biznesowe

Agencja Eventowa Wrocław
Agencja Eventowa Euro M, to organizator eventów specjalizujący się w obsłudze firm między innymi z rynku azjatyckiego, które mają swoje fabryki lub oddziały na terenie Dolnego Śląska. Zdecydowana większość realizacji tej firmy, to wydarzenia firmowe, gale, otwarcia inwestycji i innego rodzaju eventy, które organizuje dla firm produkcyjnych działających wokół Wrocławia.

Firma nie specjalizuje się w imprezach typu team building, imprezy integracyjne, czy pikniki. Działa zdecydowanie lokalnie tj. we Wrocławiu i w okolicy. Nie realizuje wydarzeń zagranicznych.

W portfolio Euro M znajdują się takie firmy jak np. Zalando, Nuctech, Amazon, Skanska, 7R, Volvo, Nestle, czy Vorwerk. Większości tych firm agencja eventowa Euro M organizowała otwarcia ich inwestycji.

Dla kogo: Agencja Euro M to zdecydowanie firma specjalizująca się w wydarzeniach biznesowych. Otwarcia inwestycji, wkopanie kamienia węgielnego, gale, czy wydarzenia firmowe to ich specjalizacja.

USP: specjalizacja w otwarciach inwestycji, współpraca z firmami azjatyckimi działającymi wokół Wrocławia

Reasumując: Jeśli szukasz firmy, która zorganizuje otwarcie Twojej inwestycji, galę firmową, czy spotkanie dla klientów lub pracowników Twojej firmy, warto wysłać zapytanie do agencji eventowej Euro M z Wrocławia.

Wrocławskie Firmy Eventowe
– gry miejskie

Gry Miejskie Wrocław ExploringAgencja Eventowa Exploring Events to działający od 15 lat we Wrocławiu organizator imprez team buildingowych, wyjazdów firmowych i integracyjnych oraz pikników z udziałem dzieci. Specjalizacją Exploring Events, są przede wszystkim gry miejskie i fabularne, których jest prekursorem w skali kraju.

Warto dodać, że firma eventowa Exploring Events działa nie tylko w obszarze B2B, bo statystycznemu “Kowalskiemu”, który mieszka we Wrocławiu i ma dzieci, agencja ta znana jest choćby z organizacji Festiwalu Krasnoludków, a więc popularnego na Dolnym Śląsku wydarzenia plenerowego, które odbywa się we wrześniu każdego roku.

Warto podkreślić, że Exploring Events działa w całym kraju, ale również realizowała eventy dla swoich klientów poza Polską. Nie jest to więc firma lokalna, tylko ogólnopolska.

W portfolio Exploring Events znajdują się takie firmy jak np.  3M, Toyota, Tauron Dystrybucja, HP, Eurobank, czy Empik.

Dla kogo: Agencja Exploring Events to firma, która zdecydowanie specjalizuje się w mniejszych wydarzeniach firmowych typu gry miejskie, pikniki, imprezy i wyjazdy integracyjne oraz imprezy firmowe z udziałem dzieci.

USP: zdecydowanie gry miejskie i gry fabularne, co jest najmocniejszą stroną Exploring Events, nie tylko w skali Wrocławia, ale całego kraju, a dodatkowo imprezy firmowe dla rodzin i eventy plenerowe.

Reasumując: Exploring Events to firma eventowa, która idealnie nada się przy mniejszych wydarzeniach firmowych, imprezach integracyjnych, i grach miejskich, w których się specjalizuje.

Agencja Eventowa Wrocław
– eventy CSR

Agencja Eventowa WrocławFabryka Wydarzeń to działająca na terenie całego kraju agencja eventowa, która w swoim portfolio ma różnorodne rodzaje eventów takie jak pikniki, imprezy integracyjne, czy jubileusze.

Warte wyróżnienia są działania CSR, które Fabryka Wydarzeń realizuje na przykład dla firmy Urtica, czy eventy typu road show realizowane ostatnio np. dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

W portfolio Fabryki Wydarzeń znajdują się eventy dla takich firm jak np.  Lidl, UPM, Ultimo, czy Soneta.

Dla kogo: Agencja eventowa Fabryka wydarzeń to firma z bogatym portfolio, która jest w stanie zorganizować każdy rodzaj eventów na terenie całej Polski

USP: to co wyróżnia Fabrykę Wydarzeń z Wrocławia na tle innych firm, to działania CSR oraz eventy typu road show

Reasumując: Fabryka Wydarzeń, to firma z bogatym portfolio, która podejmie się organizacji każdego rodzaju wydarzenia. Warto wysłać do niej zapytanie zwłaszcza, kiedy planujesz organizację działań CSR lub eventu typu road show dla swoich pracowników lub klientów.

Organizatorzy Eventów na Dolnym Śląsku
– gale firmowe i konferencje

Fox Events Agencja Eventowa WroclawFox Events to warszawsko – wrocławska agencja eventowa, działająca na terenie całej polski. Jako nieliczna z firm, które uwzględniliśmy w tym rankingu, komunikuje łączenie działań eventowych z tzw. live marketingiem. Zdecydowanie jednak działania te skupiają się na eventach skierowanych do klienta B2C.

W portfolio Fox event wybijają się również imprezy typu pikniki, gale firmowe, jubileusze oraz wyjazdy integracyjne. W ofercie Fox Events znajdziemy również wzmiankę o organizacji imprez masowych.

W portfolio Fox Events znaleźć można wiele znanych i dużych firm jak np. Aflofarm, Lotos, Amazon, Wielton, czy Capgemini.

Dla kogo: Fox Event to uniwersalna firma z bogatym portfolio. Według nas jest to agencja eventowa, która głównie specjalizuje się w średnich i dużych wydarzeniach, którymi chwali się na swojej stronie, czy w social mediach.

USP: bardzo bogate portfolio eventowe, duży zespół i różnorodność działań eventowych, działanie w całej Polsce

Reasumując: Fox Events to firma polecana klientom z dużymi wymaganiami i sporym budżetem eventowym. W portfolio Fox Events wybijają się realizacje eventowe realizowane dla dużych marek i brandów.

Firmy Eventowe we Wrocławiu
– bankiety firmowe

Firmy Eventowe we Wrocławiu ListaHevent Group to firma eventowa z Wrocławia, której motorem napędowym i założycielem jest Artur Szulc, który ma ponad 30-letnie doświadczenie sceniczne i kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami hotelarsko gastronomicznymi.

Firma eventowa Hevent Group to organizator wszelkiego rodzaju wydarzeń, a zwłaszcza gali i bankietów, otwarć inwestycji, konferencji i pikników.

W portfolio Hevent Group znajdziemy takich klientów jak MAN, Nordzucker, Volvo, czy Scania.

Dla kogo: Hevent Group to firma, która specjalizuje się w imprezach tematycznych, gwarantujących dobrą zabawę. W swojej ofercie ma sporo gotowych scenariuszy na imprezy integracyjne.

USP: większość imprez osobiście prowadzi założyciel firmy to jest Artur Szulc, który prowadzi je od strony konferansjera – jest to jedyny przykład wrocławskiej firmy eventowej, kiedy właściciel firmy świadczy taką usługę w ramach eventów

Reasumując: Hevet Event Group to firma, która podejmie się każdego eventu nie tylko lokalnie we Wrocławiu, ale i w całej Polsce. Na czoło wybijają się wszelkiego rodzaju gale i bankiety.

Szukasz Sprawdzonej
Agencji Eventowej?

Zostaw kontakt do siebie. Odezwiemy się w ciągu 24h. Sprawdź nas!
  Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

  Agencje Eventowe we Wrocławiu
  – imprezy integracyjne

  Power Events Wrocław Agencja EventowaZałożona przez Pawła Haberka firma eventowa Power Events, to jeden z najdłużej działających na wrocławskim rynku organizatorów wydarzeń. Power Events specjalizuje się w średnich i dużych wydarzeniach typu gale, jubileusze, spotkania integracyjne, czy wyjazdy firmowe. Działa nie tylko lokalnie, ale na terenie całej Polski.

  W ofercie eventowej Power Events wybijają się wszelkiego rodzaju imprezy i gale firmowe, skierowane zarówno do pracowników, jak i klientów firm z Wrocławia, ale też z całej Polski.

  W swoim portfolio Power Events chwali się realizacjami dla takich firm jak Dolby, Skoda, Selena, Huber Group, Panalpina, TIM, czy Electrolux.

  Dla kogo: Power Events to agencja eventowa, która zdecydowanie najlepiej czuje się w średnich i dużych eventach firmowych. Jubileusze, gale, duże imprezy integracyjne – to zespół agencji eventowej Power Eventrs lubi najbardziej.

  USP: firma Power Events to członek wielu stowarzyszeń branży eventowej, może się pochwalić realizacjami w całej Polsce, na swoim koncie ma ogromną ilość eventów, co zapewne świadczy o jej dużym doświadczeniu

  Reasumując: Power Events to sprawdzony organizator eventów, który sprawdzi się nie tylko na dolnośląskim rynku eventowym, ale zorganizuje również event poza Wrocławiem.

  Agencja Eventowa Wrocław
  – jubileusze firmowe

  September Events WrocławSeptember Events to działająca ponad 10 lat wrocławska agencja eventowa, która podobnie jak większość działających na wrocławskim rynku firm organizujących wydarzenia firmowe, ma w swojej ofercie wszelkiej maści imprezy firmowe.

  September Events chwali się też działaniami w obszarze budowania stron internetowych, boxów prezentowych, projektów graficznych itp.

  W swoim portfolio September Events szczyci się eventami zrealizowanymi między innymi dla Agrecol, KRD, Mahle, KGHM, czy IBM.

  Dla kogo: September Events z Wrocławia, to zdecydowanie agencja do większych zadań. Średnie i duże eventy, gale, spotkania firmowe i jubileusze, to specjalizacja tej firmy.

  USP: firma eventowa September Events wyróżnia się szerokim portfolio i działalnością na terenie całej Polski, a także (jako nieliczna) komunikuje w swojej ofercie działania poza eventowe tj. digital i BTL

  Reasumując: September Events to agencja eventowa polecana tym firmom, które szukają sprawdzonego organizatora eventów, który kompleksowo zorganizuje jej event od A do Z.

  Organizatorzy Imprez Firmowych Wrocław
  – wyjazdy integracyjne

  Agencja Eventowa Workgroup WrocławTop 10 najlepszych agencji eventowych we Wrocławiu zamyka Work Group. Nie oznacza to, że firma ta jest na 10 miejscu naszego rankingu. Wręcz przeciwnie. Work Group z Wrocławia, to organizator dużych eventów i imprez masowych. Specjalizuje się w dużych piknikach i galach, które realizuje dla KGHM Polska Miedź, która to firma jest głównym klientem agencji eventowej Work Group.

  W swoim portfolio Work Group  chwali się również współpracą między innymi z firmami AB, Rekman, Endress+Hauser, Lean Enterprise Institute Polska, czy też współpracą z miastami np. z Jelenią Górą.

  Dla kogo: Work Group to firma, którą warto polecić zwłaszcza przy organizacji dużych lub bardzo dużych wydarzeń.

  USP: firma wyróżnia się w obszarze gali, imprez okolicznościowych typu Barbórka, czy też pikników firmowych organizowanych plenerowo

  Reasumując: Work Group z Wrocławia, to firma działająca głównie lokalnie na Dolnym Śląsku w obszarze dużych imprez plenerowych i gali firmowych oraz pikników pracowniczych

  Agencja Eventowa Wrocław
  – eventy tematyczne

  Agencja Eventowa Wroclaw Creo

  Agencja Creo zdecydowanie jest firmą eventową działającą lokalnie, to jest we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska. Może być więc warta polecenie tym firmom, które chciałyby przyjechać w ten rejon z innych części Polski.

  W portfolio Agencji Creo wybija się współpraca z firmą Wago, dla której agencja eventowa Creo realizuje wiele różnego rodzaju eventów np. była odpowiedzialna za jubileusz tej firmy, który odbył się w Hali Stulecia. Widoczną specjalizacją firmy eventowej Creo są też pikniki i tematyczne imprezy firmowe.

  Dla kogo: Agencja Creo to firma działająca na Dolnym Śląsku. Jeśli planujesz organizację imprezy tematycznej dla pracowników, gali, konferencji, spotkania integracyjnego, czy wyjazdu firmowego w tej części Polski, warto wysłać zapytanie do Creo.

  Reasumując: Agencja eventowa Creo sprawdzi się podczas organizacji gali, imprez tematycznych, spotkań integracyjnych, czy pikników organizowanych we Wrocławiu lub w okolicy. Watro też wysłać do niej zapytanie planując organizację wigilii firmowej, czy otwarcie inwestycji np. fabryki, czy siedziby firmy.

  Firmy Eventowe Wrocław
  – imprezy team building

  Krystyna Wróblewska Events

  Drugą firmą poza TOP 10 naszego rankingu najlepszych firm eventowych we Wrocławiu, jest firma eventowa Wróblewska Events. To jedna z najdłużej działających we Wrocławiu agencji eventowych, która została założona przez Krystynę Wróblewską.

  W portfolio agencji Wróblewska Events na pierwszy plan wybija się między innymi współpraca z miastem Wrocław np. przy organizacji uroczystych sesji rady miejskiej. Agencja Eventowa Wróblewska Events organizuje też imprezy prywatne np. eleganckie komunie. Świadczy również usługi w zakresie tzw. Pogotowia Eventowego, a także organizuje indywidualne pobyty na Zanzibarze.

  Jeśli chodzi o klientów Wróblewska Events, to znajdziemy na liście między innymi ABSL, Wabco, BNY Mellon, KGHM Metraco, czy Porsche.

  Dla kogo: Wróblewska Events to firma zdecydowanie działająca lokalnie na terenie Dolnego Śląska. Portfolio firmy eventowej Wróblewska jest bardzo szerokie, ale przodują w niej gale, otwarcia, imprezy tematyczne i wydarzenia dla dzieci typu pikniki.

  Reasumując: Wróblewska Events sprawdzi się głównie przy mniejszych i średnich wydarzeniach organizowanych lokalnie we Wrocławiu i okolicach.

  Agencja Eventowa Wrocław
  – eventy sportowe i masowe

  Eventy CSR Sportowe Wrocław Agencja

  Rzutem na taśmę do naszego rankingu dołącza agencja eventowa Compani, której wydarzenia firmowe, korporacyjne, CSR, a przede wszystkim sportowe są warte uwagi.

  W portfolio agencji Compani z Wrocławia w oczy rzuca się specjalizacja w piknikach firmowych, w imprezach z udziałem dzieci, a także w wydarzeniach charytatywnych z elementami sportowymi jak bieg, rowery itp., gdzie uczestnicy zbierają pieniądze na jakiś szczytny cel.

  Pośród klientów agencji eventowej Compani znaleźć można duże firmy takie jak Kaufland, Selena, Santander, EFL, Axa, Dolby czy Wielton.

  Dla kogo: firma eventowa Compani warta jest polecenia szczególnie tym firmom, które chcą zorganizować duże wydarzenia integracyjne (również z udziałem dzieci) typu piknik firmowy, a także szukające organizatora firmowych imprez sportowych z elementami CSR.

  Reasumując: agencja Compani sprawdzi się zwłaszcza przy dużych imprezach integracyjnych jak pikniki oraz eventach sportowych.

  Szukasz Sprawdzonej 
  Agencji Eventowej?

  Jak dobrze wybrać organizatora Twojego eventu firmowego?

  Najlepsi Organizatorzy Eventów Firmowych Wrocław

  Dziękujemy, że zechciałeś zapoznać się z naszym rankingiem Agencja Eventowa Wrocław 2023/24. Ale pewnie zapytasz co dalej? Jak wybrać tą właściwą firmę, która będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Pierwszym krokiem jest wybór 2-3 firm, do których wyślesz zapytanie. Powinny one pasować do oczekiwań Twojej firmy, co do rodzaju i wielkości eventu, jaki chcesz zrealizować. Mamy nadzieję, że pomoże Ci w wyborze tych firm powyższe zestawienie.

  W e-mailu i zapytaniu, które wyślesz do wybranych firm eventowych z Wrocławia powinny znaleźć się następujące  informacje, które pozwolą im na przygotowanie wstępnej oferty dla Twojej firmy.

  Informacje, które powinieneś wysłać do agencji eventowej w swoim zapytaniu:

  • Cel organizowanego eventu – po co chcesz go zorganizować.
  • Do kogo jest kierowany – kim są interesariusze planowanego eventu.
  • Kiedy wydarzenie ma się odbyć – nie musi to być konkretna data, ale np. zakres dat typu 4 kwartał danego roku, albo maj danego roku.
  • Ile osób planujesz zaprosić na event – mówimy o wszystkich osobach, do których chcesz skierować zaproszenie, a nie o osobach, które szacujesz, że przybędą na ten event.
  • Miejsce wydarzenie – czy event ma się odbyć we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, czy mogą być to inne regiony Polski.
  • Kiedy i jakie podobne projekty (np. skierowane do tej samej grupy odbiorców) realizowane były w Twojej firmie poprzednio. Napisz więcej na czym one polegały, co się tam działo, jaki był scenariusz.
  • Jakie działania podjąłeś już w temacie planowanego eventu – na jakim etapie jesteś w kwestii organizacji.
  • Kim jesteś – jaka jest Twoja rola w ramach planowanego wydarzenia, za co odpowiadasz przy tym projekcie.

  Wyżej wymienione informacje oczywiście nie wyczerpują danych, które powinieneś wysłać do firmy eventowej, aby pomóc jej zrozumieć Twoją sytuację i cele organizowanego eventu w Twojej firmie. Dobra firma eventowa zrewanżuje się swoimi pytaniami, po których otrzymaniu albo poczujesz tzw. “chemię” i ocenisz, czy dobrze rozumie Twoje cele i potrzeby albo nie.

  Nie bagatelizuj powyższych informacji, które naszym zdaniem powinieneś wysłać do firmy eventowej, do której będziesz słać zapytanie. Naszym zdaniem im lepszy będzie wysłany przez Ciebie brief lub e-mail z informacjami o planowanej imprezie firmowej, który wyślesz do agencji eventowej (nie tyczy się to tylko firm eventowych z Wrocławia), tym prawdopodobnie lepszą ofertę otrzymasz.

  Czy od razu podawać agencji eventowej budżet, którym dysponujesz na organizację wydarzenia?

  Zdecydowanie nie i już tłumaczę dlaczego. Jest takie powiedzenie, że “tak krawiec kraje, jak mu materiału staje”. Co to oznacza? Że jeśli jednym z pierwszych pytań agencji eventowej, do której wyślesz zapytanie, jest pytanie o pieniądze, którymi dysponujesz na ten cel, to prawdopodobnie na pierwszym miejscu stawia ona swój własny interes, a nie Twój. Do zapytania podchodzi więc transakcyjnie, a nie doradczo.

  Podasz budżet 200 tys. zł netto, to przygotuje Ci ofertę na taką kwotę. Podasz milion, to otrzymasz ofertę za milion. Pytanie, czy tego samego wydarzenia nie można zrobić taniej, albo inaczej? A może uwzględniwszy inne informacje, o które taka agencja Ciebie nie zapyta (bo skupi się na budżecie), okaże się, że aby zrealizować postawione przez Ciebie cele i oczekiwania, na których firma chce się skupić, oszacowany przez Ciebie wstępny budżet będzie zbyt mały?

  Według mnie dobra firma eventowa najpierw szczegółowo pozna cele Twojej firmy i eventu, którego organizacji ma się ewentualnie podjąć, a dopiero potem, w swoim procesie (jeśli go oczywiście posiada) zaproponuje różne warianty i rozwiązania (także cenowe), spośród których będziesz mógł w ramach przedstawionych rekomendacji wybrać tą, która będzie najwłaściwsza dla Ciebie, a nie dla danej agencji eventowej (nie tylko z Wrocławia, dotyczy to wszystkich organizatorów eventów w całej Polsce).

  W innym przypadku, firma eventowa, która przygotuje Ci ofertę na organizację Twojego wydarzenia, będzie głównie kierować się podanym przez Ciebie budżetem i własnym interesem, a nie innymi (naszym zdaniem) dużo ważniejszymi zmiennymi, o które powinna się Ciebie zapytać. Cena jest istotna, ale nie zawsze i nie w każdym przypadku.

  Ale to oczywiście tylko moje zdanie i nie musisz się z nim zgodzić.

  Agencje Eventowe Wrocław Opinie

  Podsumowanie

  Ten ranking agencji eventowych z Wrocławia i Dolnego Śląska został przygotowany w oparciu o nasze ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie organizacji eventów i projektów live marketingowych w Polsce i za granicą.

  Wszystkie wyżej wymienione firmy, które znalazły się w naszym rankingu działają wraz z nami na tym samym rynku i poniekąd są dla nas konkurencją. Natomiast jesteśmy przekonani, że są to firmy godne polecenia każdemu, kto planuje organizację konferencji, spotkania firmowego, gali, jubileuszu, czy imprezy integracyjnej. Dlatego gratuluję też wszystkim agencjom, które znalazły się w TOP 10!

  Jeśli planujesz organizację eventu w Twojej firmie, to możesz też skorzystać z naszej wiedzy w zakresie organizacji eventów firmowych, gali, konferencji, jubileuszy czy wyjazdów integracyjnych czy firmowych, którą znajdziesz poniżej w naszych artykułach i podcastach dotyczących organizacji eventów i live marketingu.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji eventu dla Twojej firmy, to umów się ze mną na krótką i do niczego nie zobowiązującą rozmowę telefoniczną lub spotkanie online. Formularz znajdziesz poniżej.

  Jeśli natomiast szukasz firmy eventowej z Wrocławia, która zorganizuje Twoje wydarzenie na Dolnym Śląsku, albo która jest z Wrocławia i która zorganizuje Twoje wydarzenie w Polsce lub Europie, to możesz również skorzystać z poniższego formularza, aby szerzej porozmawiać na ten temat -> KLIKNIJ

  A jeśli przed tą rozmową chcesz dowiedzieć czegoś więcej o tym, jak pomagamy innym firmom w tym zakresie, to kliknij TUTAJ.

  Damian Haftkiewicz
  CEO / Niszczyciel Konwencji
  Stereomatic Agency Group

  Damian Haftkiewicz

  Niszczyciel Konwencji / Współwłaściciel Stereomatic

  Wierzy, że pomysł jest wart jedynie dolara, a dopiero jego realizacja milion. Z wykształcenia socjolog, dziennikarz i marketer. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w radio, a także w kilku międzynarodowych korporacjach. W 2007 roku stworzył firmę Stereomatic, którą od 2009 r. rozwija wraz ze swoją żoną Kamilą. Od tego czasu zrealizowali ponad 250 projektów marketingowych i eventowych w Polsce i w Europie. Wspólnie z Kamilą tworzą też podcast Strategia Organizacji Eventów, w którym opowiadają o swoim praktycznym doświadczeniu z dziedziny eventów i live marketingu. Prywatnie ojciec dwóch wesołych dziewczynek Ali i Kai, kolekcjoner płyt winylowych, "połykacz" książek, fotograf, pasjonat wycieczek rowerowych, gier strategicznych i RPG. Lubi gotować i wędkować.

  Agencja Eventowa Wrocław
  – zorganizujemy Twój event od A do Z

  Szukasz sprawdzonej firmy eventowej? Zostaw namiary na siebie. Odezwiemy się w ciągu 24h. Sprawdź nas!
   Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na kontakt e-mail oraz telefoniczny mający na celu wyłącznie obsługę Twojego zgłoszenia. Więcej na: Polityka Prywatności

   Szukasz agencji eventowej we Wrocławiu
   – napisz lub zadzwoń: